تهدید AFC همیشه جدی بوده است / مطمئنم مدیریت باشگاه تهدیدها را برطرف می‌کند

تاریخ: 1396/05/18
زمان: 13: 39
نوع: خبر
سرمربی پرسپولیس نسبت به بحث محرومیت این تیم از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

به گزارش سایت روزنامه گل، برانکو درباره شایعاتی مبنی بر حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا به دلیل بدهی‌های این باشگاه گفت: اولاً درست است که این یک تهدید برای باشگاه است. به‌هر حال باید به هر نوعی که شده این بدهی‌ها پرداخت شود. من به طاهری‌، اعضای هیئت مدیره و باشگاه اعتماد کامل دارم. مطمئنم همان‌طور که تا الان مشکلات را حل کرده‌اند این مشکل را حل کنند.
در این بین پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ادامه راجع به شایعات کسر امتیاز از باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: حکم ژوزه هنوز صادر نشده و فقط حکم دستیاران او آمده است. این مسئله چیزی نیست که باشگاه بخواهد پنهان کاری کند و این مسئله از سوی سایت AFC اعلام شده است. شکی نیست که ما باید این بدهی‌ها را پرداخت کنیم. AFC هم ابتدا مهلت می‌دهد و بعد از آن باشگاه را محروم و کسر امتیاز می‌کند. خوشبختانه تاکنون با کمک اسپانسر و هواداران مشکلات را حل کرده‌ایم، بدهی‌های ما بالای 200 میلیارد است که بیشتر آنها مربوط به مالیات است. هواداران هم نگران این کسر امتیاز نباشند.
وی ادامه داد: تهدید AFC همیشه جدی بوده است و ما باید بدهی‌ها را به هر طریقی که شده پرداخت کنیم. خبری که امروز روی برخی سایت‌ها در مورد بدهی باشگاه منتشر شد مبلغی است که ما آن را به AFC و فدراسیون اعلام کرده بودیم و چیز پنهانی نیست.