b_Newsوطنخواه جانشنین برگی‌زر شد؟

کودتای نافرجام در مشهد

b_News برگی‌زر: من مدیرعامل قانونی‌ام!
تاریخ: 1395/11/14
زمان: 10: 00
نوع: گزارش
ديروز صبح خبري رسيد مبني بر اينكه رضا مهاجري از كار بركنار و باشگاه پديده با پرويز مظلومي وارد مذاکره شده است.

به گزارش سایت روزنامه گل، ديروز صبح خبري رسيد مبني بر اينكه رضا مهاجري از كار بركنار و باشگاه پديده با پرويز مظلومي وارد مذاکره شده است. اما در شرایطی که برگي‌زر مدیرعامل پدیده خراسان به دنبال ثبت‌نام مظلومی به جای مهاجری بود، خبر ديگري رسيد كه باعث شد به نظر برسد این انتخاب در آخرین مرحله نافرجام مانده است. صبح ديروز هادی برگی‌زر در دفترش یک مهمان ویژه به نام پرویز مظلومی داشت.پرويزخان پس از توافق با وی راهی هیات فوتبال خراسان شد و قرارداد این تغییر ضرب‌الاجلی را ثبت کرد. غافل از اینکه اختلاف شدید داخلی هیات‌مدیره جدید با برگی‌زر علنی شده تا رییس هیات‌مدیره جدید این باشگاه این اقدام برگی‌زر را خودسرانه دانسته و جلوی این کار را بگیرد.
حامد واعظ‌‌زاده خراسانی پس از مصاحبه‌ای تند علیه برگی‌زر اقدام مدیرعامل تیم را مورد نکوهش قرارداده و طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال نیز از تاج خواسته است تا جلوی این اقدام گرفته شود. رییس هیات‌مدیره جدید در این نامه جواد وطنخواه را به عنوان سرپرست باشگاه پدیده اعلام کرده است.جالب است كه رضا مهاجری هم، همراه پدیده به اهواز سفر کرده تا مقابل استقلال خوزستان قرار بگيرد!
واعظ‌زاده در این باره گفت: «ضمن احترامی که برای پرویز مظلومی قائل هستیم، مهاجری سرمربی پدیده هست و خواهدبود. ضمن اینکه ‌هادی برگی‌زر، مدیرعامل ‌فعلی باشگاه پدیده خراسان حق امضا ندارد. طی نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال زدیم جلوی ثبت قرارداد مظلومی‌ با پدیده گرفته‌شد‌.»
برگی‌زر که هنوز به دلیل مشکلات قانونی نتوانسته امضایش به عنوان مدیرعامل را ثبت کند، برای جذب مظلومی اقدام کرده و حتی در مشهد قرارداد این مربی نیز امضا شده اما هیات‌مدیره مخالف این مساله است. حتی گفته می‌شود هیات مدیره جدید باشگاه قصد دارد برگی‌زر را نیز از مدیرعاملی برکنار کند و تکذیب امضای قرارداد با مظلومی و حمایت از مهاجری بدین خاطر از سوی رییس هیات‌مدیره مطرح شده است.

 

برگی‌زر: من مدیرعامل قانونی‌ام!

هادی برگی‌زر هم در خصوص اتفاقات اخیر این باشگاه گفت: «هیات‌مدیره جدید ثبت در شرکت‌ها نشده است و هیات‌مدیره ما به ریاست آقای شوشتری این اختیار را به من داد تا با توجه به نتایج تیم تغییراتی را در تیم اعمال کنم.با اختیار کامل قرارداد آقای مظلومی را ثبت کردیم و حتی به آقای مهاجری هم گفتیم که به اهواز نرود اما ایشان ظاهرا به همراه تیم به این شهر رفته‌اند که برای‌شان آرزوی موفقیت داریم.»
برگی‌زر در پاسخ به صحبت‌های واعظ‌زاده خراسانی مبنی بر برکناری وی و جایگزینی وطنخواه گفت: «هیات‌مدیره جدید ثبت در شرکت‌ها نیست و بعد از چنین اتفاقی رییس هیات‌مدیره می‌تواند هر یک از اعضاء باشگاه را تغییر دهد که از اختیارات ایشان خواهد بود.»
وی در پاسخ به اینکه «چرا در سایت رسمی باشگاه پدیده از مدت‌ها قبل عکس هیات‌مدیره جدید و اعضای آن معرفی شده است» گفت: «لابد این هم از طریق دوستانی است که با آنها ارتباط دارند!»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.