b_Newsاشتباهات داوری خیلی به ما لطمه زده است

گودرزی: پرسپولیس را می‌بریم تا به کورس قهرمانی برگردیم

b_News به پرسپولیس ببازیم هم برای قهرمانی تلاش می‌کنیم/
تاریخ: 1395/11/13
زمان: 04: 10
نوع: خبر
بازیکن تراکتورسازی تبریز معتقد است که هرچند مصدومان و محرومان زیادی برای دیدار با پرسپولیس اما با پیروزی در این دیدار حساس و مهم به کورس قهرمانی برمی‌گردند.

مهدی نوری / شهرام گودرزی بازیکن تراکتورسازی تبریز معتقد است که هرچند مصدومان و محرومان زیادی برای دیدار با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دارند اما با پیروزی در این دیدار حساس و مهم به کورس قهرمانی برمی‌گردند و اجازه نمی‌دهند فاصله پرسپولیس با آنها بیشتر از این شود. اما اگر در تهران ببازند هم چیزی تمام نخواهد شد و هنوز فرصت برای جبران هست و تلاش خواهند کرد تا در ادامه لیگ با کسب نتایج خوب به قهرمانی نزدیک و نزدیک‌تر شوند.


دوران مصدومیت شما تمام شد؟ به بازی با پرسپولیس می‌رسی؟
به بازی با پرسپولیس نمی‌رسم و احتمالش خیلی ضعیف است که بتوانم مقابل پرسپولیس به میدان بروم چون از نظر بدنی از تیم عقب هستم و هنوز باید تلاش کنم تا به شرایط بازی برسم.


چه تصوری از بازی با پرسپولیس داری؟
بازی خیلی سختی داریم. برای این بازی مصدومان و محرومان زیادی داریم. اتفاقاتی که هفته قبل افتاد و بازیکن ما را محروم کردند شرایط را سخت‌تر کرد. اما با همه این شرایط باید پرسپولیس را ببریم و سه امتیاز را بگیریم تا به کورس قهرمانی برگردیم.


گفتی هفته قبل بازیکن شما را محروم کردند. یعنی دست‌هایی پشت پرده هست که این اتفاقات را رقم می‌زند؟
نمی‌گویم دست‌هایی پشت پرده هست، اما اشتباهات داوری در این چند هفته خیلی به ما صدمه زده است. داوران ما باید خیلی دقت کنند چون ما در کورس قهرمانی هستیم و شرایط حساسی داریم و نباید به ما آسیب برسد. دیدید که در بازی قبلی داور چطور به کاپیتان ما کارت داد و اخراجش کرد. با این اتفاق هم در آن بازی 10نفره شدیم و امتیاز از دست دادیم و هم برای بازی با پرسپولیس کاپیتان ما محروم شد. تیم ما در کورس قهرمانی است و این مشکلات به ما صدمه می‌زند.


در مورد بیانیه آجورلو چه صحبتی دارید؟ انگار مدیرعامل شما اعتقاد دارد که می‌خواهند پرسپولیس را قهرمان کنند.
حتما سردار یکسری چیزها را می‌داند که این حرف‌ها را زده است. به هر حال سردار تجربه بیشتری دارند. اما همه حرف سردار آجورلو این بود که شرایط داوری باید برای همه مساوی باشد. یکی هم بحث بازی‌های دو تیم بود. چون ما همیشه یک روز زودتر از پرسپولیس بازی می‌کنیم و نباید این‌طوری باشد. از داورانی که تجربه بیشتری دارند باید برای بازی‌های ما استفاده کنند. چون بازی‌ها حساس و کار سخت است.


فکر می‌کنی سناریویی برای قهرمانی پرسپولیس وجود دارد؟
من که نمی‌توانم در مورد این مسایل صحبت کنم. من بازیکن تیم هستم و وظیفه ما این است که در زمین بازی کنیم و هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه باید در این موارد نظر بدهند.


این جوی که در فوتبال راه افتاده به پیشرفت فوتبال ما کمک می‌کند؟
نه، قطعا جو موجود به فوتبال مملکت آسیب می‌زند و مردم از فوتبال زده و از آن دور خواهند شد. هرچه زودتر باید این جو جمع و جور شود و فوتبال با شرایط جوانمردانه جلو برود تا این حرف و حدیث‌ها دیگر نباشد. الان بیشتر بحث‌ها برمی‌گردد به داوری و اگر قضاوت‌ها بهتر شود این حرف و حدیث‌ها هم کمتر می‌شود.


با این لشکر مصدوم و محروم امیدی دارید که در آزادی پرسپولیس را ببرید و به کورس قهرمانی برگردید؟
مطمئنا نبود بازیکنان ما کار را سخت می‌کند، اما بازیکنان آماده‌ای داریم که جایگزین شوند. ما با تمام قوا به مصاف پرسپولیس می‌رویم و سه امتیاز را می‌گیریم تا به کورس قهرمانی برگردیم.


البته هواداران پرسپولیس هم روز سختی را برای شما در آزادی رقم خواهند زد. این‌طور نیست؟
مطمئنم که هواداران پرسپولیس می‌آیند و تیم‌شان را حمایت می‌کنند اما ما هم تراکتورسازی هستیم و هواداران خودمان را داریم. ما هواداران پرشوری داریم و مثل همیشه ما را حمایت خواهند کرد.


اینکه می‌گویند سرنوشت قهرمانی در این فصل از بازی پرسپولیس و تراکتور مشخص می‌شود را قبول داری؟
این بازی هم مثل بازی‌های دیگر سه امتیاز دارد و در سرنوشت قهرمانی تاثیر دارد. اما هفته‌های زیادی تا پایان لیگ باقی مانده و این بازی نمی‌تواند سرنوشت قهرمانی را مشخص کند.


اگر در آزادی به پرسپولیس ببازید فاصله شما و صدرنشین لیگ 9 امتیاز خواهد شد. در آن‌صورت می‌توانید اختلاف امتیازتان با پرسپولیس را جبران کنید؟
اولا که به پرسپولیس نمی‌بازیم و این بازی را می‌بریم. اما اگر خدای ناکرده این اتفاق بیفتد باز هم زمان هست. در کل سرنوشت قهرمانی به روز آخر کشیده می‌شود و هنوز زود است در مورد تیم قهرمان صحبت کنیم و باید تا روز آخر منتظر بمانیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.