b_Newsافت کردن منشا روی نتیجه گرفتن پیکان تاثیر داشته است

جلالی: فکر نکنم فیصل برای بازی با سپاهان آماده باشد

b_News در نتیجه گیری باید بهتر از این عمل کنیم
تاریخ: 1395/11/13
زمان: 13: 12
نوع: گزارش
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران دیدار مقابل سپاهان را برای تیمش مهم و حیاتی توصیف کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل،  مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: درست است که ما سه بازیکن‌مان را نداریم، اما بازیکنان خوبی مثل رحمان احمدی، صادقی، حمودی و جوانان خوبی در کنار بازیکنان خارجی‌مان داریم. بنابراین سعی می‌کنیم از همه ظرفیت‌مان استفاده کنیم. بچه‌های ما واقعاً تحت تاثیر هستند که در نیم‌‌فصل دوم در کسب امتیاز موفق نبودند. فکر می‌کنم بازی فردا برای ما یک بازی حیاتی و مهم است و امیدوارم تمام امتیازات را کسب کنیم.
وی در خصوص این که تیمش با وجود بازی با کیفیت در نتیجه گرفتن ناموفق است، گفت: به هر حال خودم و تمام همکارانم روی این موضوع متمرکز هستیم. تیم‌های من روی تمرینات تمرکز می‌کنند و وقتی این تمرینات کم می‌شود به هم می‌ریزند. در چهار بازی اخیر از لحاظ عملکرد فنی خیلی خوب کار کردیم و نمی‌توانم این را انکار کنم، اما در نتیجه‌گیری باید بهتر از این عمل کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص احتمال استفاده از فیصل شایسته، بازیکن افغانستانی جدید این تیم در دیدار با سپاهان عنوان کرد: فکر نمی‌کنم این بازیکن در این دیدار بتواند ما را همراهی کند، اما او با تیم در هتل است و در کنارمان خواهد بود. شایسته نیاز به زمان دارد و نباید توقع داشت به سرعت در ترکیب اصلی‌مان قرار بگیرد. در صحبتی که من با این بازیکن داشتم خودش معتقد است صبح و شب می‌تواند کار کند تا هرچه زودتر در ترکیب ما قرار گیرد و من نیز به این موضوع معتقدم.
جلالی درباره اُفت منشا و تأثیر آن روی عدم نتیجه‌گیری پیکان گفت: این موضوع می‌تواند در عدم نتیجه‌گیری ما تاثیرگذار باشد، چرا که این بازیکن عملکرد فوق‌العاده‌ای در خط حمله ما داشته است. اُفت منشا در نتیجه‌گیری ما  تأثیرگذار بوده، اما تمام دلیل نتیجه نگرفتن ما نبوده است.
وی با تأکید بر حضور منشا تا پایان فصل در پیکان عنوان کرد: من با این بازیکن صحبت کردم و قطعاً تا پایان فصل با ما همکاری خواهد کرد.
جلالی در پاسخ به این پرسش که در چند روز اخیر صحبت‌هایی مبنی بر اینکه عده‌ای می‌خواهند یک تیم را قهرمان کنند، مطرح شده است، گفت: این‌ها همه نشانگر این است که همه اعتماد ندارند، دهان همه را نمی‌شود بست و باید برای این مشکل علاجی پیدا کرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.