b_Newsداستان کامیابی نیا و طارمی متفاوت هستند

سرخپوشان و چالش حمایت از کمال!

تاریخ: 1396/05/25
زمان: 12: 18
نوع: خبر
ش.ابراهیمی

اگر پرسپولیس امروز خوب و تماشاگرپسند و موفق فوتبال بازی می‌کند، علت را باید در آن جستجو کرد که بازیکنانش قریب به دو سال است در کنار یکدیگر حضور دارند و با هم هماهنگ شده‌اند. اما این هماهنگی حاصل نمی‌شود مگر آنکه بین بازیکنان نوعی نزدیکی روحی و روانی ایجاد شود و این خود دوستی‌آفرین و صمیمیت‌افزاست. البته گاهی در تیمها پیش می‌‌آید که یک یا چند تن از بازیکنان محبوب اکثریت نباشند اما در تیمهای موفق عموما آنچه غالب و مستولی است، دوستی و صمیمیت و باهم بودن است و پرسپولیس هم تافته جدا بافته ای محسوب نمی‌شود و مستثنا نیست.
آخرین باری که یکی از سربازان ارتش سرخ برانکو، ساز رفتن کوک کرده بود، علاوه بر آنکه تمام هواداران پرسپولیس یک صدا خواهان بازگشتش شده بودند، دیدیم که بازیکنان هم در این راستا یک زبان شدند تا نظر ستاره عزم سفر کرده را عوض کنند و در نهایت مهدی طارمی در حالی به پرسپولیس بازگشت که بازیکنان برایش تونل تشویقی بازکرده بودند. طارمی بخشی از موفقیت‌‌هایش در گلزنی را مدیون این صمیمیت و یکدلی است.اما آیا این صحنه یک بار دیگر تکرار خواهد شد؟
حالا که کمال کامیابی نیا تبدیل به مطرح ترین معترض پرسپولیس شده،آیا بازهم بازیکنان این تیم برای حمایت از وی دست به کار می‌شوند و با پست‌‌های اینستاگرامی یک شکل حمایت شان از او را به رخ می‌‌کشند؟ در این رابطه یک نکته اساسی وجود دارد که ممکن است موضع گیری آنها را عوض کند. در ماجرای طارمی، ستاره سرخ‌ها در حقیقت با مدیران و باشگاه به مشکل خورده بود و بازیکنانی که خودشان هم دل خوشی از بدحسابی مدیران نداشتند، به حمایت از او برخاستند. اما در قصه کامیابی‌نیا موضوع به گونه دیگری است. کمال صراحتا در مصاحبه‌ای اعلام کرده که مشکلش مالی نیست و با این حساب باید قبول کرد که او در پرسپولیس با مشکل فنی مواجه شده است. تعدد نفرات سرخپوش در منطقه بازی او که با بازگشت نوراللهی بیشتر هم می‌شود و منجر به ایجاد ابهام در فیکس بودن او خواهد شد، احتمالا اصلی‌ترین دلیل او برای اعتراض است و حالا باید دید که آیا بازیکنان در تقابل کامیابی‌نیا و برانکو از همبازی شان حمایت خواهند کرد یا برای جلوگیری از متزلزل شدن جایگاه شان در ترکیب تیم، ترجیح می‌دهند سکوت اختیار کنند؟

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.