b_Newsسرمربی تیم ملی و توکلیان با هم خندیدند

واکنش طلایی به کبودی زیر چشمش

تاریخ: 1396/06/12
زمان: 10: 36
نوع: خبر
این روزها خبرهای مختلفی از کشتی به گوش می رسد اما عجیب تر از همه خبر مشت خوردن طلایی از یکی از مربیان در جام جهانی پاریس بود.

این روزها خبرهای مختلفی از کشتی به گوش می رسد! اما از همه عجیب تر خبری بود که یکی از خبرنگاران کشتی نویس خارج از کشور در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد و خبر داد که بر اثر مشت یکی از مربیان تیم ملی روی صورت محمد طلایی سرمربی تیم کشتی آزاد در حاشیه مسابقات جهانی پاریس، پای چشم او کبود شده اما می خواهند عنوان کنند که برخورد به لبه تخت باعث این حادثه شده است!

این موضوع باعث شد تا با علی بیات سرپرست تیم ملی تماس بگیریم اما او پاسخ نداد! ولی خود طلایی در این باره به «گل» گفت: متاسفانه یکی از خبرنگاران، این خبر را منتشر کرده و نمی دانم هدفش از این کار چه بوده! واقعیت هم این است که من خوردم به بغل تخت و چشمم آسیب دید!

وی درباره این که گفته شده یکی از مربیان به سمت او مشت پرتاب کرده، افزود: همین الان آقای امیر توکلیان کنار من ایستاده.(بعد رو به توکلیان کرد و گفت: امیر واقعا چنین اتفاقی افتاد؟ و بعد هر دو خندیدند!) متاسفانه وقتی تیمی می بازد، بعضی افراد هرچه دل شان می خواهد می گویند و چنین شایعاتی را از خودشان می سازند. واقعیت همین است که من به شما گفتم و خبر درگیری من با کادرفنی تیم ملی صحت ندارد!

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.