b_Newsحمایت هیات مدیره از گلر طغیانگر استقلال

منصوریان به حسینی: اگر ناراحتی، نیم فصل برو!

تاریخ: 1396/06/19
زمان: 12: 52
نوع: خبر
استقلال در اولین بازی از دو بازی اولتیماتوم داده شده به منصوریان توانست در جام حذفی با دو گل از سد گل گهر سیرجان بگذرد.


کسری پارسا / استقلال در اولین بازی از دو بازی اولتیماتوم داده شده به منصوریان توانست در جام حذفی با دو گل از سد گل گهر سیرجان بگذرد تا سرمربی آبی‌هاي پایتخت بعد از سپری کردن روزهای برزخی قبل از این مسابقه حالا با خیالی راحت تر به بازی مهم و سرنوشت ساز خود در لیگ مقابل پارس جنوبی بیندیشد. با این حال این بازی برای منصوریان و استقلال حاشیه‌هايي را به همراه داشت؛ جایی که سیدحسین حسینی، دروازه‌بان جوان استقلال وقتی متوجه شد برخلاف همه گمانه زنی‌ها در این بازی هم جایی برای قرار گرفتن درون دروازه تیمش را ندارد و بازهم قرار است پشت خط رحمتی بماند لب به گلایه گشود و از رفتاری که منصوریان با او کرده شدیدا انتقاد کرد. انتقادی که تبعات آن بیرون ماندن حسینی از لیست 18 نفره را به همراه داشت و این تیم در بازی با گل گهر سیدمهدی رحمتی و عرشیا بابازاده را به عنوان دروازه‌بان با خود به سیرجان برد.


داستان از کجا شروع شد؟
بعد از گل‌هاي بدی که رحمتی در چند بازی آخر لیگ خورد، بحث اعتماد دوباره منصوریان به جوانان پیش آمد كه تصور خیلی‌ها حکایت از اعتماد دوباره منصوریان به سیدحسین حسینی داشت. تصوری که حداقل آن بازی دادن در جام حذفی به او بود. جایی که منصوریان فصل قبل حتی مقابل ملوان نوین –دیداری که در آن استقلال با نتیجه پرگلی حریف را برد و رحمتی بیکارترین مرد میدان شد- ریسک نکرده و به حسینی بازی نداده بود. پیش‌بینی‌ای که درباره حسینی و این بازی با تمام گمانه زنی‌هايي که ختم به بازی کردن او مي‌شد درست از آب در نيامد و علیمنصور قفس توری دروازه‌اش را به این گلر جوان و آتیه دار نسپارد.
حسینی وقتی این مساله را مي‌فهمد که سیاست پارسال هم امسال سرجایش است، با گلایه به مربی دروازه‌بان‌هاي تیم یعنی حمید بابازاده نسبت به این رفتار انتقاد مي‌کند که بابازاده با لحنی تند او را به کادرفنی تیم معرفی و مي‌گوید خودتان جواب او را بدهید. منصوریان هم وقتی متوجه این رفتار گلر دوم تیمش مي‌شود برخلاف تمام قول و قرارهایی که ابتدای فصل با او گذاشته بود که امسال بیشتر به تو بازی خواهد رسید، با لحنی تند لب به گلایه از حسینی باز مي‌کند. منصوریان وقتی به حسینی مي‌گوید چرا تمرین نمي‌کنی و او مي‌گوید در حال انجام کارهای کششی هستم با لحنی تند به او مي‌گوید این طور نیست و چند روزی است که شاهد کم کاری تو هستم و این رفتار را نمي‌توانم تحمل کنم.


وقتی گلر جوان خودش را راحت مي‌کند
بعد از این شرایط وقتی حسینی مي‌فهمد برای گرفتن حقی که به او قول داده اند حالا به منصوریان و همکاران او بدهکار شده است برخلاف همه رفتارهای گذشته که سکوت کرده و چیزی نمي‌گفت این بار لب به سخن گشود. حسینی در جواب این صحبت‌هاي منصوریان به قول و قرارهای ابتدای فصل که قصد جدایی داشت اما ماندگارش کرد اشاره مي‌کند. دروازه‌بان دوم استقلال شرایط فصل گذشته را برای منصوریان تداعی مي‌کند که تیم در بحران بود و توانست با عملکرد خوبش به همراه دیگر جوانان تیم سرمربی استقلال را از بحران خارج کنند. هرچند که گویا منصوریان از حمایت همیشگی خودش حرف زده اما صحبت‌هاي منصوریان که حسینی را قانع نکرده بود باعث شد او بازهم به تندی حرف بزند و از شرایط بدی بگوید که حالا با ماندنش در استقلال برایش رقم خورده است.
یادمان نرود که حسینی در فصل قبل هم از منصوریان بابت اینکه پشت او -به خصوص در بازی فصل قبل مقابل استقلال خوزستان- نیایستاد هم گله داشت.


منصوریان: نمی‌توانی نیم فصل برو
در ابتدای فصل هم حرف رفتن سیدحسین حسینی از استقلال بسیار جدی بود اما جلسه منصوریان با او و اصرار هیات مدیره مبنی بر اینکه این دروازه‌بان سرمایه تیم است بالاخره حکم به ماندن حسینی در این تیم داد. حسینی ابتدای فصل هم با توجه به قرار گرفتن نامش پشت سیدمهدی رحمتی به دنبال جدایی بود تا بازهم شرایط دعوت دوباره‌اش به تیم ملی فراهم شود. اما حالا شرایط فرق کرده است. منصوریان گویا اعتقادی به استفاده از حسینی ندارد و این مساله را خیلی راحت بعد از بالا گرفته مشاجره اش با او در تمرین استقلال بیان مي‌کند و در جواب گلایه‌هاي دروازه جوان تیمش به او مي‌گوید نیم فصل مي‌توانی جدا شوی و حسینی هم با استقبال از این مساله صحبت را تمام کرده و مي‌رود.


عرشیا بابازاده عامل راحت خط کشیدن روی اسم حسینی
منصوریان در حالی خیلی راحت روی دروازه‌بان جوان تیمش خط قرمز کشید و عملکرد خوب او را طی فصل گذشته که بیش از 10 امتیاز برای این تیم به همراه داشت فراموش مي‌کند که انگار خیالش از این بابت  راحت است و مدت‌ها منتظر این اتفاق بوده؛ این خیال راحتی گویا به عرشیا بابازاده و قرارداد پنج ساله او با استفلال برمی گردد. دروازه‌بان شماره سه استقلال که در کنار پدر و دوست صمیمی مهدی رحمتی کار را دنبال مي‌کند حالا مي‌داند با رفتن حسینی به راحتی مي‌تواند به شماره دو و حتی بعد رفتن رحمتی به شماره یک استقلال تبدیل شود. همین شرایط و این فاکتورها به نظر مي‌رسد باعث شده حسینی تنها بماند و بدون حمایت حالا ترغیب به جدایی از جمع آبی‌ها شود.


حسینی رضایتنامه خواست، هیات مدیره پشت او درآمد
این رفتارهای منصوریان و صحبت‌هاي ردوبدل شده بین او و حسینی خیلی زود به گوش هیات مدیره رسید و افتخاری، مدیرعامل استقلال با دروازه‌بان تیمش تلفنی صحبت کرد. حسینی در این تماس خیلی زود از افتخاری خواستار رضایتنامه و جدایی از استقلال شد که با مخالفت شدید مدیرعامل آبی‌ها مواجه شد. در این تماس افتخاری با آرام کردن حسینی به او مي‌گوید تمام هیات مدیره استقلال پشت او هستند چون او را سرمایه تیم مي‌دانند. به همین خاطر ابتدای فصل بعد از اینکه خواسته بماند به منصوریان گفته مي‌شود او سرمایه استقلال است و باید بیشتر روی او کار شود. با همه این صحبت‌ها حسینی با اصرار فراوان به دنبال جدایی از استقلال و گرفتن رضایتنامه‌اش شد و اصرارها و صحبت‌هاي افتخاری هم نتوانست او را آرام کند. به همین خاطر قرار گذاشتند که در جلسه ای هیات مدیره و مدیرعامل در این خصوص تصمیم گیری کنند تا تکلیف سیدحسین حسینی مشخص شود.


تراکتوري‌ها از حالا منتظر حسینی هستند
در ابتدای فصل اگر شرایط تراکتورسازی اینگونه نمي‌شد به احتمال زیاد سیدحسین حسینی را شماره یک تیم گل محمدی مي‌دیدیم اما مشکلات قرمزهای تبریز باعث شد او تصمیم به ماندن بگیرد و قید رفتن از استقلال را بزند. با این حال هنوز هم تراکتوری‌ها دنبال جذب حسینی هستند و گویا با توجه به اینکه نتوانستند اخباری را نگه دارند و عملکرد فرزین گروسیان هم آنچنان اطمینان بخش نبوده از حالا باید بعد از جدایی این دروازه‌بان منتظر رفتن او به تبریز باشیم. این جدایی را مي‌توان قطعی دانست چون منصوریان معمولا نشان داده به قول و قرارها زیاد پایبند نیست و حسینی هم با این شرایط و ترس از اینکه موقعیت خوب خودش را با این تفکر از دست بدهد از حالا به دنبال جدایی از جمع آبی‌هاست تا یک تصمیم درست برای فصل آینده خودش بگیرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.