b_Newsآنها هنوز هم بازیکنان پرسپولیس هستند و احترام‌شان واجب

برانکو: امید و احمد را به آغوش می‌کشم و بوسه‌باران‌شان می‌کنم!

b_News نه دنبال رکورد هستم و نه جاودانگی،‌ ایوانکوویچ فقط شادی 40میلیون پرسپولیسی را می‌خواهد
تاریخ: 1395/11/13
زمان: 00: 27
نوع: خبر
سرمربی پرسپولیس نه تنها از نظر نتیجه‌گیری و کیفیت بازی تیمش این روزها به یک الگو تبدیل شده بلکه رفتارهای برانکو سبب شده تا حتی هواداران رقیب پرسپولیس هم به او احترام بگذارند.

احد علوی / سرمربی پرسپولیس نه تنها از نظر نتیجه‌گیری و کیفیت بازی تیمش این روزها به یک الگو تبدیل شده بلکه رفتارهای برانکو سبب شده تا حتی هواداران رقیب پرسپولیس هم به او احترام بگذارند.
برانکو در برخورد با کی‌روش سعی کرد با سکوت و آرامش پاسخ سرمربی تیم ملی را بدهد. هرچه برانکو بیشتر سکوت کرد، کی‌روش از لاک خود بیرون آمد و شخصیت‌ و تفکرش را هویدا کرد. حالا همان اتفاقات با تراکتورسازی رقم خورده است. قلعه‌نویی که ادعای رفاقتش با برانکو در دو سال اخیر بارها مطرح شده است، حالا به مانند کی‌روش از لاک خود بیرون آمده و به تیم برانکو و سازمان لیگ حمله می‌کند. اما پاسخ برانکو به قلعه‌نویی و تراکتوری‌ها هم سکوت است، چراکه با نتیجه پاسخ مخالفانش را می‌دهد.
برانکو در گفت‌وگوی اختصاصی با گل که زحمت ترجمه آن را رضا چلنگر کشید به چند سوال روزنامه پاسخ داد.


شما در تیم ملی رکوردهای جدیدی از خود بر جای گذاشتید، و حالا به نظر می‌رسد این رکوردها را می‌خواهید در پرسپولیس هم ثبت کنید. اگر به این مهم دست پیدا کنید، برانکو ایوانکوویچ در فوتبال ایران به مرز جاودانگی می‌رسد.
نه می‌خواهم جاودانه شوم و نه به دنبال شکستن رکوردی هستم. این مسایل در شخصیت من نیست. تنها هدف من در باشگاهی که کار می‌کنم، کار کردن است. کار کردن و بهبود شرایط تیم برای به دست آوردن نتایج مناسب. به دنبال شکستن رکورد نیستم بلکه به دنبال شادی و نشاط هواداران هستم. وقتی آنها پس از پیروزی پرسپولیس شادمان به خانه‌های‌شان برمی‌گردند، این از همه رکوردها و به قول شما جاودانه شدن‌ها بالاتر است. هدف من شادی 40میلیون پرسپولیسی است نه زدن رکورد.


در هر صورت شما هم دارید رکورد می‌زنید و هم جاودانه می‌شوید.
به آینده خوش‌بینم. هر روز که از خواب بیدار می‌شوم فقط رو به جلو نگاه می‌کنم و آینده را زیبا می‌بینم.


در جریان بیانیه‌های باشگاه تراکتور و نامه آجورلو به وزیر ورزش هستید؟
بله در جریان هستم. خوشبختانه باشگاه پاسخی مناسب و همه‌جانبه را در این خصوص داده است. بعد از تمرین هم درباره آن پنالتی که گل نشد، گفتم که من و طاهری پشت توپ نبودیم که مقصر ما را می‌دانند. باشگاه نه تنها به ادعاهای تراکتور پاسخی مناسب داد بلکه به تمام حواشی سال گذشته و اعتراض‌های بی‌اساس تراکتور پاسخ داد. برای من پاسخ دادن به ادعاهای بی‌اساس و ضدونقیض تراکتور ارزشی ندارد. برای همین نیازی به پاسخ من نیست. تراکتور یکی از تیم‌های خوب به لحاظ فنی است و مربی کارکشته‌ای دارد و امیدوارم بازی قشنگی را مقابل تراکتور همه ببینند. این بازی از داربی هم برای ما مهمتر است.


روز یکشنبه شاگردان قدیمی‌تان و دو شاگرد امسال‌تان مقابل شما قرار می‌گیرند، برانکو چه واکنشی نسبت به آنها دارد؟
آنها از نظر من هنوز هم بازیکنان پرسپولیس هستند. قبل از بازی امید و احمد را به آغوش می‌کشم و سر و روی آنها را بوسه‌باران می‌کنم. هر دوی آنها از نظر من هنوز هم پرسپولیسی هستند و قابل احترام.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.