وزارت ورزش به دنبال بازگشت شجاعي به تيم‌ملي / قبل ديدار با سوريه نشود، بعدش حتمي است!

تاریخ: 1396/06/07
زمان: 12: 08
نوع: خبر
بعد از آنكه مسعود شجاعي و احسان حاج‌صفي با رفتاري ساختارشكنانه مقابل تيمي از رژيم صهيونيستي قرار گرفتند معلوم بود كه بازتاب اين رفتارشان با حذف آنها از تيم ملي همراه خواهد بود.

به گزارش سایت روزنامه گل، بعد از آنكه مسعود شجاعي و احسان حاج‌صفي با رفتاري ساختارشكنانه مقابل تيمي از رژيم صهيونيستي قرار گرفتند معلوم بود كه بازتاب اين رفتارشان با حذف آنها از تيم ملي همراه خواهد بود. اين دو كه براي حضور در جام‌جهاني با رقم ناچيزي به اروپا رفته بودند با اين كار عملا حضورشان در روسيه را به مخاطره انداختند اما حاج‌صفي با پيام عذرخواهي راه را براي بازگشت خودش هموار كرد كه در نهايت همين اتفاق هم افتاد و كي‌روش براي ديدار با كره‌جنوبي با اينكه نتيجه آن خيلي براي تيم ملي مهم نبود اسم احسان را در ليست تيم ملي قرار داد. همه اين اتفاقات در حالي رخ داد كه شجاعي حاضر نشد با يك عذرخواهي پر و پيمان شرايط بازگشت خودش را فراهم سازد اما عصر ديروز خبري از وزارت ورزش به گوش رسيد كه احتمال دعوت شدن شجاعي هم براي ديدار با سوريه وجود دارد. يك فرد نزديك به وزير ورزش در اين زمينه گفت: «كاش شجاعي هم مثل حاج‌صفي با يك عذرخواهي شرايط بازگشتش را فراهم مي‌كرد اما تيم ملي شرايط ويژه‌اي براي حضور در روسيه دارد و صحبت شده او هم تا قبل از ديدار ايران مقابل سوريه مشكلش حل شده و برگردد.»
يك منبع آگاه ديگر در وزارت ورزش اين ماجرا را نه تاييد و نه تكذيب كرد اما در لابه‌لاي صحبت‌هايش مي‌شد به اين نتيجه رسيد كه اگر پيش از ديدار با سوريه شرايط بازگشت كاپيتان تيم‌ملي فراهم نشود، در مرحله بعدي تشكيل اردوي تيم‌ملي قطعا شجاعي دوباره به پيراهن تيم‌ملي خواهد رسيد. اين منبع آگاه كه از نزديكان سلطاني‌فر بود، تاكيد داشت كه اگر رسانه‌ها به اين ماجرا دامن نزنند، با آرامش بيشتري اين اتفاق رخ خواهد داد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.