b_Newsخوشحالم افتخار کاپیتانی پرسپولیس به من رسید

طارمي: فکر کنم امروز گلزنی کنم

b_News محسن بنگر بزرگ و کاپیتان من است و هیچ‌وقت برایش کری نمی‌خوانم
تاریخ: 1396/05/19
زمان: 14: 15
نوع: خبر
پرسپولیس امروز در قالب هفته سوم لیگ برتر مقابل نفت تهرانی قرار مي‌گیرد که حضور چند بازیکن و سرمربی سابق قرمزها در آن جذابیت هایش را بیش از پیش کرده است‌.

 

به گزارش سایت روزنامه گل، پرسپولیس امروز در قالب هفته سوم لیگ برتر مقابل نفت تهرانی قرار مي‌گیرد که حضور چند بازیکن و سرمربی سابق قرمزها در آن جذابیت هایش را بیش از پیش کرده است‌. مهدی طارمی که قبلا گفته فصل برای او از هفته چهارم آغاز مي‌شود گویا حسابی به تغییر این اقبال خوش بین است چون تمام تلاش او این است که در بازی با نفت پایش به گلزنی باز شود‌. مهدی آقای گل که دو تجربه پیاپی آقای گلی و قول برای تکرار آن حسابی او را در دید هواداران قرار داده با این حال معتقد است مهمتر ازاین عناوین پرسپولیس ونتایج آن است که ماندگار مي‌شوند‌.  


پرسپولیس لیگ را با قدرت شروع کرد‌. عملکرد تیم را طی این دو بازی چطور مي‌بینی؟
خدا را شکر توانستیم فصل را با قدرت شروع کنیم و توانستیم دو بازی ابتدایی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم‌. اهداف بزرگی داریم که ان‌شاءا... باید به دنبال موفقیت بزرگ در جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باشیم.


بازوبند کاپیتانی را هم برای پرسپولیس به دست بستی‌. چه حسی داشت؟
حس خوبی دارد، درست است که در یک بازی دوستانه بود اما خیلی خوشحالم که این افتخار به من رسید‌. در تیم ما همه چیز رفاقتی است و مهم نیست که چه کسی کاپیتان باشد و چه کسی نباشد‌. چون رفاقتی است و همدل هستیم فرقی نمی‌کند و تاثیر زیادی ندارد و همه حرف همدیگر را گوش مي‌دهند.


به زودی با الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهید داشت‌.
خدا را شکر شرایط خوبی داریم و تمرینات خیلی سخت و طاقت‌فرسایی را برای الاهلی انجام مي‌دهیم‌. درست است که نیم‌نگاهی به لیگ برتر داریم اما هدف اصلی ما قهرمانی لیگ قهرمانان است و البته از لیگ برتر هم نمی‌توان گذشت‌. با این حال هدف اصلی ما عبور از مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان و حذف الاهلی عربستان است و به هیچ عنوان به شرایط این تیم نگاه نمی‌کنیم‌. شرایط خودمان خوب است و تمام توان و تمرکزمان را روی موفقیت در این بازی قرار داده‌ایم تا به مرحله پایانی نیز صعود کنیم.


در این دو بازی اخیر آقای گل دو فصل اخیر لیگ تمام تلاش خودش را کرد اما هنوز پایش به گلزنی باز نشده است؟
فصل برای من انگار همیشه قرار است از هفته چهارم شروع شود و خودم هم این را گفته بودم که شروع می‌کنم اما انگار قرار است اینبار زودتر شود و امیدوارم از امروز موفق شوم گلزنی‌ام را شروع کنم‌. من بدنسازی انجام ندادم و نتوانستم در تمرینات ابتدای فصل حضور داشته باشم اما کم کم به شرایط لازم نزدیک می‌شوم و امیدوارم از امروز شروع گلزنی‌هایم باشد و این روند را تا پایان فصل هم ادامه خواهم داد.


نظرت درباره ترافیک خط حمله پرسپولیس که منشا و علیپور را در کنار خودت مي‌بینی، چیست؟
خدا را شکر بازیکنان خوبی در خط حمله داریم و هم منشا و هم علیپور بازیکنان خوبی هستند و هر کس که بازی مي‌کند به دنبال این است تا پرسپولیس را به موفقیت برساند و این تیم را به قله‌ اوج برساند و تلاش تمام ما این است.


با این شرایط رسیدن به عنوان آقای گلی که قول تکرارش را برای بار سوم دادی، سخت نیست؟
مهم نیست که چه کسی آقای گل شود و مهم این است که پرسپولیس موفق شود‌. من تمام تلاشم را می‌کنم تا پرسپولیس موفق شود و من یک بازیکن هستم، همانطور که منشا و علیپور هم یک بازیکن هستند‌. همه دوست دارند مثل تمام مهاجمان دنیا گل بزنند و باید دید چه کسی آقای گل شود و شاید اصلا آقای گل از تیم ما نباشد‌. بلکه هدف همگی ما این است که تیم موفق شود و برای این مساله تلاش می‌کنیم و آقای گلی و گلزنی می‌آید و می‌رود و نتیجه تیمی ماندگار است و همه ما برای این مساله خواهیم جنگید و تلاش خواهیم کرد.


به نظرت نرفتن به اروپا و اینکه موفق نشدی لژیونر شوی باعث نشده تا نتوانی با قدرت و با تمرکز بالا در پرسپولیس کارت را دنبال کنی؟
از اینکه مي‌گويند نرفتی اروپا چه حسی داری و چطور با این موضوع کنار می‌آیی دیگر برایم تمام شده است‌. خیلی‌ها می‌گویند اروپا برایم بهتر است و بهتر بود و من دیگر به آن توجه نمی‌کنم و اکنون در پرسپولیس هستم و پیراهن این تیم را بر تن دارم و تمام تلاشم برای موفقیت‌های بیشتر و بزرگتر است و هیچ درصدی از انگیزه‌هایم کم نشده است و ان‌شاءا... از همین هفته شروع به گلزنی می‌کنم.


امروز در بازی با نفت تهران تقابل تو با خط دفاعی این تیم تقابل با محسن بنگر است که کاپیتان پرسپولیس بوده است‌. برای او پیغامی داری؟
پیغام من برای محسن بنگر؟ ایشان کاپیتان من بوده و بزرگ‌تر من است‌. هیچ‌وقت برایش کری نمی‌خوانم چون هم تیمی و کاپیتان من بوده و بازی خودم را می‌کنم و ان‌شاءا... آقا محسن هم بهترین بازی خودش را انجام دهد‌. امیدوارم هم در زندگی ورزشی‌اش که دو، سه سال دیگر به پایان می‌رسد موفق باشد و مهم‌تر از آن در زندگی شخصی‌اش هم موفق باشد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.