b_Newsبعید می دانم فیفا بدون اطلاع قبلی چنین حکمی داده باشد

نظمی: کوتاهی یا از باشگاه تراکتور بوده یا فدراسیون

b_News بدهی های خارجی ها و تونی مربوط به زمان من نیست
تاریخ: 1395/11/15
زمان: 19: 27
نوع: گفتگو
باشگاه تراکتورسازی شرایط عجیب و غریبی را طی دو روز اخیر سپری کرده و مساله محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات زمستانی به یک معضل بدون جواب باقی مانده است.

سیدیاسر رضوی / باشگاه تراکتورسازی شرایط عجیب و غریبی را طی دو روز اخیر سپری کرده و مساله محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات زمستانی به یک معضل بدون جواب باقی مانده که هیچ یک از مدیران فعلی و سابق جواب درستی بابت چگونگی اتفاق پیش آمده نمی دهند. در این زمینه گفت و گویی با جمشید نظمی، مدیرعامل سابق تراکتورسازی داشتیم که او ضمن بعید دانستن اعلام نشدن این حکم توسط فیفا کوتاهی صورت گرفته را از مدیران باشگاه یا اهالی فدراسیون می داند.


در جریان اتفاقات اخیر باشگاه تراکتورسازی که گویا به خاطر بدهی فیفا آنها را از نقل و انتقالات زمستانی محروم کرده است، هستید؟
بله در جریان قرار گرفتم اما اینکه چه شده و چطور این اتفاق افتاده و این حکم چه تبعاتی خواهد داشت را در جریان نیستم.
 

در این مورد گفته می شود موضوع محرومیت تراکتورسازی به زمان مدیریت شما برمی گردد که دو بازیکن خارجی این تیم بدون تسویه با تیم به فیفا شکایت کردند.

در مورد این بازیکنانی که صحبت شده باید بگویم اصلا ارتباطی به زمان مدیریت من ندارد چون زمان من دو بازیکن خارجی که یکی اسمش یاد نمی آید و دیگری ادینهو بود کاملا تسویه شدند و هیچ مشکلی با خارجی های زمان من نیست. این بازیکنان که الان مشکل ساز شده اند در زمان مدیریت آقای جعفری با آنها قرارداد بسته شد و چندین بار فیفا بعداز شکایت آنها از ما مدارک خواست که ارسال شد اما بدون هیچ تصمیم یگری پرونده ها به مدیریت آقای عباسی منتقل شد.
 

بابت تونی هم می گویند قضیه مشکل ساز شده و به خاطر پولش قرار است از تراکتورسازی امتیاز کسر شود؟
بحث بدهی تونی هم به زمان مدیریت من بر نمی گردد. تونی برای بار دوم که به ایران آمد قراردادش با ما 150 هزار دلار بود که من عین پول را به او پرداخت کردم. این طلب تونی برای زمان اقای جعفری است که حدود 150 هزار دلار از طلبش باقی مانده بود که بنده خدا ایشان می خواست بدهد که یک دفعه دلار هزارتومان سر به فلک کشید و به مدیریت من رسید. من آن زمان 100هزار دلار طلب تونی را دادم و فکر می کنم شکایت او از مبلغ باقی مانده است که حدود 50 هزار دلار است.
 

شما گفتید که در جریان شکایت ها از باشگاه تراکتورسازی بابت مطالبات بودید و در زمان مدیریت شما هم این پرونده ها در جریان بود. با این تفاسیر می پذیرید که فیفا یک دفعه و بدون هیچ اطلاع قبلی تراکتورسازی را محروم کند و به آنها هیچ اطلاع رسانی نشده باشد؟
من در این موارد چندین باری با فیفا مکاتبه داشتم و بعید می دانم آنها بدون اطلاع قبلی این تصمیم را گرفته باشند و هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفته و یک دفعه دست به چنین اقدامی زده باشند. با این تفاسیر به نظرم این مورد توسط فیفا بدون شک اعلام شده و کوتاهی یا از باشگاه تراکتورسازی بوده یا فدراسیون که به این مساله توجه نداشته اند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.