b_Newsهرچقدر هواداران پرسپولیس لطف دارد، طاهری جواب ما را نمی‌دهد

بنگر: متوجه پاس ندادن به منشا نشدم

b_News اهل شکایت از پرسپولیس نیستم فقط می‌خواهم مشکل مالیاتی‌ام را حل کنند
تاریخ: 1396/05/21
زمان: 16: 55
نوع: خبر
نفت تهران با یک نتیجه مشابه با نتیجه سوپرجام هفته سوم لیگ را به پرسپولیس واگذار کرد.

احد علوي / با اینکه نفت نتیجه بازی سوپرجام برایش در هفته سوم لیگ اتفاق افتاد و با سه گل شاگردان درخشان نتیجه را به تیم برانکو واگذار کردند اما محسن بنگر معتقد است بازی بدی مقابل سرخپوشان پایتخت ارایه ندادند و حتی این شانس را داشتند که مقابل حریف به گل هم برسند‌. بعد از بازی و دراستادیوم تختی فرصتی شد تا گپ و گفتی با محسن بنگر، کاپیتان سابق پرسپولیس داشته باشیم و از او درباره این بازی، بحث شکایتش از پرسپولیس و همچنین مهدی طارمی بپرسیم که ماحصل آن از حضورتان مي‌گذرد‌.


بازی چطور بود، فکر مي‌کردید سه گل بخورید؟
بازی خیلی خوبی بود و خوب هم مسابقه را شروع کردیم و به نظرم بهتر از پرسپولیس هم بازی را پیش مي‌بردیم و دیدید که حتی این شانس را داشتیم که در یک صحنه تک به تک به گل هم برسیم‌. نیمه اول خیلی خوب و پایاپای پیش رفت‌. در نیمه دوم فکر نمي‌کردیم شرایط این طور شود‌. گل بدی خوردیم که تیم پاشید و نتوانستیم مثل نیمه نخست کار کنیم.


طارمی هم پیش از بازی با نفت تهران گفته بود بنگر هنوز هم کاپیتان و بزرگ من است و برایش کری نمي‌خوانم و این در حالی است که همیشه گفتی طارمی نباشد پرسپولیس ضعیف مي‌شود‌. واقعا طارمی آنقدر موثر است؟
مهدی طارمی بازیکن بسیار خوبی است و یک نعمت برای پرسپولیس به حساب مي‌آید‌. به نظر من پرسپولیس با مهدی طارمی شانس زیادی دارد تا دوباره قهرمان شود و خوش به حال تیمی که یک بازیکن مثل مهدی طارمی دارد‌.  


بعد از بازی با پرسپولیس شنیده شد منشا از اینکه پرسپولیسی‌ها به او پاس نمي‌دهند بسیار شاکی بوده است‌. با توجه به حضورت در پرسپولیس واقعا این مسایل در تیم وجود دارد؟
من در جریان بازی متوجه نشدم پاس مي‌دهند یا نه اما آن موقع که من در پرسپولیس بودم چنین چیزی را ندیدم و در بازی مقابل پرسپولیس هم متوجه چیزی نشدم‌. به نظرم در بازی ما با پرسپولیس پاس به منشا زیاد رسید و چون در پرسپولیس نیستم زیاد نمي‌توانم صحبتی بکنم‌.


در بازی با نفت هم که هواداران حسابی تو را تشویق کردند و با برانکو هم خوش و بش داشتی تا مشخص شود یکسری دیگر باعث دور شدن تو از پرسپولیس شدند؟
هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف دارند‌. آنها مي‌دانند من برای این تیم زحمت کشیدم و در پرسپولیس پایم شکست و دنده‌ها و صورت بارها آسیب دید‌. خوشحالم که هواداران پرسپولیس متوجه زحمات من هستند و قدر آن را مي‌دانند و به من لطف دارند‌.


شنیدیم مي‌خواهی از پرسپولیس شکایت کنی و این هم به خاطر عدم پاسخگویی طاهری است که جوابگوی تماس‌هاي تو نیست.
هرچقدر هواداران به من لطف دارند آقای طاهری هم لطف دارد‌. ایشان نه جواب تلفن هایی که من مي‌زنم را مي‌دهد و نه پیام هایی که مي‌بینند پاسخ مي‌دهند از طریق دوستان هم به ایشان پیغام دادیم که متاسفانه جوابی نگرفته‌ایم و نمي‌دانم دیگر چه باید بکنم‌. مشکل من مالیاتی است و باشگاه پرسپولیس این مشکل را حل نمي‌کند‌. به خاطر این مساله ممنوع الخروج شدم و همه حساب‌هایم را مسدود کردند‌. امیدوارم حداقل بعداز دیدن این مصاحبه آقای طاهری جواب من را بدهند‌. من اهل شکایت کردن از پرسپولیس نیستم و با اینکه طلبکارم اما فعلا بحثم مطالبات نیست و مي‌خواهم مشکل مالیاتی ام را حل کنند‌.


وضعیت نفت را چطور مي‌بینی، فکر مي‌کنی تیم از این بحران خارج ؟
ما وضعیت بحرانی نداریم و دو بازی خوب را قبل از بازي با پرسپولیس پشت سر گذاشتیم‌. در بازی با پرسپولیس هم کسی انتظار نداشت ما با بضاعتی که داریم سه، چهار گل به پرسپولیس بزنیم‌. خوب کار کردیم و حتی مي‌توانستیم بهتر باشیم و گل هم بزنیم‌. هدف مان ماندن در لیگ است تا باشگاه سروسامان بگیرد و بهتر کار کنیم‌. بعد از آن برنامه ما ماندن در بالا و اواسط جدول است که مهمتر از هر چیزی است‌.


حاج صفی و شجاعی ازتیم ملی خط خوردند ولی همه بزرگان فوتبال مثل کریمی مهدوی‌کیا و..‌. از آنها حمایت کردند تا آنها نابود نشوند‌. تو در این خصوص چه نظری داری؟
من نه سیاسی هستم و نه اهل بحث سیاسی کردن اما احسان و مسعود به جز دوستان خوب من بچه‌هاي خوبی هستند‌. نمي‌دانم چه اتفاقی افتاد که این طور شد و قصد دخالت و ورود هم ندارم اما فقط مي‌دانم حاج‌صفی و شجاعی فوتبالیست‌هاي باشخصیتی هستند و امیدوارم هر نهادی به هر طریقی که مي‌تواند به آنها کمک کند.