b_Newsنشان دادیم جوانان شایسته‌ای داریم

ایرانپوریان: خوشحالم استارت گلزنی‌ام با موفقیت تراکتور همراه بود

b_News با بدشانسی بازی های قبل را باختیم اما بهتر می‌شویم
تاریخ: 1396/05/28
زمان: 13: 12
نوع: خبر
تراکتورسازی برد، هرچند که مدافع این تیم می‌گوید در سه بازی قبلی باید این اتفاق می‌افتاده و در هیچکدام از این مسابقه‌ها حق شاگردان گل‌محمدی باخت نبوده است.

سیدیاسر رضوی / تراکتورسازی برد، هرچند که مدافع این تیم می‌گوید در سه بازی قبلی باید این اتفاق می‌افتاده و در هیچکدام از این مسابقه‌ها حق شاگردان گل‌محمدی باخت نبوده است. ایرانپوریان که روشن شدن موتور گلزنی‌اش منجر به اولین برد تراکتورسازان شد از بازی سخت تیمش برابر سایپای علی دایی می‌گوید. ایرانپوریان که به نظر می‌رسد روند خوب دو فصل اخیرش بازهم در حال تکرار است امیدوار است در مسیر موفقیت برای تراکتور همچنان گام بردارد و به هدف‌های بعدی‌اش که یکی از آنها تیم ملی است هم دست پیدا کند.


و بالاخره تراکتورسازی برد. بازی با نفت تهران چطور بود؟‌
حقیقتا بازی سختی بود، چون سه هفته بود نبرده بودیم و سه باخت پیاپی با تیم جوان شده تراکتور کسب شده بود و فشار زیاد بود. این فشار از سوی هواداران نبود چون آنها همه جوره ما را حمایت کردند اما خود به خود وقتی نمی‌بریم تیم تحت فشار قرار می گیرد. با این حال بازی خوبی مقابل نفت تهران انجام دادیم و بعد از گل اول این شانس را داشتیم که با جوانان شایسته تراکتورسازی گل‌های بعدی را بزنیم. تیم ما در این بازی 5، 6 بازیکنش 20 سال داشتند که در کنار باتجربه‌ها عالی کار کردند. خدا را شکر در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم و خوشحالم که توانستیم با عملکرد خوب‌مان سه امتیاز را کسب کنیم.


در این بازی تراکتور در حالی نخستین بردش را به دست آورد که در بازی‌های قبل هم این شانس را داشت؟‌
واقعا همین‌طور است. مقابل استقلال خوزستان حداقل باید 6 گل می‌زدیم. مقابل پرسپولیس و استقلال هم اصلا حق‌مان باخت نبود که با بدشانسی بازی را مقابل آنها واگذار کردیم. ان‌شاء‌ا... شرایط به نفع‌مان خواهد شد و رفته‌رفته بهتر می‌شویم.


به نظرت این برد را می‌توان خروج تراکتور و روی غلتک افتادن تیم یحیی گل‌محمدی دانست؟‌
با حرف زدن نمی‌شود کار را پیش برد و در عمل باید این مساله را ثابت کرد. تیم خوبی داریم اما باید از موقعیت‌ها به نحو احسن بهره ببریم. کار سخت است و انشا‌ءا... این برد مقدمه‌ای برای رسیدن تراکتور به روند خوبش باشد.


اعتماد یحیی گل‌محمدی هم به جوانان در این بازی نشان داد که بی‌جهت نبوده است؟‌
این جوانان سرمایه‌های تراکتور هستند اما باید قدر جایگاه خودشان را بدانند. به عنوان یک برادر بزرگتر یک توصیه برادرانه به همه جوان‌های تیم دارم و آن این است که رسیدن به این جایگاه برای آنها مهم نیست بلکه حفظ این جایگاه و ارتقای آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. باید با تلاش روزافزون خودشان قدرشناس باشند و سقف خواسته‌های خودشان را بالاتر ببرند تا بتوانند به هرآنچه که لیاقتش را دارند، دست پیدا کنند.


این هفته یک بازی سخت مقابل سایپا دارید که با علی دایی نشان داده به فکر مدعی بودن است؟
عملکرد سه هفته اخیر سایپا با علی دایی نشان داده تیم خوب و قابل احترامی هستند. دیدید که به خوبی مقابل استقلال با آن همه مهره‌ای که دارد کار را در آوردند و با کسب سه امتیاز بازی جزو صدرنشینان شدند. بازی دشواری داریم اما ان شاء ا... با لطف خداوند و تلاش بچه‌ها به دنبال نتیجه گرفتن و برد در این بازی هستیم.


جدا از کسب اولین برد تراکتور، در این بازی موتور گلزنی تو هم روشن شد؟
تمام تلاش من این است که بتوانم به بهترین شکل برای موفقیت تراکتورسازی تلاش کنم. گل زدن من مهم نیست و مهم موفقیت تراکتورسازی است تا به هدفش برسد. امیدوارم این روند خوبم ادامه‌دار باشد و به اهداف بعدی خودم که یکی از آنها حضور در تیم ملی و رفتن به جام‌جهانی است دست پیدا کنم. البته در این چند بازی موقعیت گلزنی داشتم و چند پاس خوب هم که با بی دقتی بچه‌ها به گل تبدیل نشد. خوشحالم که با لطف خدا توانستم قدم کوچکی برای تراکتورسازی و هواداران آن بردارم و به قولی با شروع گلزنی‌ام با کمک دیگر بازیکنان اولین برد تراکتور هم حاصل شد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.