b_News گل طارمی شیرازه تیم ما را به هم ریخت

درخشان: اگر در فوتبال قوی نباشید شما را لِه می‌کنند

b_News پرسپولیس ضعف‌های ما را به خوبی نشان داد
تاریخ: 1396/05/19
زمان: 23: 41
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران مدعی است تیمش مقابل پرسپولیس عملکرد نسبتاً خوبی داشته است، هرچند پرسپولیس ضعف‌های تیمش را نشان داد.

به گزارش سایت روزنامه گل، حمید درخشان پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم ما بازی نسبتاً خوبی را انجام دادیم، چون پرسپولیس را در 45 دقیقه ابتدایی خوب آنالیز کرده و آنها را کنترل کردیم، اما در نیمه دوم گل زودهنگام طارمی شیرازه تیم ما را به هم ریخت و باعث شد انسجام نیمه اول را نداشته باشیم.

وی افزود: هرچقدر از زمان بازی گذشت، بازیکنان تیم من از نظر بدنی تحلیل رفتند، طبیعی هم بود ما مقابل یک تیم آماده و قبراق با شرایط خوب بازی می‌کردیم. ما ایرادهایی داریم که در بازی‌های آینده آن را برطرف خواهیم کرد، به هر حال این بضاعت ماست و خیلی نمی‌توانستیم تغییر و تحولات داشته باشیم و امیدوارم بتوانیم برای هفته آینده تغییراتی داشته باشیم و بهتر از هفته قبلی‌مان باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت در واکنش به این مسئله که در نشست خبری قبل از بازی گفته بود تیم باید تقویت شود و آیا باشگاه در این خصوص باید کمک کند یا نه، گفت: امیدوارم باشگاه کمک کند، چون اگر کمک نکند که ما نمی‌توانیم معجزه کنیم. هر کاری ابزار لازم خود را می‌خواهد و اگر ابزار نداشته باشید، زور بیخود می‌زنید. فوتبال یک فلسفه‌ای دارد و اگر ابزار لازم را در فوتبال نداشته باشید، نمی‌توانید کاری از پیش ببرید. ما در کمترین زمان تیم را گرفتیم و مشکلاتی هم در لیست‌مان داشتیم، چون بازیکنانی که قبلاً ثبت کرده بودند، خارج کردن‌شان از لیست کمی زمان برد. باید پست‌های لازم را تقویت کنیم و اگر یک مصدوم بدهیم، بازیکن جایگزین نداریم و این خیلی بد است، چون ما باید در آسیا هم شرکت کنیم و مقابل تیم‌هایی بازی می‌کنیم که به بهترین شکل تقویت می‌شوند. فوتبال با کسی تعارف ندارد و اگر قوی نباشید، شما را از لِه می‌کنند و از روی شما رد می‌شوند. این قاعده فوتبال است و باشگاه باید به این مسئله توجه کنند تا بازیکنان لازم را بخرد تا بتوانیم در آینده بهتر شویم.

درخشان یادآور شد: برای تیمی که در هفته سوم لیگ برتر می‌تواند به این خوبی بازی کند و 45 دقیقه مقابل پرسپولیس دوام بیاورد، مشخص می‌شود که تیم در حال رشد است. به نظرم اگر گل زودهنگام در نیمه دوم را هم نمی‌خوردیم، اجازه زدن گل‌های دیگر را هم به پرسپولیس نمی‌دادیم. طبیعی است وقتی شیرازه تیم شما به هم می‌ریزد، تصمیم‌گیری هم سخت می‌شود و ما هم بازیکنانی را داریم گه تازه دو بازی کنار هم انجام داده‌اند و هماهنگ نیستند. نیمکت‌نشین‌های ما هم بازیکنانی در پست‌های تخصصی نیستند تا تعویض کنیم. تیمی که بخواهد این تغییرات را انجام دهد، زمان می‌برد. امیدوارم مسئولان باشگاه بازیکنانی را جذب کنند که آسیب نبینیم. ضمن اینکه ما با تیمی بازی کردیم که کامل‌ترین تیم لیگ برتر است. پرسپولیس کامل‌ترین تیم به لحاظ بازیکن، کادرفنی و ساختار است و نماینده فوتبال ایران در آسیاست که برای قهرمانی خود را آماده می‌کند و ما با تیم کوچکی بازی نکردیم. با تیم بزرگی بازی کردیم که باید به آنها احترام بگذاریم و به نظرم پرسپولیس در این بازی بسیاری از ضعف‌های ما را نشان داد تا بدانیم که در چه پست‌هایی نیاز به تقویت کردن تیم داریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این پرسش که دوجای خالی در لیست تیم خود دارد و آیا مشکل بازی نکردن این بازیکنان عدم صدور کارت بازی آنهاست تصریح کرد: بله مشکل این دو بازیکن عدم صدور کارت بازی آنهاست، مشکل دیگری هم داریم که از دو بازیکن زیر 23 خود هنوز نمی‌توانیم استفاده کنیم و امیدواریم بتوانیم از این بازیکنان در آسیا بهره ببریم. تلاش‌مان این است بازیکنانی که نمی‌خواهیم از لیست‌مان کنار بگذاریم و در این صورت چهار جای خالی در لیست‌مان به وجود می‌آید. اکنون مشکل این است که این بازیکنان را بتوانیم از لیست کنار بگذاریم. مشکل دیگر ما هم این است که اکنون بازیکنی ایرانی خوب وجود ندارد و تمام بازیکنان جذب باشگاه‌ها شدند.

درخشان درباره اینکه چه مشکلی برای کنار گذاشتن این بازیکنان وجود دارد، گفت: باشگاه باید حق و حقوق این بازیکنان را پرداخت کند و با آنها مذاکره کند. در برخی از قراردادهای بازیکنان ذکر شده است که اگر باشگاه تا قبل از هفته چهارم بخواهد می‌تواند قرارداد آنها را یکطرفه فسخ کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.