b_Newsتارتار برای موفقیت حریص است

سینگ: می‌خواهیم در جام‌حذفی هم مثل لیگ شگفتی‌ساز شویم

b_News خدا کند کی‌روش ما را هم ببیند
تاریخ: 1396/06/07
زمان: 12: 30
نوع: خبر
او متخصص گل‌های سه امتیازی است. اگر امید سینگ را ناجی پارس جنوبی بدانیم، بیراه نرفته‌ایم.

 

سیدیاسر رضوی / او متخصص گل‌های سه امتیازی است. اگر امید سینگ را ناجی پارس جنوبی بدانیم، بیراه نرفته‌ایم. هافبک ایرانی- هندی جمی‌ها نه تنها فصل پیش با گل‌های سه امتیازی‌اش راه سخت صعود به لیگ برتر را برای این تیم هموار کرد، بلکه حالا در لیگ برتر هم با گل سه امتیازی که مقابل استقلال خوزستان به ثمر رساند نشان داد که انگیزه‌های زیادی برای موفقیت و بزرگ شدن در فوتبال ایران دارد. امید سینگ با آن سبک خاص‌اش که شبیه به رونالدو است، تلاش می‌کند تا کی‌روش مجاب به دعوت کردن او به اردوی تیم‌ملی شود.
با سینگ درباره انگیزه‌اش برای موفقیت و دیدار مقابل استقلال صحبت کردیم. او چنان با حرارت از آینده حرف می‌زد که شکی نیست با این نوع تفکر هیچ مشکلی نمی‌تواند مقابل او بایستد.


در جام‌حذفی هم مثل لیگ شگفتی‌ساز می‌شویم
خدا را شکر که با کسب سه امتیاز به تعطیلات رفتیم. برنامه تمرینی خوبی را در این مدت پشت‌سر خواهیم گذاشت و همه بچه‌ها در کنار تارتار تلاش می‌کنیم تا شرایط قبل تعطیلات‌مان را حفظ کنیم. الان تمرکز همه ما روی دیدار مقابل نساجی در جام‌حذفی است. اول به شکست دادن نساجی فکر می‌کنیم و بعد به دیدار مقابل استقلال؛ چرا که می‌خواهیم با همین یکدلی و تلاش در جام‌حذفی هم مثل لیگ برتر شگفتی‌ساز باشیم.


تارتار برای موفقیت حریص است
تمام بچه‌های ما و کادر فنی تلاش می‌کنیم در هر دو جام با قدرت ظاهر شویم. برای به دست آوردن موفقیت هم برنامه‌ریزی داریم هم انگیزه. در این مدتی که با مهدی تارتار کار کردم یک خصیصه بارز در او برای من همیشه الگو بوده است و آن حریص بودن تارتار در کسب موفقیت است. فکر می‌کنم او اگر در محل‌شان هم گل‌کوچیک بازی کند باز هم می‌خواهد ببرد. من هم دوست دارم مثل او فکر کنم و برای همین هیچ موقع از تلاش دست برنمی‌دارم. پارس جنوبی با چنین فلسفه‌ای همیشه با قدرت جلو می‌رود.


تعطیلات به ضرر ما و نفع استقلال است
به نظر من اگر تعطیلات نبود شرایط ما به مراتب بهتر از استقلال بود. استقلال با توجه به نتایجی که گرفته در این تعطیلات به آرامش می‌رسد اما ما امیدواریم در این مدت نقاط ضعف‌مان را برطرف کرده و با شرایط بهتری مقابل استقلال قرار بگیریم. این بازی برای شخصیت تیمی ما و حفظ صدرنشینی‌مان بسیار ارزشمند و مهم است.


این روند خوب نباید خراب شود
خوشحالم که بگویم تیم ما به خودش قبولانده که نباید ببازد و این تفکر نباختن از فصل پیش که 23 هفته نباختیم شروع شد و حالا هم به این فکر نمی‌کنیم که مقابل حریفان ببازیم. همان طور که دیدید در دو بازی گسترش و سپاهان به بازی برگشتیم؛ حتی در دیدار برابر سپاهان جدا از اینکه پنالتی من گل نشد حق‌مان برد بود نه مساوی. در تیم پارس‌جنوبی جم همه با هم دفاع و همه با هم حمله می‌کنیم. واقعا به باختن فکر نمی‌کنیم و همه‌مان از باخت بدمان می‌آید. خوشحالم که جوانان ما هم این تفکر را دارند که تا دقیقه 90 برای موفقیت تلاش می‌کنند. شاید همین انگیزه و شخصیت نباختن است که باعث به وجود آمدن روند موفقیت‌آمیز تیم شده است.


مثل رونالدو تشنه موفقیت هستم
هر چقدر پیشرفت کنی باز هم عقب هستی؛ این جمله‌ای است که هر روز با خودم تکرار می‌کنم. من هم مثل رونالدو تشنه موفقیت و تلاش برای رسیدن به نقطه صددرصدی هستم. با خودم همیشه می‌گویم هنوز یک درجه هم پیشرفت نکرده‌ای و باید با تمرین و کار بیشتر به صد برسی. موفقیت فردی برای من بعد از موفقیت تیمی مهم است چون وقتی برای تیم مثمرثمر باشی موفقیت فردی خودش از راه می‌رسد. آرزویم این است که تا آخر فصل خودم و تیم بالای بالا باشیم تا من هم به هدفم برسم. به شما می‌گویم شک نکن که امید سینگ پارسال فنی‌ترین بازیکن لیگ یک بود اما امسال با تمرین و تلاش بیشتر در لیگ برتر هم فنی‌ترین بازیکن خواهد شد.


خدا کند کی‌روش بالیاقت‌ها را به تیم‌ملی دعوت کند
کی‌روش تفکرات خودش را دارد و قطعا بیشتر از 25 نفر را نمی‌تواند به تیم‌ملی دعوت کند اما خدا کند دعوتی‌ها با لیاقت باشند. من تلاشم را می‌کنم تا جزو با لیاقت‌های تیم ملی باشم. سرمربی تیم ملی یکسری بازیکن جدید به تیم ملی دعوت کرده و من هم همیشه به تیم ملی فکر می‌کنم و خدا کند کی‌روش تلاش‌های بازیکنان ما را ببیند و به قولی ندیده کسی را دعوت نکند.


چرا به قهرمانی فکر نکنیم وقتی بالا سر پرسپولیس هستیم؟
الان زود است خودمان را قهرمان بدانیم اما فکر کردن و نیم‌نگاهی به قهرمانی داشتن انگیزه‌مان را زیاد می‌کند. وقتی در طول پنج هفته نخست، اول یا دوم جدول بوده‌ایم پس می‌توانیم با پرسپولیسی که امکانات و هواداران زیادی دارد رقابت کنیم. چرا نباید به قهرمانی فکر کنیم، درست است که بازی‌های سخت زیادی مانده اما در این پنج هفته هم بازی‌های آسانی نداشتیم. ما برای کسب سهمیه آسیا تلاش‌مان را بیشتر می‌کنیم و فکر می‌کنم اگر همین ساختار را حفظ کنیم یک تیم کامل هستیم و شاید هم خدا را چه دیدید، قهرمان شدیم. همیشه می‌گویم به چیزی که می‌خواهی دست بیاوری فکر کن که قطعا به دست خواهی آورد. پس ما هم به قهرمانی هر روز و هر شب فکر می‌کنیم تا آن را به دست بیاوریم.