منصوریان: از اینکه ۳ امتیاز را گرفتیم بسیار راضی هستیم

تاریخ: 1396/05/20
زمان: 23: 44
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال استقلال از نتیجه و عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز ابراز رضایت کرد.

به گزارش سايت روزنامه گل، علیرضا منصوریان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بسیار راضی هستیم از اینکه سه امتیاز را گرفتیم. می‌توانستیم در 15 دقیقه اول روی کرنرهایی که داشتیم، زودتر به گل برسیم. نکته مثبت این بود که امشب گلی دریافت نکردیم و در خط حمله هم یک گل سه امتیازی زدیم.

من و گل‌محمدی همیشه بدموقع به هم می‌رسیم
سرمربی استقلال درباره اُفت تیمش در نیمه دوم دیدار مقابل تراکتورسازی گفت: در برخی دقایق نگران از دست دادن سه امتیاز بودیم و ریتم تیم به‌هم ریخت، اما هر چه به اواخر بازی نزدیک شدیم، پژمان منتظری و سایر بازیکنان میدان‌داری کردند و این شرایط به ویژه با حضور مجتبی جباری در میدان بیشتر هم شد. اگر بخواهیم جوانمردانه درباره این بازی حرف بزنیم، باید بگویم که در نیمه اول به طور کامل مسلط بودیم و اجازه ندادیم تراکتورسازی از روند سال‌های گذشته‌اش استفاده کند. من و یحیی گل‌محمدی همیشه بدموقع به هم می‌رسیم و امروز هم همین شرایط وجود داشت.

برای توسعه بازی مالکانه خود به برد مقابل تراکتورسازی احتیاج داشتیم
منصوریان ادامه داد: هفته قبل چند موقعیت خوب گلزنی مقابل استقلال خوزستان داشتیم و حتی پنالتی‌مان نیز گرفته نشد. به همین دلیل امروز به این برد احتیاج داشتیم تا بتوانیم بازی مالکانه خود را توسعه بدهیم. ان‌شاءالله ظرف دو هفته آینده جباری به شرایط خوبی می‌رسد و همان جباری چهار سال قبل را خواهیم دید.

قائدی به زمین می‌رود که از فوتبال لذت ببرد
وی درباره حضور مهدی قائدی در میدان گفت: او به زمین می‌رود که از فوتبال لذت ببرد. قائدی هفته قبل برای اولین بار بود که وارد ورزشگاه آزادی می‌شد. می‌دانیم که او وقتی وارد زمین می‌شود، پیکان خط حمله تیم ما تیزتر می‌شود. قائدی با وجود آنکه جثه کوچکی دارد، اما بسیار جنگنده است. او یک نقطه جالب برای ماست و در تمرینات نیز بخشی از نشاط ما را ایجاد می‌کند. قائدی همچون هفته قبل دو سه حرکت انجام داد و اگر در دقایق پایانی نیز حیدری، داور مسابقه کمی صبر می‌کرد و خطا نمی‌گرفت، او با دروازه‌بان حریف تک به تک می‌شد. به‌هر حال ما باید به حفظ روند او کمک کنیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.