b_Newsمحسن محمدسیفی ملی پوش ووشو:

دوست دارم همیشه چشمم کبود باشد!

تاریخ: 1396/05/16
زمان: 12: 38
نوع: گفتگو
محسن سیفی اردونشین تیم ملی ووشو هر روز که به قهرمانی جهان نزدیک تر می شود، انگیزه اش برای کسب چهارمین طلای جهان هم بیشتر می شود.

نگار رشیدی

محسن سیفی اردونشین تیم ملی ووشو هر روز که به قهرمانی جهان نزدیک تر می ­شود، انگیزه ­اش برای کسب چهارمین طلای جهان هم بیشتر می شود. او درباره تمریناتش به «گل» گفت:«خداراشکر همه چیز خوب است. تمرینات خیلی خوب و پرفشار دنبال می­ شود تا ان شاءا... با کسب چهارمین طلا نتیجه خوبی در قهرمانی جهان بگیرم.»

او درباره عکسی که در استوری با سر باندپیچی شده گذاشته بود نیز توضیح داد:«آن یک عکس قدیمی است و خوشبختانه الان مصدومیت ندارم. راستش گاهی دلم برای آن روزها تنگ می شود. من خیلی دوست دارم همیشه چشمم کبود باشد و ابرویم پاره شود (خنده) اما خوشبختانه فکر می کنم تنها کسی هستم که بینی ­اش نشکسته است.»

قهرمان جهان همچنین در خصوص نحوه جبران نبود مسابقات تدارکاتی عنوان داشت:«درست است ما با تیم ­های خارجی مسابقه تدارکاتی نداریم اما بنا به شرایط اقداماتی شده است. به عنوان مثال امروز (دیروز) تیمی از مازندران قرار است برای مسابقه تدارکاتی بیاید. من امیدوارم این مسابقات تداوم داشته باشد. چون برگزاری یک مسابقه جدی در پایان اردو برابر است با 10 روز تمرین سخت.»

سیفی درباره اختلاف سطح ملی پوشان با تیم­ های داخلی و خطر آسیب دیدگی هم گفت:«درست است که سطح بچه­ های تیم ملی بالاست اما در تیم ­های شهرهای دیگر هم بیشتر نفرات خوب هستند. به هر حال نگاه کشورهای دیگر به ووشوی ایران متفاوت است و در شرایطی که راحت نمی ­توان برای اردو و تمرین مثلا به چین رفت، کهنه کفش در بیابان نعمت است. از طرفی ما با لوازم کامل مسابقه می ­دهیم تا جلوی آسیب دیدگی ­های احتمالی را بگیریم.»

او در پایان به جز خود برای همسرش مهسا جاور هم در قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت کرد:«اول امیدوارم مهسا یک مدال خوشرنگ بگیرد و بعد من هم بتوانم مدال طلای جهان را با قدرت به دست بیاورم. مدالی که به من انگیزه تمرین دوباره بدهد تا شبانه روزی با حس خوب برای بازی های آسیایی تلاش کنم. سعی من این است با تمام وجود بهتر و قوی ­تر از 10 سال گذشته باشم.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.