b_Newsاین بار شهربانو هم با ما به چین می آید

الهه منصوریان: اگر گلزار برای اکران فیلم ما بیاید خیلی خوب است !

تاریخ: 1396/06/01
زمان: 18: 33
نوع: گفتگو
مستند صفر تا سکو چندی پیش با تهیه کنندگی مهتاب کرامتی در جشنواره سینما حقیقت اکران شد و فعلا در نوبت اکران عمومی است تا در ماه دوم پاییز به روی پرده برود.

نگار رشیدی

مستند صفر تا سکو چندی پیش با تهیه کنندگی مهتاب کرامتی در جشنواره سینما حقیقت اکران شد و فعلا در نوبت اکران عمومی است تا در ماه دوم پاییز به روی پرده برود. الهه منصوریان یکی از نقش های اول این مستند دلش می خواهد چند نفر حتما در اکران مستند زندگینامه سه خواهر قهرمان ووشو باشند.

 

خیلی دوست داشتی که به مسابقات یونیورسیاد بروی اما در نهایت خودت ماندی و تیم را بدرقه کردی.

بله من واقعا خیلی دوست داشتم که به این مسابقات بروم و مطمئنم که در وزن 52 کیلوگرم صددرصد مدال طلا را می گرفتم، اما آقای علی نژاد گفتند که من باید برای مسابقات جهانی آماده شوم از طرفی می خواست بازی ها را بین بچه ها تقسیم کند. من هم که دیگر سنم اجازه نمی دهد به این مسابقات بروم مگر اینکه به عنوان مربی بروم.

 

فکر می کنی مربیگری بتواند جای خالی مسابقه ندادنت را پر کند؟

نه فکر نمی کنم. اینکه بازیکن باشی و مدال بگیری ارزش دیگری دارد. از اینکه اعزام نشدم خیلی ناراحتم اما برای بچه ها آرزوی موفقیت می کنم .اگر می رفتم زمان زیادی تا جهانی داشتم اما به تصمیم فدراسیون احترام می گذارم.

از شرایط خودت بگو. تمریناتت چطور پیش می رود؟

خدا را شکر تمرینات خوبی داریم. فقط یک آسیب دیدگی در مچ پایم دارم که اصلا موضوع مهمی نیست. زیر نظر پزشک و با فیزیوتراپی در حال درمانش هستم. به هر حال این اتفاقات زیر فشار تمرینات می افتد ولی خوشبختانه مشکل ساز نیست. فکر می کنم تا یک ماه آینده به اوج آمادگی برسم.

 

سهیلا هم که دومین کمپ آموزشی اش را تمام کرد.

بله، سهیلا تا یک ماه دیگر برای تمرین به چین می رود و قرار است با تیم سابق مان تمرین کنیم. هرچند برای فصل آینده قرار است من، سهیلا و شهربانو هر سه به چین برویم چون هدف مان بازی های آسیایی است می خواهیم پنج،شش ماه در چین باشیم تا ضمن مسابقه در لیگ تمرین هم داشته باشیم.

 

از دنیای سینما چه خبر؟

مستند صفر تا سکو قرار است آبان اکران عمومی شود و در کنار مردم به تماشای این فیلم خواهیم نشست.

 

فکر می کنی باید منتظر چه واکنش هایی از عموم مردم باشی؟

خودتان که فیلم را دیده اید، فیلم به شکلی است که مردم با دیدن آن حس غرور می کنند. آنها با زندگی شخصی ما بیشتر آشنا می شوند تا حدی که انگار خیلی وقت است کنار ما هستند. حتی باعث می شود امید را از دست ندهند و باز هم از ما حمایت کنند. با انرژی که مردم به ما می دهند، ما بیشتر تلاش می کنیم و من این حس را خیلی دوست دارم.

 

این روزها باب شده بازیگران فیلم ها را در کنار مردم می بینند.دوست داری روزی به عنوان یک بازیگر و نه ورزشکار مردم را به دیدن فیلم هایت دعوت کنی؟

من بازیگری را خیلی دوست دارم. اما من ورزشکار بودم و پیشنهاد بازی در فیلم را گرفتم و با همین ورزش در سینما هم می توانم موفق باشم. مثلا می توانم در فیلم های رزمی و اکشن تغییرات بدهم و طراحی های رزمی خوبی داشته باشم.اما این ها برای زمانی است که ورزش را کنار بگذارم چون انجام دادن همزمان این دو کار بسیار سخت است.

 

چه کسانی را برای تماشای این مستند دعوت می کنی؟

ترانه علیدوستی، پانته آ بهرام، آرام جعفری و شهاب حسینی.اگر گلزار هم بیاید خیلی خوب است (خنده).