b_Newsبرای تداوم فصل خوب گذشته‌ام پديده را انتخاب کردم

قاضی: اگر قرار است قهرمان و آقای گل حذفی دیده نشود چه دلیلی برای برگزاری آن است

b_News تاج قول داد مشکل نفت حل شود اما هیچ خبری نشد
تاریخ: 1396/05/16
زمان: 12: 00
نوع: خبر
پدیده را تیمی مي‌داند که پتانسیل حضوری پرقدرت و خوبي در لیگ داشته كه شاگردان مهاجری به راحتی مي‌توانند حتی به کسب سهمیه هم فکر کنند‌.

سیدیاسر رضوی  / پدیده را تیمی مي‌داند که پتانسیل حضوری پرقدرت و خوبي در لیگ داشته كه شاگردان مهاجری به راحتی مي‌توانند حتی به کسب سهمیه هم فکر کنند‌. محمد قاضی یکی از بهترین گلزنان لیگ که کارش را با پدیده با گل آغاز و یکی از گلزنان در شکست سنگین سپاهان بود گلایه‌اي نسبت به برگزار کنندگان مراسم برترین‌هاي فوتبال ایران دارد‌. جایی که قاضی از دیده نشدن قهرمان حذفی و بهترین گلزن این تیم ناراحت بوده و معتقد است اگر این رقابت‌ها برای مسوولان فوتبال ایران مهم نیست پس آن را برگزار نکنند و به همان تیم‌هاي لیگ یک و دو و برترین‌هاي آنها بپردازند.


با شکست سنگین سپاهان هم یک برد شیرین به دست آوردید هم اولین باخت سنگین این تیم پرافتخار اصفهانی در تاریخ لیگ برتر را رقم زدید‌. بازی چطور بود؟
خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و برای این بازی انگیزه زیادی داشتیم‌. در این بازی به بهترین شکل از موقعیت‌هاي خودمان استفاده کردیم و توانستیم با دفاع عالی در کلیه خطوط حسابی سپاهان را غافلگیر کنیم‌. بازیکنان در این بازی به بهترین شکل دستورات کادرفنی را پیاده کردند و با کسب نتیجه عالی در این مسابقه با روحیه خوبی آماده بازی هفته بعد مي‌شویم.


از ابتدای نقل و انتقالات پدیده را با توجه به بازیکنانی که جذب کرد از تیم‌هاي خوب لیگ معرفی کردند و حالا با این نتایج آغازین به نظر مي‌رسد این ادعا پربیراه هم نبوده است‌. به نظرت تیم شما مي‌تواند از بالانشینان جدول و مدعیان باشد؟
پدیده امسال با برنامه وارد رقابت‌هاي لیگ هفدهم شد و با حفظ بازیکنان کلیدی فصل قبل و تقویت تیم با چند بازیکن مطرح توانست از نظر تاکتیکی تیمی را ببندد که کادرفنی روی آن برنامه داشت‌. این شرایط باعث شده میل به موفقیت و کسب برد در تیم بیش از پیش تقویت شود و مجموعه خوبی راهی رقابت‌هاي لیگ کنیم‌. پدیده امسال تیم خوبي است و با توجه به این نفرات کسب جایگاه خوب و حتی مدعی کسب سهمیه آسیایی را مي‌توان برای آن متصور بود و به قولی گفت چرا که نه؟!


گل زیبایی هم به سپاهان زدی و کارت را با این تیم در ليگ بعد از گل‌هایی که در بازی‌هاي دوستانه برای پدیده به ثمر رساندی با گل شروع كردي؟ به نظرت پدیده بستر مناسبی برای تو بابت رسیدن به عنوان آقای گلی و مدعی بودن در این مسیر هست؟
ببینید حرف از آقای گلی و این مسایل در همین ابتدای لیگ زود است و باید بازی‌ها پیش برود تا در ادامه ببینیم چه شرایطی پیش مي‌آید‌. با این حال خوشحالم که در لیگ هم موفق به گلزنی شدم‌. من دیرتر از بقیه بازیکنان کارهای تمرینی را با پدیده استارت زدم اما خدا را شکر هم در بازی‌هاي دوستانه موفق به گلزنی شدم و هم اینکه در لیگ خیلی زود خودم را با تیم وفق داده و پایم به گلزنی باز شد‌. هدف من در درجه اول موفقیت تیمی است که لباس آن را برتن دارم و این مساله برای من همیشه در اولویت بوده است‌. با این حال شرایط تیمی خوبی در پدیده داریم واین تیم را انتخاب کردم تا روند خوب فصل گذشته ام ادامه دار باشد‌. این مساله کمک مي‌کند بتوانم با دیگر بازیکنان به تیم کمک کرده و دل هواداران را شاد کنیم و هم اینکه در مسیر رسیدن به اهدافم شرایط خوبی داشته باشم.


بازی با صنعت نفت در آبادان را چطور مي‌بینی با اینکه سابقه گلزنی خوبی به تیم‌هاي جنوبی در خانه خودشان داری؟
برای این بازی باید به چند فاکتور توجه ویژه‌اي داشته باشیم‌. جدا از اینکه فراز کمالوند تیم خوب و منسجمی را که ترکیبی از بازیکنان فصل گذشته و بازیکنان جدید وتاثیرگذار است آماده رقابت‌هاي لیگ کرده، از سوی دیگر گرمای هوای این شهر و همچنین بازی مقابل هواداران خونگرم آبادانی را هم باید لحاظ کنیم که این مسایل کار ما را سخت مي‌کند‌. با این همه هدف مان کسب برد و دست پر برگشتن از خانه حریف است و به همین خاطر با تمام قوا به میدان مي‌رویم‌. این مساله که مقابل تیم‌هاي جنوبی موفق بودم هم یک امتیاز مثبت برای من است و امیدوارم بازهم بتوانم این روند را در آبادان حفظ کنم‌.  


تو یکی از بازیکنان طلبکار از نفت تهران بودی که فصل پیش حدود نیمی از قراردادت با این تیم باقی ماند‌. به نظرت چرا به این تیم بدهکار در نهایت اجازه حضور در مسابقات داده شد و یک سد محکم برابر مدیران بی تفاوت بهنام پیشرو گذاشته نشد؟
باور کنید دلیل این مساله را نمي‌دانم‌. فصل پیش قبل از بازی با پرسپولیس با آقای تاج جلسه‌اي داشتیم که قول‌هاي مساعدی داده شد تا مشکلات حل شده و شرایطی فراهم شود تا بازیکنان و طلبکاران به حق شان برسند‌. حالا اینکه چرا این طور نشد را باید آقای تاج پاسخگو باشند و ایشان بگویند چه تدبیری برای عملی شدن قول‌هاي خودشان اندیشیده‌اند‌.


مراسم برترین‌هاي فوتبال ایران برگزار شد و نکته جالب این بود که اسمی از تو به عنوان آقای گل جام حذفی و همچنین بهترین گلزن نفت تهران که قهرمان جام حذفی هم شد در میان نبود‌.
واقعا شرایط ناراحت کننده‌اي بود. من اصلا متوجه نشدم ملاک برخی انتخاب‌ها و گزینه‌ها در این مراسم چه بود‌. من نفهمیدم چرا وقتی برترین‌هاي لیگ یک و دو اعلام مي‌شود حرفی از قهرمان جام حذفی و بازیکنان این تیم که زحمت زیادی کشیدند در میان نبود‌. اگر قرار است قهرمان جام حذفی شویم و دیده نشویم چه دلیلی برای برگزاری این بازی است كه تیم قهرمان و آقای گل آن دیده نمي‌شود‌. به نظرم این مساله یک کم لطفی بزرگ بود و امیدوارم در سال‌هاي بعد به این راحتی حق تیم‌ها و بازیکنانی که در این جام زحمت مي‌کشند ضایع نشود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.