b_Newsاستراتژی ما تمرکز و آرامش است

زادمهر: تراکتور را هم ببریم تضمینی برای قهرمانی ما نیست

b_News توجهی به جوسازی تراکتوری‌ها نمی‌کنیم
تاریخ: 1395/11/13
زمان: 21: 15
نوع: خبر
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است که پرسپولیسی‌ها به هیچ‌وجه نباید وارد جوسازی‌های تراکتورسازی شوند.

مهدی نوری/ محمدرضا زادمهر عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است که پرسپولیسی‌ها به هیچ‌وجه نباید وارد جوسازی‌های تراکتورسازی شوند و به مسایل حاشیه‌ای اصلا نباید توجه کنند،‌ چراکه استراتژی باشگاه و تیم پرسپولیس آرامش و تمرکز است و در آستانه این بازی بزرگ فقط و فقط باید آرامش خودشان را حفظ کرده و باتمرکز بیشتر به مصاف تراکتورسازی بروند تا سه امتیاز این بازی حساس و مهم را بگیرند.

چه تصوری از بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی دارید؟
خیلی خوشحالم که با یک تیم پرطرفدار، قوی، خوب، پرانگیزه و یک رقیب بزرگ بازی داریم. امیدوارم تیمی که تلاش و تمرکز بیشتری داشته باشد و از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند برنده شود. ما میزبان هستیم و طبیعی است که حاشیه امنیت و تمرکزمان هم بیشتر است و فعل خواستن ما بیشتر است. امیدوارم استادیوم را در این بازی پر ببینیم و هیچ فرقی نمی‌کند چه کسی به استادیوم بیاید چون طرفداران تراکتور هم قرمز هستند. امیدوارم ضمن یک بازی خوب همه به داور و تصمیماتی که در زمین می‌گیرد احترام بگذارند. استقلال، تراکتورسازی و پرسپولیس تیم‌های پرطرفداری هستند و باید به آنها احترام بگذاریم ضمن اینکه تیم‌های شهرستانی هم طرفداران خاص خودشان را دارند و قابل احترام هستند.


در این بازی بنگر، نوری، عالیشاه و نوراللهی بازیکنان سابق پرسپولیس مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند و قطعا انگیزه بالایی دارند. در این رابطه چه نظری دارید؟
این از افتخارات پرسپولیس است که هر تیمی سه، چهار تا بازیکن پرسپولیسی دارد و اتفاقا همه آنها از بازیکنان خوب تیم‌شان هم هستند. در این بازی هم طرفداران پرسپولیس از بازیکنان سابق‌شان با آغوش باز استقبال می‌کنند و قطعا استقبال خوبی از این بازیکنان خواهند داشت.

در مورد بیانیه‌های باشگاه تراکتورسازی و حواشی که برای این دیدار ایجاد کرده‌اند چه نظری دارید؟
ما اصلا وارد این مسایل نمی‌شویم و نمی‌خواهیم به این فضا ورود کنیم. تمرکزمان روی تیم خودمان است و هرچه بیشتر تمرکز کنیم قطعا نتیجه بهتری می‌گیریم. استراتژی ما آرامش و تمرکز است و اصلا وارد چنین فضایی نمی‌شویم.

به هر حال این جوسازی‌ها روی تیم شما تاثیر می‌گذارد. این‌طور نیست؟
هرچه جوسازی بیشتر شود تمرکز و آرامش ما بیشتر می‌شود. ما به این مسایل ورود نمی‌کنیم و تمرکزمان روی تیم خودمان است.

اینکه می‌گویند این بازی کلید قهرمانی است را قبول دارید؟
نه، چنین چیزی نیست. این بازی هم مثل بقیه بازی‌ها سه امتیاز دارد و شاید چون با رقیب مستقیم‌مان بازی داریم این حرف‌ها مطرح می‌شود. اما بعد از این بازی، بازی‌های زیادی باقی مانده و کلی امتیاز مانده کف زمین و هنوز چیزی قطعی نیست.

یعنی اگر تراکتور را ببرید تضمینی برای قهرمانی پرسپولیس نیست؟
نه، ما اگر تراکتورسازی را هم ببریم تضمینی برای قهرمانی ما نیست.

از هوادارانی که به استادیوم می‌آیند چه انتظاری دارید؟
انتظارم این است که تیم مورد نظرشان را تشویق کنند و به حریف و داور احترام بگذارند. چون تیم ما می‌آید فوتبال بازی ‌کند و در سایه بازی خوب حتما نتیجه هم می‌آید.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.