b_Newsمقابل اخباری به دنبال کلین‌شیت نیستم

گروسیان: اینکه به من می‌گویند «جی جی بوفون» انگیزه ام را زیاد می‌کند

تاریخ: 1396/05/31
زمان: 12: 52
نوع: خبر
رفته رفته درون دروازه تراکتور شرایط بهتری پیدا مي‌کند.

سیدیاسر رضوی / رفته رفته درون دروازه تراکتور شرایط بهتری پیدا مي‌کند و به نظر مي‌رسد یحیی گل محمدی بعد از ناکامی در حفظ محمدرضا اخباری مي‌تواند روی دوست و رفیق صمیمی‌اش درون قفس توری تراکتورسازان حساب باز کند. فرزین گروسیان که قرار است در بازی با تراکتور دیداری با اخباری داشته باشد از شرایط این بازی مي‌گوید که همه فکر و ذکر او مثل سایر بازیکنان روی موفقیت تراکتورسازی است و به رکورد و دیگر مسایل فکر نمي‌کند. گروسیان در ضمن تشکری از هواداران تراکتور دارد که او را با یک لقب خاص که مورد علاقه اوست صدا مي‌کنند.


وضعیت تراکتور برای بازی با سایپا چطور است؟
بعد از برد خوبی که مقابل نفت تهران به دست آوردیم و نوار ناکامی‌هاي ما در سه هفته ابتدایی پاره شد شرایط خوبی برای بازی با سایپا داریم. همه جوان‌ها و باتجربه‌هاي تیم برای این بازی زیر نظر کادرفنی تمرینات خوبی را انجام دادیم و بدون فرزاد حاتمی که محروم است و محمد نوری که مصدوم است کاملا برای این بازی آماده هستیم و آماده کسب سه امتیاز مي‌شویم.


فکر مي‌کنی برد دوم را بتوانید بعد نفت تهران مقابل سایپا به دست بیاورید؟
بازی با نفت بازی خیلی خوبی بود و باید در همان نیمه نخست کار را تمام مي‌کردیم و این بازی نشان داد به این تراکتور خیلی مي‌توانیم امیدوار باشیم و نکته مهم در این مسابقه عملکرد خوب جوان‌هاي تیم بود که به خوبی کار را پیش بردند. امیدوارم در بازی سختی که با سایپا داریم بتوانیم بازهم شرایط بازی با نفت را ادامه بدهیم و نتیجه درخوری را کسب کنیم.


بازی تراکتورسازی و سایپا تقابل دو تیم جوان است. این تقابل را چطور مي‌بینی؟
شرایط سایپا خیلی خوب است و تیم علی دایی از خط دروازه تا خط حمله بازیکنان خیلی خوبی دارد و دیدید که مقابل نفت آبادان دست به کار بزرگی زدند و استقلال را هم بردند. با این حال ما هم تراکتورسازی هستیم و با این جوانان نشان دادیم که انگیزه زیادی داریم و قطعا تمام تمرکزمان کسب سه امتیاز در این بازی است.


در این تقابل یک روی دیگر هم دارد. دیدار تو و محمدرضا اخباری اما این بار مقابل یکدیگر!
محمدرضا هرجا که باشد همان محمدرضا همیشگی برای من است و همیشه با هم در ارتباط هستیم. از دیدار او خوشحال هستم و هرچند که این بار رودرروی همدیگر هستیم اما این خاصیت فوتبال است که یک روز کنارهم و یک روز هم مقابل هم هستیم. قطعا هدف من و محمدرضا موفقیت تیم‌هاي مان است و هرچه صلاح باشد اتفاق خواهد افتاد.


اخباری هفته قبل اولین کلین شیت خودش را تجربه کرد. در این بازی به فکر کلین شیت هستی؟
کلین شیت من در بازی‌هاي قبلی مقابل استقلال خوزستان و استقلال تهران باید اتفاق مي‌افتاد که با بدشانسی بازی را واگذار کردیم اما من اصلا به دنبال این حرف‌ها نیستم و تمام تمرکزم این است که بتوانم برای تراکتورسازی مثمرثمر واقع شوم و قطعا در بازی با سایپا هم همه تمرکزم روی این مساله است.


بعد اخباری که هواداران تراکتور به او لقب «چک» و «گجت» را دادند حالا یک لقب هم برای تو انتخاب کردند.
بله به من هم لقب دادند و در تمرینات و بازی‌ها به من «فرزین جی جی بوفون» مي‌گویند.


این لقب را دوست داری؟
اول از اینکه مورد لطف هواداران قرار گرفتم و با حمایت‌هاي خودشان اینگونه به من روحیه مي‌دهند ممنون هستم و امیدوارم بتوانم با عملکرد خوبم دل آنها را شاد کنم اما واقعا این لقب را دوست دارم. من عاشق جی جی بوفون هستم و ازاینکه من را با لقب این اسطوره دروازه بانی صدا مي‌کنند هم شادم و هم لذت مي‌برم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.