b_Newsتراکتوری‌ها اگر نتیجه می‌گرفتند الان همه‌چیز خوب بود و حاشیه‌سازی نمی‌کردند

پنجعلی: جوسازی‌های قلعه‌نویی قشنگ نیست و نمی‌دانم چه هدفی را دنبال می‌کند

b_News تراکتور را ببریم تا حدود زیادی قهرمانیم
تاریخ: 1395/11/13
زمان: 23: 15
نوع: خبر
کاپیتان سابق پرسپولیس از حرف‌های قلعه‌نویی تعجب می‌کند، چرا که اشتباهات داوری در گذشته خیلی از مواقع به ضرر پرسپولیس بوده است.

مهدی نوری/ محمد پنجعلی کاپیتان سابق پرسپولیس از حرف‌های قلعه‌نویی تعجب می‌کند، چرا که اشتباهات داوری در گذشته خیلی از مواقع به ضرر پرسپولیس بوده و حتی داور هم به خاطر لطمه زدن به پرسپولیس محروم شده است و دلیلی ندارد که تراکتوری‌ها در آستانه بازی حساس با پرسپولیس حاشیه‌سازی کنند. البته پنجعلی معتقد است تراکتوری‌ها حالا که نتیجه نگرفته‌اند شروع به جوسازی کرده‌اند و اگر نتیجه گرفته بودند چنین حرف‌هایی در میان نبود و این جوسازی‌ها را نمی‌کردند.

 


در مورد بازی حساس پرسپولیس و تراکتورسازی صحبت می‌کنید؟
فکر می‌کنم بازی خوبی می‌شود چون تراکتور هم می‌آید فوتبال بازی کند. اما متاسفانه حاشیه‌هایی درست کرده‌اند که در فوتبال ما قشنگ نیست. آدم انتظار بیشتری دارد، مگر سه امتیاز این‌قدر ارزش دارد که مسایلی را بگویند که اصلا در قاموس پرسپولیس نیست. بارها هم دیده‌ایم که پرسپولیس چقدر از این قضایا ضرر خورده و چه امتیازاتی را از پرسپولیس گرفته‌اند. هم فصل گذشته و هم دو سال پیش اشتباهات داوری خیلی به پرسپولیس لطمه زد و حتی یکی از داوران به همین دلیل محروم شد. مگر علنی‌تر از این هم بوده. اما اینکه یک مربی بیاید و چنین مسایلی را عنوان کند نمی‌دانم چه هدفی را دنبال می‌کند. اما در کل این حرف‌ها قشنگ نیست.

 


شاید قلعه‌نویی از حالا می‌خواهد جنگ روانی راه بیندازد؟
نمی‌دانم، برای همین می‌گویم چه مساله‌ای است که یک مربی بیاید اینگونه در مورد پرسپولیس صحبت کند.

 


این جوسازی‌ها روی پرسپولیس تاثیری می‌گذارد؟
نه چون پرسپولیس یک تیم منسجم است. پرسپولیس هم فوتبال قشنگی بازی می‌کند و هم نتیجه می‌گیرد و خیلی هم محکم حرکت می‌کنند. پرسپولیس حتی در بازی‌های سخت شهرستان هم حرفه‌ای بازی می‌کند و نتیجه می‌گیرد.

 

تراکتوری‌ها مدام حرف از قهرمانی لیگ می‌زدند و حالا شروع به جوسازی کرده‌اند. فکر نمی‌کنید این جوسازی به خاطر فرار از افکار عمومی است و چون نتیجه نگرفته‌اند حالا می‌خواهند اذهان عمومی را به سمت دیگری منحرف کنند؟
احتمالش هست. خودم که نتوانستم هضم کنم. چرا که این جوسازی‌ها را می‌کنند اما با احساسات مردم بازی می‌کنند. تراکتوری‌ها اگر نتیجه گرفته بودند اصلا این حرف‌ها نبود. وقتی خودشان پنالتی‌‌شان را گل نمی‌کنند تقصیر ما چیست؟ آنها اگر نتیجه می‌گرفتند الان همه‌چیز خوب بود و این حرف‌ها مطرح نمی‌شد.

 

باتوجه به این حواشی استادیوم چه جوی در روز بازی خواهد داشت؟
امیدوارم جو بدی نباشد. اما دور از انتظار هم نمی‌تواند باشد که جو بد باشد. امیدوارم یک بازی خوب در یک جو خوب ببینیم.

 

در این بازی چهار بازیکن سابق پرسپولیس مقابل این تیم قرار می‌گیرند. حضور آنها و انگیزه‌ای که دارند برای پرسپولیس دردسرساز نمی‌شود؟
به هر حال فوتبال حرفه‌ای شده و باید حرفه‌ای فکر کرد. آنها الان بازیکن تراکتورسازی هستند و از نظر اخلاقی باید تمام سعی خودشان را بکنند تا بهترین بازی خودشان را برای تراکتورسازی انجام دهند.

 

باتوجه به مصدومان و محرومان تراکتورسازی عده‌ای از الان پرسپولیس را برنده این دیدار می‌دانند. در این رابطه چه نظری دارید؟
اصلا نمی‌شود گفت که چه اتفاقی می‌افتد. هفته قبل پرسپولیس کلی محروم داشت، اما به قم رفت و صبا را برد. به هر حال وقتی تیمی را می‌بندند و بازیکنانی که جذب می‌کنند برای تمام فصل می‌گیرند چون هر تیمی معمولا مصدوم و محروم دارد اما تراکتوری‌ها با تمام قوا به میدان می‌آیند و پرسپولیس هم توجهی به این چیزها ندارد و کار خودش را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

 

اینکه می‌گویند این بازی کلید قهرمانی است را قبول دارید؟
تا حدود زیادی، چون فاصله پرسپولیس با بقیه زیاد می‌شود. البته اصلا روی فوتبال نمی‌شود حساب کرد و تا آخر لیگ حساسیت وجود دارد. اما این بازی خیلی مهم است چون دو تیم رقیب مستقیم هستند.

 

در مورد جذب روزبه چشمی چه نظری دارید؟
نظر کادرفنی است و نظر خاصی نمی‌توانم بدهم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.