b_Newsبرای منصوریان گل ببرم؟ سمت نیمکت‌شان هم نمی‌روم

کنعانی‌زادگان :‌دایی و منصوریان اصلا قابل مقایسه نیستند

b_News کوچک‌ترین فرصتی پیش بیاید به استقلال گل می‌زنم / استقلال روز سختی دارد و نمی‌تواند مقابل ما 3 امتیاز را بگیرد
تاریخ: 1396/05/24
زمان: 14: 24
نوع: خبر
مدافع تیم سایپا هنوز اتفاقات فصل گذشته در استقلال را فراموش نکرده است و حالا برای رویارویی با آبی‌پوشان تهرانی انگیزه زیادی دارد.

مهدی نوری / محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم سایپا هنوز اتفاقات فصل گذشته در استقلال را فراموش نکرده است و حالا برای رویارویی با آبی‌پوشان تهرانی انگیزه زیادی دارد. او که همچنان از علیرضا منصوریان ناراحت است نه تنها برای مربی فصل گذشته‌اش گل نمی‌‌برد بلکه سمت نیمکت آنها هم نخواهد رفت و سعی می‌‌کند در زمین بهترین عملکرد را داشته باشد و از کوچک‌‌ترین فرصتی برای گلزنی هم استفاده خواهد کرد تا خیلی چیزها را به منصوریان و تیمش ثابت کند.


استقلال خوزستان را در اهواز بردید. بازی چطور بود؟‌
بازی خوبی بود. برای ما بازی داخل یا خارج از خانه فرقی نمی‌‌کند و علی آقا همیشه این مساله را به ما گفته است. روحیه بردن در وجود علی آقا‌هست و آن را به تیم تزریق کرده و به بچه‌ها می‌‌گوید همیشه باید با سه امتیاز از زمین خارج شویم.


استقلال خوزستان را چطور تیمی دیدی؟‌
واقعا تیم خیلی خوبی بود. البته آب و هوا یک مقدار برای دو تیم سنگین بود و طبق گفته‌های علی آقا بیشتر توپ را چرخاندیم و خودمان دنبال توپ نبودیم و خیلی خوب بازی کردیم و می‌توانستیم دو ، سه گل دیگر بزنیم که نشد اما خدا را شکر با سه امتیاز از زمین خارج شدیم.


کسب 7 امتیاز از سه بازی راضی کننده هست؟‌
ما در بازی اول هم چون از سپاهان شناخت کافی نداشتیم مساوی کردیم. دقیقه 80 ما از سپاهان جلو افتادیم اما روی یک غفلت کوچک گل خوردیم وگرنه به سپاهان هم می‌‌توانستیم دو ، سه تا دیگر بزنیم اما توپ‌‌‌های ما گل نشد. فوتبال همین است و دقیقه آخر روی بدش را به ما نشان داد. بازی‌‌‌های اول لیگ سخت است چون تیم‌‌‌ها شناخت از همدیگر ندارند اما خیلی خوب بازی کردیم و جلو هم افتادیم و دقیقه آخر مساوی شد. ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم اما تیم گردن کلفتی هستیم و هر بازی برای سه امتیاز به زمین می‌رویم.


این هفته میزبان استقلال هستید. چه تصوری از این بازی دارید؟‌
استقلال هفته قبل نتیجه خوبی گرفت و بعد از دو بازی که ناکام بودند با این برد شرایط روحی و روانی‌شان خوب شده است  برای سه امتیاز می‌آیند اما تیم ما جوان، هماهنگ و پرانرژی است و استقلال روز خیلی سختی خواهد داشت و برای آنها بازی آسانی نیست.


قطعا بازی مقابل استقلال برای خود تو یک بازی خاص است. اینطور نیست؟‌
صددرصد همینطور است. البته من در هر تیمی باشم در هر بازی با جان و دل بازی می‌‌کنم و هر چه در توانم هست را برای موفقیت تیمم در زمین می‌گذارم. درست است که پارسال در استقلال یکسری اتفاقات برای من افتاد که نمی‌خواهم زیاد در موردش صحبت کنم اما اگر مقابل استقلال بازی کنم بهترین عملکرد خودم را خواهم داشت چون به علی آقا قول داده‌ام که چه یک دقیقه بازی کنم و چه 90 دقیقه با تمام توانم کار خواهم کرد. من سه، چهار سال قبل هم شاگرد آقای دایی بودم و از من شناخت داشت که مرا جذب کرد. دنبال کمک به تیمم هستم و امیدوارم برای خودم هم عملکرد خوبی شود تا به تیم‌‌ملی دعوت شوم.


قبل از بازی برای منصوریان گل می‌بری؟‌
دوست ندارم در این رابطه صحبت کنم. سمت نیمکت‌شان هم نمی‌روم.


دوست داری این هفته به استقلال گل بزنی؟‌
صددرصد دوست دارم به آنها گل بزنم. اگر بازی کنم صددرصد توانم را در زمین می‌‌گذارم و از کوچک‌ترین فرصت هم برای گلزنی استفاده می‌‌کنم. اول باید در کار دفاعی موفق باشم و بعد هم از کوچک‌ترین فرصت استفاده می‌‌کنم تا به آنها گل بزنم.


فکر می‌‌کنی هواداران استقلال در این بازی چه استقبالی از تو خواهند داشت؟
هواداران که به من لطف دارند. البته یکسری بی‌احترامی‌ها به من شد اما از قضیه من خبر ندارند و به آنها حق می‌‌دهم چون اطلاع ندارند چه اتفاقاتی برای من افتاده است. برای آنها احترام قائل هستم و تمرکزم روی بازی است تا سال خوبی را برای خودم رقم بزنم.


استقلال می‌‌تواند مقابل شما سه امتیاز را بگیرد؟‌
روز سختی دارند و فکر نکنم بتواند چون تیم ما را خواهید دید که چه تیم جوان، دونده و پرقدرتی است و با صددرصد توان می‌‌رویم تا سه امتیاز را بگیریم.


کار کردن با علی دایی چطور است؟‌
کار کردن با علی‌آقا لذت‌بخش است. علی‌آقا آنقدر بزرگ است که من نمی‌‌توانم در موردش صحبت کنم. ایشان آقای گل جهان و شناسنامه فوتبال ایران است و کار کردن با ایشان به هر بازیکنی روحیه و انگیزه می‌‌دهد و هر روز یک چیزی از علی آقا‌ یاد می‌‌گیرم. علی آقا بزرگ، باشخصیت و جنتلمن است و کار کردن با ایشان برای هر بازیکنی باعث افتخار است. من سه سال قبل هم با علی‌آقا کار کرده بودم و به پرتغال رفتم و صددرصد کنار ایشان دوباره پیشرفت می‌‌کنم تا هم به تیم‌‌ملی برسم و هم برای علی آقا‌مثمرثمر باشم.


کار کردن با علی دایی بهتر است یا علی منصوریان ؟
اصلا قابل مقایسه نیستند. هر کدام یک شکل تمرینی دارند و کنار علی آقا‌ خیلی چیزها یاد می‌‌گیرم و علی دایی خیلی بالاتر از علی منصوریان است و دوست دارم کنار ایشان کار کنم و شاگردی‌اش را بکنم. منصوریان هم جایگاه خودش را دارد اما از نظر کاری اصلا قابل مقایسه نیستند چون آقای دایی هم بهتر است و هم از همه لحاظ بزرگ‌تر است.