b_Newsدو برد اخیر سایپا ما را قانع نکرده است

فرکی: بیرون کشیدن بازیکن از زمین منسوخ شده است

تاریخ: 1395/11/13
زمان: 15: 36
نوع: خبر
سرمربی سایپا گفت: ما در بازی با فولاد به دنبال برد هستیم و به این دو پیروزی اخیر قانع نستیم.

به گزارش سایت روزنامه گل،  حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: به هر حال بازی ما مقابل فولاد در شرایطی برگزار می‌شود که در دو سه هفته اخیر اتفاقاتی برای تیم‌ها افتاده است و بحث مهم آن نیز داوری و نتایج رقم خورده است. این اتفاقات نگاهی را به وجود آورده است که متأسفانه نگاه خوبی نیست. ما خودمان جزو تیم‌هایی بودیم که در این دو سه هفته اخیر شرایطی را برای خود رقم زدیم که در جدول رده‌بندی دو سه پله صعود کنیم تا فشارها و استرس‌ها از روی مجموعه‌‌مان برداشته شود و امیدواریم در آینده با کیفیت بالاتر و فوتبال زیباتر، نتایج مناسبی کسب کنیم. دیدار فردای ما مقابل فولادی است که در چند هفته گذشته نتایج خوبی را به دست نیاورده است. دوست نداریم این موقعیت خوبی را که داریم، از دست بدهیم. مطمئناً تیم ما در این دیدار به دنبال ارتقای موقعیت خود در جدول است. بازیکنان تکنیکی در ترکیب هر دو تیم هستند که با توجه به حضور آنها انتظار می‌رود بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره علل نتیجه نگرفتن سایپا در نیم فصل نخست گفت: ما در نیم‌فصل اول مشکل خاصی نداشتیم و مشکلات در روال عادی قرار داشت. خراب کردن هیچ زمانی لازم ندارد و می‌توان در یک چشم بر هم زدن همه چیز را خراب کرد، اما برای ساختن نیاز به زمان است و ما در حال طی کردن این زمان هستیم. دو برد اخیر به ما کمک می‌کند برای رسیدن به اهداف‌مان در شرایط بهتری حرکت کنیم، اما ما به این دو برد قانع نیستیم و در تلاش هستیم باز هم شرایط خود را بهبود بخشیم و به اهداف تعیین‌شده باشگاه با نتایج خودمان دست پیدا کنیم.
فرکی سپس به مسایل داوری و برخورد برخی از همکارانش در برخی تیم ها که با اشتباهات تیم را از زمین بیرون می کشند، اشاره داشت: مطمئناً نه من و نه هیچ کس دیگری این کار را تأیید نمی‌کند. این موضوع کاملا منسوخ شده است، تصمیم گرفتن برای اینکه تیم را از زمین بیرون بکشیم، یک تصمیم احساسی است و منطقی نیست. در کل این موضوع مورد تأیید خود عزیزانی که این کار را هم می‌کنند نیست، ولی در آن لحظه به دلیل فشار بازی است و نتیجه‌ای که حاصل می‌شود، تصمیم به انجام چنین کاری می‌گیرند. به همکارانم پیشنهاد می‌کنم که حوصله بیشتری داشته باشند، چرا که مطمئناً داور بازی بدون قصد و غرض دچار اشتباه می‌شود. به همکارانم توصیه می‌کنم کاری کنیم تا داوران با استرس و فشار قضاوت نکنند، چرا که اگر آنها دچار اشتباه شوند دودش در چشم تیم‌ها خواهد رفت،‌ چه به ضرر یک تیم باشد و چه به نفع یک تیم. یک توصیه هم به داوران می‌کنم که تمرکز بیشتری داشته باشند و بدانند اشتباه آنها حاصل زحمات یک مجموعه را که در سرما و گرما تمرین می‌کند و هزینه کرده است،  از بین می‌برد. سال گذشته قهرمان لیگ برتر با تفاضل گل مشخص شد، چه برسد به امتیاز.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.