b_Newsاگر پرویز برمی‌گشت

تغییر شماره پنج

تاریخ: 1395/11/14
زمان: 06: 02
نوع: خبر
با وجود اعلام خبر سرمربیگری پرویز مظلومی در پدیده اما این خبر هنوز قطعی نیست.

آرمان صالحی/ به گزارش سايت روزنامه گل، با وجود اعلام خبر سرمربیگری پرویز مظلومی در پدیده اما این خبر هنوز قطعی نیست. پرویز مظلومی ٦٢ ساله علاوه بر دو مقطع در لیگ دهم و پانزدهم در استقلال تهران سابقه سرمربیگری در ابومسلم مشهد، صنعت نفت آبادان، صبا باتری، مس کرمان، آلومینیوم هرمزگان و تیم ملی «ب» ایران را دارد. اگر مظلومی بعد از یک نیم فصل دوری از نیمکت، جایگزین رضا مهاجری روی نیمکت تیم مشهدی شود، پنجمین تغییر سرمربیان لیگ شانزدهم و هشتمین تیم او خواهد بود.

چه پرویز «مظلومی»
پرویز مظلومی که لیگ پانزدهم با استقلال بد کار نکرد در پایان فصل آبی پوشان را در رتبه سوم جدول قرار داد تا آنها به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند. او در پایان فصل از سمت خود برکنار شد تا باشگاه محبوبش را با دلخوری ترک کند. تیم او نیم فصل لیگ پانزدهم را نایب قهرمان شد در حالی که تیم علیرضا منصوریان در نیم‌فصل اول در جایگاه هفتم قرار گرفت. در همین مقطع بود که بسیاری از هواداران معتقد بودند تیم پرویزخان با مهره های کمتر بهتر نتیجه می‌گرفت و او مظلومانه استقلال را ترک کرد.

حالا صحبت از هدایت تیم بحران زده پدیده توسط او می‌شود. باید دید آیا اگر او سکان هدایت این تیم مشهدی را بر عهده بگیرد با توجه به مشکلات مالی و وضعیت فعلی پدیده، توفیقی خواهد داشت؟ رضا مهاجری که از ابتدای لیگ پانزدهم هدایت پدیده مشهد را بر عهده گرفت پس از فراز کمالوند و برانکو ایوانکوویچ، با ثبات ترین سرمربی روی نیمکت تیم های لیگ برتری محسوب می‌شد.
رکوردی که در صورت برکناری او شکسته خواهد شد، اما اگر او برود چه تیمی را تحویل پرویز مظلومی می‌دهد؟

 

میراث رضا مهاجری
پدیده پس از 19 دیدار در جایگاه سیزدهم جدول قرار دارد تا خطر سقوط را در صورت ادامه همین روند، احساس کند. تیم مهاجری را می‌توان تیم تساوی ها دانست. آنها بیش از نیمی از بازی های خود را با تساوی پشت سرگذاشته اند و با 10 تساوی به همراه گسترش فولاد رکورددار لیگ شانزدهم هستند.
مشکل اصلی تیم مهاجری خط حمله این تیم بود. آنها در هر بازی کمتر از یک گل به ثمر می‌رسانند و بیش از یک گل دریافت می‌کنند تا تفاضل گل منفی هفت را برای خود ثبت کنند. حاصل کار تیم مشهدی تا اینجای فصل، یک امتیاز از هر بازی بوده و اگر همین روند را ادامه دهند در پایان فصل 30 امتیازی خواهند بود. در پایان فصل پیش تیمی با 30 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول قرار می‌گرفت، رتبه‌ای که هم اکنون پدیده در اختیار دارد. باید دید انتظار مسوولان پدیده در صورت قطعی شدن خبر سرمربیگری مظلومی، از او چه خواهد بود؟

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.