b_Newsبهتر بود کاپیتان را در تهران جا مي‌گذاشت

برانکو عصبانی از دعوت سیدجلال مصدوم

تاریخ: 1396/06/11
زمان: 13: 07
نوع: خبر
تیم ملی در حالی به مصاف کره جنوبی رفت که با اخراج سعید عزت اللهی حسابی از سوی بازیکنان کره تحت فشار قرار گرفته بود‌.

احد علوی / تیم ملی در حالی به مصاف کره جنوبی رفت که با اخراج سعید عزت اللهی حسابی از سوی بازیکنان کره تحت فشار قرار گرفته بود‌. کی‌روش برای رهایی از این فشار سه تعویض کرد‌. طارمی، علی کریمی و روزبه چشمی سه تعویض كي‌روش بودند که خیلی‌ها این سه تعویض را هوشمندانه عنوان کردند اما نکته‌ای که در این تعویض‌ها نهفته است و حتی باعث عصبانیت برانکو شده بازی نکردن سیدجلال حتی به عنوان بازیکن تعویضی بود‌.
سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم ملی و پرسپولیس که بعد از مصدومیت هنوز به شرایط ایده‌آل جسمانی نرسیده به تیم ملی دعوت شد تا سفر هفت، هشت ساعته به سئول و تمرینات آماده‌سازی را با تیم ملی سپری کند‌. این اتفاق در حالی رخ داده که معلوم بود كي‌روش هیچ استفاده ای از سیدجلال در این دیدار نخواهد کرد‌. شایدهمین مساله باعث ناراحتی برانکو از دعوت سیدجلال به تیم ملی شده است‌. گفته می‌شود سرمربی پرسپولیس که دیگر قصد تقابل با كي‌روش را ندارد و دیگر اجازه مصاحبه علیه كي‌روش را ندارد حرف‌هایش را به اطرافیانش مي‌زند‌.
شنیدیم برانکو این کار كي‌روش را به نوعی اذیت کردن خودش دانسته و گفته او با این کارها مي‌خواهد مرا عصبی کند‌. هرچند که این صحبت‌ها رسمی نیست و نمی توان با قطعیت درباره آن صحبت کرد اما از آنجایی که رابطه دو مربی موفق خارجی فوتبال کشورمان تیره و تار است بعید نیست که برانکو چنین جملاتی به کار برده باشد، شاید هم جملاتی بدتر از این!
از باشگاه پرسپولیس یکی از مسوولان گفت: «متاسفانه كي‌روش مي‌خواهد ما را عصبی کند اما به خاطر توافق با فدراسیون و شرایط تیم ملی سکوت مي‌کنیم‌. دعوت كي‌روش از سیدجلال با اینکه مي‌دانسته او مصدوم است دقیقا اذیت کردن باشگاه آن هم در آستانه دیدار با الاهلی عربستان است که سیدجلال نیاز به استراحت و ریکاوری در کنار برطرف کردن مصدومیتش دارد‌. كي‌روش با این کار این شرایط را از سیدجلال گرفت تا به پرسپولیس ضربه بزند.»
همه این صحبت‌ها در حالی عنوان مي‌شود که منابع خبری نزدیک به برانکو و مسوول در باشگاه تاکید مي‌کنند که از قول آنها هیچ چیز نوشته نشود چرا که نمی‌خواهند بعد از دیدار با الاهلی با كي‌روش و فدراسیون درگیری رسانه ای پیدا کنند‌. با این حساب به نظر مي‌رسد برانکو بعد از دیدار با الاهلی شاید از خجالت كي‌روش در بیاید.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.