b_Newsسایت AFC انجام داد

مقایسه طارمی و السومه در آستانه مهم‌ترین بازی لیگ قهرمانان آسیا

تاریخ: 1396/05/25
زمان: 10: 50
نوع: خبر
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار مهم پرسپولیس و الاهلی عربستان مقایسه جالب توجهی بین ۲ بازیکن مطرح این ۲ تیم انجام داده است.

به گزارش سایت روزنامه گل، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار حساس تیم‌های پرسپولیس و الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مطلبی جالب توجه، به تقابل و دوئل دو بازیکن مطرح و گلزن این دو تیم اشاره کرده و مهدی طارمی از پرسپولیس و عمر السومه از الاهلی را مورد آنالیز خود قرار داده است.
به نوشته سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار پرسپولیس و الاهلی مهم‌ترین و سخت‌ترین دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست و این دو تیم برای این بازی مهم حساب ویژه‌ای روی مهاجمان مطرح و گلزن خود باز کرده‌اند. جایی که مهدی طارمی از پرسپولیس و عمرالسومه از الاهلی به دلیل توانایی بالا و گل‌های ویژه‌ای که به ثمر رسانده‌اند حالا فشار زیادی را برای این 2 بازی رفت و برگشت روی شانه‌های خود احساس می‌کنند.
به نوشته سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، طارمی که در سال 2014 اولین بازی‌های خود را در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس به ثمر رساند با گل شگفت‌انگیزش مقابل النصر عربستان باعث شد تا پرسپولیس راهی 16 تیم برتر آسیا شود و حالا در 2 سال بعد داستان متفاوتی برای پرسپولیس و طارمی رخ داده است. جایی که پرسپولیس با درخشش طارمی شانس بالایی برای رسیدن به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا دارد و این شانس برای طارمی و همبازیانش حالا در حال فراهم شدن است.
در این مطلب آمده که طارمی خلاقیت بالایی برای گلزنی دارد و این مهم را در بازی با الوحده امارات به خوبی نشان داد. پرسپولیس در آن بازی در حال شکست خوردن مقابل نماینده امارات بود اما طارمی در 10 دقیقه 2 گل زیبا زد تا پرسپولیسی که در آستانه شکست بود با نتیجه 3 بر 2 مقابل الوحده به برتری برسد. او حتی مقابل الریان هم گلزنی کرد هر چند که نتوانست مانع از شکست تیمش در آن بازی شود.
از طرف دیگر عمر السومه سابقه آقای گلی در لیگ عربستان را دارد و در 3 سال اخیر درخشش قابل توجهی داشته و جالب اینجاست که این بازیکن هر سال شرایط بهتری در تیمش پیدا می‌کند. ثبات در کار یکی از ویژگی‌های خوب این بازیکن سوری است و سال قبل با حضورش در الاهلی سهم ویژه‌ای در موفقیت‌های این تیم داشت و باعث شد تا شهر جده بعد از 32 سال جام قهرمانی را به خود بیند. این بازیکن در سال 2016 خیلی آماده بود اما یک مصدومیت بدموقع به سراغش آمد هر چند که او الان شرایط خوبی دارد و توانسته در 5 مسابقه برای تیمش 4 گل بزند.