b_Newsنه حالم را پرسیدند نه دنبال انتخاب مربی تخصصی ام هستند !

احسان حدادی : انگار دوست ندارند من با وزیر دیدار کنم!

تاریخ: 1396/06/21
زمان: 13: 56
نوع: گفتگو
احسان حدادی این روزها منتظر چند اتفاق است و تاخیر در آنها کمی او را گله مند کرده است.

هدیه خطیبی/ احسان حدادی این روزها منتظر چند اتفاق است و تاخیر در آنها کمی او را گله مند کرده است.اولین اتفاق دیدار با وزیر ورزش و دومین موضوع انتخاب مربی تخصصی اش توسط فدراسیون است، موضوعی که هیچ خبری از پیگیری آن به بیرون درز پیدا نکرده است.نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن درباره این دو موضوع با گل گپ کوتاهی زد.
او همچنین در آخرین پرتابش که مربوط به لیگ است، رکورد ۶۳.۸۹ ثبت کرد و توانست قهرمان این دوره از رقابت‌ها شود اما شرایط برگزاری لیگ خیلی ناراضی بود.

 

چه خبر آقای حدادی؟ فعلا تهران تمرین می کنید؟
خبری جز سلامتی نیست.چند روزی تهران هستم و تنها تمرین می کنم.

 

چرا تنها ؟
تمرینات این روزها خیلی سنگین نیست، چون به جز دو مرحله لیگ مسابقات خاصی را در آینده نزدیک نداریم.از طرفی آقای توکلی هم در مسافرت به سر می برد و فعلا تنها هستم.

تکلیف مربی اختصاصی شما چه شد ؟
من همه چیز را درباره انتخاب و قرارداد با مربی تصصی ام بر عهده فدراسیون گذاشتم.هیچ اطلاعی از روند کار فدراسیون ندارم.از وقتی هم که به تهران برگشتم نه جلسه ای داشتیم نه اصلا کسی از من پرسیده چه گار می کنم ؟! فکر هم نمی کنم دنبال مربی ام رفته باشند چون حتی حال من را نپرسیدند.

 

خودتان گزینه ای مد نظر ندارید؟
وظیفه من نیست که مربی پیدا کنم.چند روز دیگر به آمریکا می روم و قرار است در مسابقه دانشگاهی هم شرکت کنم.فکر می کنم چند مربی آنجا باشند تا صحبت کرد اما واقعا این کار وظیفه من نیست.فدراسیون باید پیگیر آن باشد.

 

علیرضا استکی مربی تیم ملی بوکس عکس سلفی با شما گذاشته بود.نکند بعد از حسین توکلی به سراغ مربی بوکس برای ادامه تمرین رفتید؟
نه این طور نیست فکر می کنم هنوز مشت هایم آنقدر قوی نشده !(با خنده) هرچند که آقای استکی به من لطف دارد.

 

حالا که منتظر دو مرحله آینده لیگ هستید، با تیمی قرارداد بستید ؟
مرحله اول با حمایت آپ شرکت کردم و فکر می کنم با همین اسپانسر ادامه بدهم.

 

دوومیدانی این روزها حواشی زیادی دارد.از لیست اعزامی به داخل سالن آسیا تا استعفا دوباره سجاد مرادی و داستان تاخیر در پاداش ها ...
در تماس تلفنی گفتند که چهارشنبه برای پاداش ها مراسمی برگزار می شود و دعوت کردند اما مسابقات داخل سالن هم خیلی رقابت بزرگی نیست باید دید فدراسیون با این روند سال آینده در بازی های آسیایی چه می کند ؟ آنجا نتیجه مهم است.

 

شنیدیم که دنبال ملاقات با وزیر بودی، موفق به انجام این کار شدید بالاخره ؟
مدت زیادی است که می خواهم با مسعود سلطانی فر ورزش ورزش و جوانان دیدار داشته باشم و برای این کار بارها به مدیران و دست اندرکاران موضوع اطلاع و درخواست دادم.اما هیچ اتفاقی نیافتاده است.من وزیر را در مراسم ها دیدم و از نوع رفتار و خلق و خوی اش شناخت دارم. فکر نمی کنم او نخواهد ورزشکار ها را ببیند اما در این بین انگار اطرافیان وزیر و مدیرانش نمی خواهند که من او را ببینم به همین دلیل اطلاع رسانی نمی کنند و وقتی را تعیین نکردند.

 

قصد دارید درباره مشکلات دوومیدانی با وزیر صحبت کنید ؟
صحبت های من کلی است، امیدوارم دوستان زودتر به من خبر بدهند تا با آقای سلطانی فر دیدار داشته باشم.

 

راستی اوضاع پای تان که جراحی کردید چطور است؟
خدا رو شکر اصلا احساس درد ندارم و طرف فیزیوتراپی نرفتم حتی در آلمان هم معاینه کامل داشتم و دکتر گفت مشکلی وجود ندارد.