b_Newsهزینه ویژه برای یک نفر خیلی خوب نیست

قاسمی: خیلی وقت بود اردوی به این خوبی نداشتیم

تاریخ: 1396/06/11
زمان: 10: 44
نوع: گفتگو
رضا قاسمی دونده سرعت ایران که چند ماهی درگیر درمان مصدومیتش بود، بعد از تایید پزشک به لیست اعزامی به مسابقات داخل سالن آسیا اضافه شد.

نگار رشیدی/رضا قاسمی دونده سرعت ایران که چند ماهی درگیر درمان مصدومیتش بود، بعد از تایید پزشک به لیست اعزامی به مسابقات داخل سالن آسیا اضافه شد.

او که در حال حاضر در اردوی تیم ملی در ارومیه حضور دارد، از شرایط اردو ابراز رضایت کرد. قاسمی به «گل» گفت:«خوشبختانه شرایط اردو خیلی خوب است. هم شرایط تمرین، هم اسکان و هم تغذیه. بهتر است بگویم شرایط اینجا خیلی بهتر از تهران است و تربیت بدنی و هیات استان هم خیلی به ما رسیدگی می کنند. سالن تمرین هم خیلی خوب است و با برنامه هایی که حامد احمدپور از کانادا برایم می فرستد پیش می روم.»

قاسمی در ادامه ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین اردوهایی تداوم داشته باشد:«خیلی وقت بود که چنین اردویی در این سطح نداشتیم. یک بار قبل از المپیک و یک بار هم پیش از بازی های آسیایی 2014. اگر از همان زمان کیفیت اردوها به این شکل بود الان سطح مان در دوومیدانی بالاتر بود. امیدوارم تا سال آینده که بازی های آسیایی را در پیش داریم این روند ادامه داشته باشد.»

دونده سرعت ایران در پاسخ به این سوال که چرا در تهران که پایتخت است وضعیت بدتر از شهرستان هاست به اشکالات تهران اشاره کرد:«در تهران شرایط خوابگاه واقعا خیلی بد است. اگر نزدیک آفتاب انقلاب یک هتل بود خیلی بهتر می شد.مشکل تغذیه هم داریم چون غذای رستوران آنجا اصلا خوب نیست. آلودگی هوا هم یکی دیگر از مشکلات تهران است اما مشکل امکانات تمرینی نداریم. در ارومیه هوا خیلی خوب است و راحت تمرین می کنیم.»

او همچنین در خصوص امتیازات ویژه ای که برخی ورزشکاران خواهانش هستند مثل اردوهای خارجی نظرش را بیان کرد:«این موضوع بستگی به ورزشکار و شرایط دارد. اما اگر خود فدراسیون در کشور اردوهای خوبی بگذارد اصلا نیاز به این چیزها نیست. از طرف دیگر اینکه فدراسیون بخواهد هزینه بیشتری را متوجه یک فرد کند خیلی بد است.»

قاسمی درباره مراسم اهدای پاداش فدراسیون و اینکه آیا زمان برگزاری اش مناسب است یا نه عنوان داشت:«به نظر من برگزاری این مراسم خیلی دیر نیست. وزارت ورزش که پاداش سکه ای تعیین می کند بعد از دو سال مراسم برگزار می کند و پاداش ها را می دهد.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.