b_Newsنشست خبری برانکو ایوانکوویچ؛

هیچ بازیکنی اجازه جدایی ندارد/ در مقابل سیاهجامگان صرفه جویی نمی کنیم

تاریخ: 1396/05/24
زمان: 13: 31
نوع: خبر
سرمربی معتقد پرسپولیس بازی دشواری مقابل سیاه جامگان دارد.

به گزارش سایت روزنامه گل، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سیاه‌جامگان مشهد ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:  این بازی در آستانه بازی ما با الاهلی خواهد بود. سیاه‌جامگان شروع خوبی در لیگ داشته است. این تیم یک باختی هم که حقش نبود مقابل فولاد داشته است. آنها شاید دنبال اشتباه ما در این بازی خواهند بود چرا که فکر می‌کنند که ما تمرکزمان روی بازی با الاهلی است.
وی در ادامه افزود: ما به هیچ وجه حریف را دست‌کم نمی‌گیریم، چرا که می‌دانیم که بازی سختی را مقابل سیاه‌جامگان پیش رو داریم. چیزی که من به آن افتخار می‌کنم این است که ما در هر بازی با حداکثر توان و تمرکز وارد میدان می‌شویم و به همین خاطر به نتایجی که می‌خواهیم می‌رسیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: من دیده‌ام برخی عنوان می‌کنند پرسپولیس فلان بازی را راحت می‌برد و به نوعی ما را از پیش برنده می‌دانند. تعجب می‌کنم که چرا کسی نمی‌گویند بازیکنان ما چقدر زحمت کشیدند تا به این شرایط برسند، آنها هر روز تمرینات سختی انجام می‌دهند و روی کارشان تمرکز دارند. قبلا هم گفته‌ام هدف ما این است که در همه بازی‌ها به پیروزی برسیم و این کار ساده‌ای نیست. می‌دانیم که ممکن است در هر بازی اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ دهد اما چیزی که من به آن علاقه‌مندم این است که هواداران از نتایجی که می‌گیریم لذت برده و شاد شوند.

برانکو درباره بازی فردا با بیان اینکه تمام بازیکنان سالم هستند و مشکلی ندارند، گفت: حریف ما تیم خوبی است و بازیکنان جدید خوبی را گرفته است که خطرناکترین آن ها هم علی عسگر بازیکن پیشین پرسپولیس است.

سرمربی سرخ ها درباره حواشی اخیر که برای گادوین منشا ایجاد شده اظهار کرد: این حواشی به معنی است و اینکه کسی به منشا پاس نمی دهد قبلا هم توضیح دادم که این بازیکنان تازه وارد نیاز به زمان دارند، البته در آن صحنه که دقیقه 92 اتفاق افتا ذهن بازیکن به عنوان پاسور خسته است و نمی تواند تصمیم درست بگیرد.

وی درباره احضار منشا به کمیته اخلاق گفت: خیلی عجیب است که چرا او زمانی که در پیکان بود مدل موهایش ایراد نداشت، اما الان در پرسپولیس ایراد دارد! این طور مسائل شخصی است. به نظر شما آیا موهای من هم ایراد دارد؟!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی تیمش با الاهلی نیز اضافه کرد: من بازی این تیم با الاتفاق را نگاه کردم. من با مربی الاتفاق دوست هستم و از او در مورد این بازی پرسیدم. آنها تغییراتی در لیست خود به وجود آوردند و امروز لیست‌شان را اعلام کردند.

برانکو ادامه داد:‌ اتفاقاً الاتفاق تیم سابق من است و به همین خاطر از مربی آنها اطلاعات گرفتم. الاهلی دو بازیکن جدید برزیلی به لیستش اضافه کرده و جای تعجب دارد که نام هافبک یونانی خود را از لیست خارج کرده است. اما به‌هر حال ما برای این بازی تمرکز خاصی داریم و قبل از آن به دیدار فردا فکر می‌کنیم.

او درباره این که آیا در بازی فردا مقابل سیاه‌جامگان سید جلال حسینی حضور خواهد داشت یا خیر؟ گفت‌: بله. کاپیتان حسینی فردا در لیست ما قرار دارد و اگر امروز اتفاق خاصی نیفتد فردا تیم را رهبری می‌کند.

برانکو  تاکید کرد : البته کمال کامیابی نیا در لیست بازیکنان ما برای بازی فردا حضور ندارد و دلیلش این است که او از وضعیت خودش در تیم ناراضی بود. ما به او 24 ساعت فرصت داده‌ایم که در این باره فکر کند و امروز با او صحبت خواهیم کرد. البته مساله خیلی مهمی نیست. فردا یک تست عمومی برای تیم ما است تا خود را برای بازی مقابل الاهلی آماده کنیم.

وی درباره لیست تیمش مقابل سیاهجامگان گفت: برای بازی فردا صرفه جویی نمی کنیم و از همه توان استفاده می کنیم، از این جهت که فاصله بازی فردا با دیدار برابر الاهلی شش روز است و فرصت کافی برای استراحت خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس در پایان در رابطه با وضعیت ماند کامیابی نیا در ادامه فصل با پرسپولیس بیان کرد: هیچ  بازیکنی از جمع ما جدا نمی شود، به این دلیل که بازی های سختی را تا پایان فصل در پیش داریم و تنها اگر بازیکنی پیشنهاد خوبی داشت که به سود باشگاه بود آن وقت به آن فکر می کنیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.