b_Newsجوسازی‌های تراکتور هیچ تاثیری روی پرسپولیس ندارد

انصاریان: تیم برانکو به خودباوری رسیده و تراکتور را در آزادی می‌برد

تاریخ: 1395/11/13
زمان: 22: 16
نوع: خبر
مدافع سابق پرسپولیس معتقد است که جوسازی‌های تراکتورسازی تاثیری روی پرسپولیس و طرفدارانش ندارد.

به گزلرش سايت گل، علی انصاریان مدافع سابق پرسپولیس معتقد است که جوسازی‌های تراکتورسازی تاثیری روی پرسپولیس و طرفدارانش ندارد، چراکه تیم برانکو به خودباوری رسیده و اسیر جو و حاشیه نمی‌شود و هوادارانش هم باهوش هستند و فقط تیم خودشان را تشویق و حمایت می‌کنند تا به سمت قهرمانی حرکت کنند.

در مورد بازی حساس و مهم پرسپولیس مقابل تراکتورسازی صحبت می‌کنید؟
شرایط پرسپولیس خیلی خوب است و به نظر بازی پرسپولیس و تراکتور بازی خوب و قشنگی خواهد شد و مردم لذت می‌برند و پرسپولیس در تهران تراکتور را می‌برد.

اوضاع تراکتور را چطور ارزیابی می‌کنید؟
شرایط آنها هم خوب است. البته اطلاع‌ زیادی از وضعیت تراکتور ندارم اما همین که دوم جدول هستند یعنی اوضاع خوبی دارند اما پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد و فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد که همه از دیدن آن لذت می‌برند و در کنار فوتبال خوب نتیجه هم گرفته است.

در مورد بیانیه‌های باشگاه تراکتورسازی و حواشی که ایجاد کرده‌اند چه صحبتی دارید؟
نزدیک بازی که می‌شود این اتفاقات می‌افتد چون بازی‌ها حساس است و بالاخره این حرف‌ها را می‌زنند.

این جوسازی‌ها تاثیری هم روی پرسپولیس دارد؟
نه، اصلا،  امسال پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد و خوب کار می‌کند و نتیجه هم گرفته است. تیم برانکو به خودباوری رسیده و می‌تواند برنده این بازی هم باشد و سه امتیاز را در تهران بگیرد.

تراکتوری‌ها مدام حرف از قهرمانی می‌زدند و حالا که نتیجه نگرفته‌اند برای فرار از افکار عمومی این جوسازی‌ها را نمی‌کنند؟
هنوز زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم چون بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. اما پرسپولیس سه، چهار تا بازی دیگر ببرد قهرمانی‌اش قطعی می‌شود. قبلا هم ما این شرایط را داشتیم و شش، هفت هفته مانده با پایان لیگ، قهرمانی‌مان مسجل شده بود و چند بازی آخر برای ما تشریفاتی می‌شد. فکر می‌کنم امسال هم برای پرسپولیس همین اتفاق بیفتد.

باتوجه به حرف و حدیث‌های اخیر فکر می‌کنید چه جوی در استادیوم حکمفرما باشد؟
به نظرم برای این بازی طرفداران زیادی به استادیوم می‌آیند. طرفدار پرسپولیس هم می‌داند که باید فقط تیمش را تشویق کند و الان هم همین کار را می‌کنند. طرفداران پرسپولیس فقط تیم را حمایت می‌کنند چون باهوش هستند و اسیر حاشیه نمی‌شوند.

پرسپولیس اگر این بازی را ببرد می‌تواند خودش را قهرمان لیگ بداند؟
از نظر من نه. هنوز چیزی تمام نشده. اما امتیاز این بازی مهم است. بازی‌های بعدی هم مهم و تاثیرگذار است و پرسپولیس باید تا‌ آخرین لحظه دنبال قهرمانی باشد و تا قهرمانی‌اش مسجل نشده دست از تلاش برندارد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.