b_News هدفم تطابق، هماهنگی بیشتر و حداکثر کمک به تیم ملی است

چشمی: در تأثیرات کی‌روش در ایران شکی نیست

b_News بازی در جام جهانی از اهدافم است
تاریخ: 1396/06/07
زمان: 14: 19
نوع: خبر
بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: با هماهنگی بیشتر و تمرینات به اهداف خود در دو بازی پیش‌رو می‌رسیم.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روزبه چشمی، عضو تیم ملی فوتبال که برای نخستین بار این فرصت را به دست  آورد تا مسابقات انتخابی جام جهانی حضور داشته باشد، گفت: این نخستین اردوی من با تیم ملی در راستای انتخابی جام جهانی است. من با حضور در اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان این فرصت را به دست آوردم تا به جمع بازیکنان باتجربه ملحق شوم. هدف من تطابق و هماهنگی بیشتر است تا بتوانم برای تیم ملی فوتبال مثمر ثمر باشم و در نهایت بتوانیم به اهداف خودمان در مسابقات پیش رو (کره جنوبی و سوریه) برسیم.
وی درباره حضور بازیکنان جوان و با تجربه در تیم ملی فوتبال اظهار داشت: همه ما در خصوص تأثیرات کارلوس کی‌روش در ایران شکی نداریم. حضور بازیکنان جوان و پرتجربه را در جام جهانی 2014 برزیل شاهد بودیم که وی نسل جدیدی از بازیکنان را به تیم ملی آورد و به نظر من هیچ مربی دیگری توانایی این کار را نداشت تا آینده بزرگ را برای تیم ملی رقم بزند. هم اکنون به جام جهانی صعود کرده‌ایم و می‌خواهیم بهترین عملکرد خود را در دو بازی پیش‌رو داشته باشیم.
بازیکن تیم ملی در پایان درباره اینکه هدف اصلی و آرزوهایی که در دوره بازیگری‌اش دارد، خاطرنشان کرد: هیچ شکی نیست که یکی از اهداف اصلی من بودن در تیم ملی و بازی کردن در جام جهانی است و هدف بعدی من بازی کردن در تیم‌های اروپایی است تا بتوانم در ادامه فعالیت بازیگری‌ام از لحاظ فنی توسعه و رشد داشته باشم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.