b_Newsادعای یکی از لیدرهای باشگاه که نخواست نامش فاش شود

قرار بود طارمی را خراب کنند

تاریخ: 1396/05/28
زمان: 16: 13
نوع: خبر
«قرار بود طارمی را خراب کنن!!! اینو الکی نمی‌گم... از روی حدس و گمان هم صحبت نمی‌کنم... کلا قرارمون اینه اگه بخوایم یکی رو خراب کنیم، از جایگاه‌های دیگه این کار رو می‌کنیم تا پای کسی گیر نکنه...

مهدی گنجی / «قرار بود طارمی را خراب کنن!!! اینو الکی نمی‌گم... از روی حدس و گمان هم صحبت نمی‌کنم... کلا قرارمون اینه اگه بخوایم یکی رو خراب کنیم، از جایگاه‌های دیگه این کار رو می‌کنیم تا پای کسی گیر نکنه و فردا کسی گیر نیفته!!!»
اینها شروع صحبت‌های یکی از نزدیکان پرسپولیس است که سال‌ها روی سکوهای ورزشگاه آزادی حتی به عنوان بوقچی برای سرخ‌ها فعالیت کرده. خودش می‌گوید از زیر و بم کار خبر دارد و برای ادعایش هم مستندات جالبی رو می‌کند: «تا حالا به این توجه کردین که چرا تا بحث فحش دادن به طارمی و یا هرکس دیگری مطرح می‌شه سریعا فیلم بوقچی‌ها درمیاد که توی همون روز از جایگاه خودشون داشتن تیم و بازیکنان رو تشویق می‌کردن؟! اصلا از خودتون پرسیدین که چه کسی این فیلم‌ها رو گرفته و چطور به این زودی منتشر شده؟! همه اینها برنامه‌ریزی شده است و حتی من می‌دونم که اینها قبلش با هم جلسه داشتن!»


چرا آن‌ها را ساکت نکردند
در دفعات قبل که اتفاق‌هایی برخلاف خواسته‌های بعضی‌ها رخ می‌داد، حقوق بگیرها پله‌هاي سکوها را با سرعت برق و باد طی می‌کردند ولی در روز بازی با سیاه‌جامگان اتفاق دیگری افتاد. مثلا از جایگاهی که بوقچی‌های قدیمی پرسپولیس در آن حضور داشتند تا جایگاه هجده فقط چهار جایگاه بود ولی کسی به سمت تماشاگرنماها نرفت و آن‌ها را ساکت نکرد!
اتفاق جالب دیگر این است جایگاه شماره هجده که محل شلوغی‌های اعتراض‌ها بود، بوقچی و لیدر ندارد و با توجه به این موضوع و ادعای نزدیکان باشگاه، جایگاه شماره هجده می‌توانست بهترین محل برای تجمع معترضان به طارمی باشد. جالب‌ترین نکته در مورد اتفاق‌های مربوط به بازی پرسپولیس – سیاه‌جامگان فیلم‌های بعضی از آقایان است که از چهارشنبه شب به طور منظم و متوالی منتشر می‌شود تا ثابت شود آنها نقشی در ماجرای طارمی نداشته‌اند.


به مصاحبه‌های انتقادی طارمی مربوط است؟
اگر بخواهیم به این ماجرا از زاویه دیگری نگاه کنیم به بحث اختلاف بعضی از بازیکنان با بعضی باشگاه‌نشینان می‌رسیم. می‌گویند که طارمی و مسلمان با توجه به همان مصاحبه‌های تند و انتقادآمیزشان هنوز ارتباط خوبی با بعضی از مسوولان باشگاه ندارند و شاید به همین دلیل است که باشگاه پس از اتفاق‌های بازی با سیاه‌جامگان موضع‌گیری خاصی انجام نداد.
جدا از بحث مصاحبه‌ها و انتقادهای طارمی و مسلمان از باشگاه که باعث دلخوری مسوولان پرسپولیس شد، ماجرای پاس ندادن به منشا هم باعث شده تا این دو بیش از پیش زیر ذره‌بین باشگاه باشند. حتما به‌خاطر همین داستان‌ها بود که هفته گذشته بعضی رسانه‌ها خبر از علاقه مسوولان باشگاه برای انتقال طارمی در نیم فصل را دادند که البته با توجه به اتفاق‌های اخیر و جوی که علیه طارمی به وجود آمده، کار او برای ماندن در پرسپولیس سخت‌تر می‌شود.


کاپیتان‌ها دعوت به آرامش شدند
صحبت‌های بعضی از بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با سیاه‌جامگان قابل تامل بود. پس از اعتراض یک گروه سی، چهل نفره به طارمی و ناسزاهایی که مهدی شنید، بغض مهاجم پرسپولیس در رختکن تیمش شکسته شد. سیدجلال حسینی و حسین ماهینی که کاپیتان‌های پرسپولیس هم محسوب می‌شوند، پس از صحنه‌هایی که در جریان بازی و در رختکن دیدند، مصاحبه کردند و از باشگاه خواستند تا تکلیف بعضی از مسایل را همان شب روشن کند!
ضرب‌الاجل کاپیتان‌های پرسپولیس به آن‌هایی که باید به ماجرای فحاشی به طارمی رسیدگی می‌کردند هنوز به پایان نرسیده بود که شنیدیم مکالمه تلفنی بین سیدجلال و ماهینی با مسوولان باشگاه برقرار شده و طاهری به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس آن‌ها را به آرامش دعوت کرده و از این دو خواسته که با توجه به درپیش بودن بازی با الاهلی آرامش خودشان و تیم را حفظ کنند.»
در مورد صحبت‌های ردوبدل شده بین کاپیتان‌های پرسپولیس با مسوولان باشگاه حرف و حدیث‌های زیادی وجود دارد ولی شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که این دو از مسوولان باشگاه خواسته‌اند که تکلیف این افراد را روشن کنند!