b_Newsحواشی ادامه دارد

بی پولی و داوری دو قربانی از لیگ هندبال گرفت

تاریخ: 1395/11/13
زمان: 14: 05
نوع: خبر
در حال که ویرانه ای به نام هندبال به شدت انتظار انتخابات و آمدن گزینه اصلح را می کشد، معضل قهر تیم ها با لیگ هم این رشته را وارد فاز جدیدی از حواشی کرده است.


تبعات بی برنامه گی و شرایط وخیم این رشته کار را به جایی رساند که تیم هندبال هپکوی اراک با ارسال نامه‌ای به مسئولان فدراسیون از کناره‌گیری خود از رقابت‌های لیگ برتر خبر داد.
در نامه مسئولان باشگاه هپکو آمده :«احتراماً به استحضار می‌رساند با عنایت به مشکلات اقتصادی شرکت هپکو در چند سال اخیر و عدم تامین بودجه باشگاه فرهنگی ورزشی در سال جاری و همچنین حمایت نشدن مالی از سوی مسئولین شهرستان و استان این باشگاه انصراف تیم هندبال خود را از ادامه حضور در مسابقات لیگ برتر کشور اعلام می کند.» اما چرا مدیران هپکو بعد از سال ها از تیم شان حمایت نمی کنند ؟ اگر حال هندبال با حضور مدیری لایق خوب بود باز هم این اتفاق می افتاد ؟
اما این تنها لرزه به پیکره لیگ هندبال نبود و سپاهان هم از لیگ هندبال کنار رفت.اسماعیل پناهنده سرپرست این تیم می گوید: در دیدار تیم های هندبال سپاهان و هیأت مرودشت متاسفانه داوران در طول بازی و به ویژه در پایان این دیدار با ناداوری محض و بهت‌آور حق سپاهان را ضایع و به عمد گل صحیح ما را که منجر به پیروزی می شد نادیده گرفتند،این تصمیم اتخاذ شد.باشگاه سپاهان تا مشخص شدن حق تیم هندبال بزرگسالان خود و برخورد قاطعانه با داوران، از ادامه حضور در لیگ برتر  صرف نظر می‌کند و همه تیم‌های تحت پوشش خود در بخش‌های آقایان و بانوان در همه رده‌های سنی را از لیگ‌های سراسری و استانی خارج می‌کند و تمام تمرینات این تیم‌ها تعطیل است !

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.