b_Newsرفته رفته بهتر شدیم، همه ایده آل هستیم!

فرهاد قائمی: با سردار کری نداریم، کورس سوارکاری برای ما دورهمی است

تاریخ: 1396/06/15
زمان: 14: 15
نوع: گفتگو
آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از سفر به سرزمین آفتاب و پا گذاشتن در میدان قهرمانان بزرگ به واسطه حضور رسانه ها آنقدر شلوغ بود که بازیکنان ترجیح می دادند حرف های شان را چند بار تکرار نکنند...

هدیه خطیبی/آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از سفر به سرزمین آفتاب و پا گذاشتن در میدان قهرمانان بزرگ به واسطه حضور رسانه ها آنقدر شلوغ بود که بازیکنان ترجیح می دادند حرف های شان را چند بار تکرار نکنند و تمایل به مصاحبه دسته جمعی داشتند اما فرهاد قائمی که چند بار جواب سوالات خبرنگاران را داده بود و اعتقاد داشت همه تکراری سوال می پرسند چند دقیقه مانده به شروع تمرین با «گل» گفت و گوی کوتاهی داشت البته بیشتر خارج از والیبال!

 

 سلام...از تیم ملی...

همه سوال ها تکراری شده خب یک کنفرانس خبری می گذاشتند بهتر بود که (باخنده). من خودم شروع می کنم.تورنمنت، تورنمنت معتبری است.تمام بازیکنان در شرایط ایده آل هستند.مسابقات لیگ جهانی درست است شروع کار ما بود اما رفته رفته ما بهتر شدیم.آخه من به جز این ها چی بگویم ؟ (با خنده)

 

از سوارکاری به ما بگویید.شما کنار والیبال نگاهی هم به سوارکاری دارید و بارها در کورس دیده شدید.خودتان هم چابک سوار هستید یا فقط تماشا می کنید؟

سوارکاری خود من بیشتر تفریحی است.در رقابت کورسی مالک ها در حالت تماشا هستند چون واقعا رقابت کورسی، شرایط متفاوتی دارد.خیلی سخت است.من دو تا اسب دارم به نام های ریویول و ریوآچار.

 

برای مسابقه آماده شان می کنید؟

هنوز کره اسب هستند، ان شاءا... یک ماه دیگر آماده مسابقه می شوند.من پیش بینی می کنم همه را لت و پار کنند.(با خنده)

 

یک بار با سردار آزمون هم کرکری داشتید، در کورس.

همه گنبدی ها اسب دارند.من با سردار که رفاقت دیرینه دارم.اصلا قبل از ورزش ما با هم دوست بودیم.سردار هم اول والیبال بود، بعد رفت فوتبال.اما من در والیبال ماندم.ما با هم کرکری نداریم کورس سوارکاری بیشتر برای ما دورهمی محسوب می شود.

 

بین شما که در والیبال ماندید و سردار که به فوتبال رفت، کدام راه بهتری را رفته ؟

خب من فکر می کنم، سردار در فوتبال موفق بوده و من هم خدا را شکر در والیبال در تیم ملی بازی می کنم دیگه! (با خنده)

 

در کورس اسب شما برد یا سردار ؟

اسب من و سردار نداریم. گفتم که کورس برای ما جنبه دورهمی دارد.اصلا اسب رفیقم برد واقعا فرقی ندارد.من همیشه تولید و پرورش اسب را دارم و به این فکر نمی کنم مثلا زمانی اگر دیگر بازیکن والیبال نباشم، در والیبال بمانم و مربیگری کنم یا به سمت سوارکاری بروم.

 

 

 

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.