مشکل پور: یکسری جلوی علی دایی مرا خراب کردند / 100 درصد از سایپا طلبکار هستم

تاریخ: 1396/05/21
زمان: 13: 31
نوع: خبر
مدافع فصل گذشته سایپا گفت: مطالباتم از سایپا باعث جدایی‌ام از این تیم بود و به زودی تیم فصل آینده‌ام را انتخاب می‌کنم.

به گزارش سایت روزنامه گل به نقل از میزان، درخصوص وضعیت خودش و اینکه با جدایی از سایپا هنوز تیم آینده خودش را انتخاب نکرده است، اظهار داشت: در حال حاضر زیر نظر مربی خصوصی خودم کارهای آماده سازی را انجام می‌دهم و آمادگی لازم را دارم و مشکلی از بابت بدنی ندارم.
وی افزود: با چند تیم از جمله گسترش فولاد مذاکرات خوبی داشته‌ام و قرار است تا آخر این هفته و قبل از شروع هفته چهارم تکلیف من روشن شود. البته به جز گسترش صحبت‌هایی هم با پیکان، پدیده و حتی پارس جنوبی داشتم که در حال رایزنی هستیم و به زودی تیم آینده‌ام انتخاب خواهد شد.
مدافع فصل گذشته سایپا درخصوص اینکه چرا با این تیم و در حالی که عملکرد خوبی فصل گذشته در جمع نارنجی پوشان داشت کارش را ادامه نداد، تصریح کرد: مشکل اساسی که اجازه نداد کارم را با سایپا ادامه دهم بحث مطالبات من از این تیم بود. من حدود 100 درصد یعنی دو  50 درصد بابت دو فصل اخیر از سایپا طلبکارم که این مسئله واقعا برایم آزاردهنده بود.
وی ادامه داد: 50 درصد مطالباتم به زمان هدایت آقا مجید جلالی و 50 درصد هم برای فصل گذشته بود که حسین فرکی هدایت سایپا را برعهده داشت. البته من خیلی دوست داشتم با علی آقای دایی کار کنم اما متاسفانه یکسری که نمی‌دانم با چه هدف و نیتی این کار را کردند من را جلوی ایشان خراب کردند. شاید با اینکه عملکرد خوبی داشتم و در اکثر بازی‌های سایپا به میدان رفتم بابت اینکه کسی را در این فوتبال نداشتم این کارها را در حق من کردند که آنها را به خدا واگذار می‌کنم.
مشکل پور درباره شرایط سایپا در این فصل با علی دایی گفت: ما فصل گذشته هم تیم خوبی داشتیم و در خط دفاعی یکی از 5، 6 تیمی بودیم که کمترین گل خورده را داشت. مشکل ما فصل گذشته بحث گلزنی تیم بود که مهاجمان ما گل نمی‌زدند. هر کسی دوست دارد با علی دایی کار کند و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.