b_Newsجلد روزنامه گل پنجشنبه 19 مرداد 1396

طارمی: فکر کنم امروز گل می زنم / خوشحالم افتخار کاپیتانی پرسپولیس به من رسید

تاریخ: 1396/05/18
زمان: 22: 45
نوع: خبر
آقای گل سرخ های پایتخت برای بازی با نفت یک خبر خوب برای هواداران دارد.


به گزارش سایت روزنام گل، مهدی طارمی که خیلی از بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس خوشحال است و آن را یک افتخار می داند به ما گفت: «فکر کنم امروز گل می زنم» و این خبری خوش برای هواداران پرسپولیس است تا ببینند آقای گل تیم شان دوباره پایش به گلزنی باز شده است.
در ضمن برای این دیدار طارمی هیج کری با بازیکنی از این تیم به خصوص محسن بنگر که می گوید بزرگ و کاپیتان اوست هم ندارد.
روزنامه گل میزبان دو ستاره این روزهای لیگ برتر در تیم پارس جنوبی بود. علی دشتی و امید سینگ امروز رودرروی ما نشستند و از شرایط تیم و آرزوهای خودشان گفتند.
سینگ به ما گفت تارتار مورینیوی فوتبال ایران است و از سوی دیگر علی دشتی که حسابی اسم و رسمی برای خودش به عنوان یک ستاره بوشهری دست و پا کرده حرف از یک اتقاق می زند. جایی که می گوید می خواهد بعد طارمی ستاره بوشهری لیگ برتر شود.
در ضمن سینگ می گوید جرقه قهرمانی را فصل پیش زده اند و امسال آمده اند تا خودشان را ثابت کنند.
طاهری هم بالاخره حکم مدیرعاملی پرسپولیس را گرفت تا برای او که مدت ها بود سرپرست موقت باشگاه بود بنویسم: «پایان طولانی ترین موقت دنیا»
پرسپولیس 211 و استقلال 118 میلیارد بدهی دارد تا این خبر بد باعث شود تیتر «فاجعه نزدیک است» را انتخاب کنیم.
برای دو بازی استقلال مقابل تراکتورسازی و پرسپولیس برابر نفت هم به ترتیب تیترهای «بدون بردها در آزادی» و «سوپر جام از نو» را انتخاب کردیم.
بابازاده هم به عنوان مربی دروازه بان های استقلال می گوید روزهای خوب استقلال در راه است و هواداران نگران نباشند و او وعده می دهد که استارت بازی های همراه با برد استقلال از بازی مقابل تراکتور کلید می خورد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.