b_Newsاز عملکرد سپاهان در نقل و انتقالات اصلا راضی نیستم

ویسی: آندو و چشمی بیایند در خدمت شان هستم

b_News بازی سختی مقابل پیکان داریم
تاریخ: 1395/11/13
زمان: 13: 22
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: کار سختی مقابل پیکان داریم اما به دنبال سه امتیاز هستیم.

به گزارش سایت روزنامه گل، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت:  با توجه به اینکه بازی‌ها تقریباً به پایان می‌رسد شاهد حساسیت بیشتر مسابقات هستیم و در این شرایط امتیاز گرفتن و امتیاز دادن سخت‌تر خواهد شد. بازی سختی مقابل تیم خوب پیکان داریم، اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم، شانس خوبی داریم و آنالیز خوبی از پیکان انجام داده‌ایم.
وی در مورد اینکه چرا در پنج بازی اخیر به چهار تساوی رسیده‌اند، تصریح کرد: نیم‌فصل دوم امتیاز گرفتن سخت است، اما ما تلاش خودمان را کرده‌ایم و موقعیت‌های زیادی در بازی‌های‌مان خلق کرده‌ایم، اما نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم. ما در هفت بازی‌ اخیر‌مان نباخته‌ایم و این روند روبه‌رشدی برای ماست.  ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بتوانیم در بازی‌های آینده از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم و به پیروزی برسیم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص عملکرد این تیم در فصل نقل‌وانتقالات خاطر نشان کرد: ما برای تقویت تیم برنامه‌های خیلی خوبی داشتیم، اما متأسفانه به دلایلی که نمی‌دانم مالی بود یا مسائل دیگر به خواسته خود نرسیدیم. آخرین بازیکنی که ما به دنبال جذب او بودیم علی کریمی بود، اما هنوز توافقی حاصل نشده است.
ویسی ادامه داد: در تمام دنیا نقل‌وانتقالات را برای تقویت و ترمیم نقاط ضعف تیم‌ها در نظر گرفته‌اند و تیم‌ها به دنبال این هستند که با فروش بازیکنانی که به هر دلیلی نتوانستند کارایی داشته باشند بازیکن جدید جذب کنند و نقاط ضعف خود را به قوت تبدیل کنند. ما در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل نتوانستیم به خواسته‌های خود برسیم و من اصلاً از عملکردمان راضی نیستم، اما امیدوارم با تلاش بچه‌ها کم و کاستی‌ها را جبران کنیم و به نتایج قابل قبولی دست یابیم.
وی در پاسخ به این سوال که برنامه‌ای برای جذب آندرانیک تیموریان و روزبه چشمی دارد، گفت: این بازیکنان در لیست خرید ما حضور نداشتند، اما اگر بخواهند به سپاهان بیایند من در خدمتشان هستم. هر دو این بازیکنان، از بازیکنان خوب و اخلاقی فوتبال ایران هستند که می‌توانند به ما کمک کنند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.