b_News500 دلار اضافه ندادند

احسان حدادی: نباید به فدراسیون اعتماد می کردم

تاریخ: 1396/05/15
زمان: 12: 46
نوع: گفتگو
احسان حدادی در مورد عملکردش در مسابقات جهانی دوومیدانی در لندن در حالی که به فینال نرسید، خودش را مقصر دانست که به فدراسیون اعتماد کرد.

احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا، در مورد عملکردش در مسابقات جهانی دوومیدانی در لندن در حالی که به فینال نرسید گفت: اینکه توانش را داشته باشید و نشود، خیلی سخت است.ما یک بامداد به لندن رسیده بودیم و باید ساعت 7 مسابقه می‌دادیم. از سوی دیگر 48 ساعت قبل از مسابقه به دلیل اینکه تاریخ ویزای مان تمام شده بود، ما را از کمپ بیرون کردند و مجبور شدم به خانه یکی از دوستانم بروم که آنجا هم شرایط مناسب نبود و نتوانستیم استراحت خوبی داشته باشیم.با توجه به اینکه تاریخ ویزای بلاروس تمام شده بود و ویزای انگلیس هم هنوز نیامده بود، مجبور شدیم برای خروج جریمه بدهیم. چند ساعت مانده به مسابقات ما درگیر این داستان‌ها بودیم.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا در مورد اینکه مقصر اصلی نتیجه نگرفتنش در رقابت‌های جهانی چه کسی است، گفت: مقصر اول خودم هستم که برای دریافت ویزا به فدراسیون دوومیدانی اعتماد کردم، چون آنها قبلا هم نشان داده بودند که در دریافت ویزا مشکل دارند و نمی‌توانند کارها را انجام دهند.در سال 2013 وقتی می‌خواستم به مسابقات دایموند لیگ لندن بروم، با پرداخت 500 دلار ویزای فوری گرفتم و فدراسیون هم می‌توانست این کار را انجام دهد، اما نکرد و به مشکل خوردیم.

حدادی تاکید کرد: چند ماه بود تمرین خوبی را پشت سر گذاشته بودم و به خاطر یکسری اشتباه مسابقه خراب شد. بدنم واقعا آماده بود، اما قبل از مسابقه آنقدر درگیر کارها بودیم که تمرکزم را گرفته بود.هرچند وظیفه من نیست، اما خودم باید برای دریافت ویزا اقدام می‌کردم تا این مشکلات پیش نیاید.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.