کاستا مقابل پرسپولیس بازی نمی کند+سند

تاریخ: 1396/06/22
زمان: 17: 21
نوع: خبر
مهاجم اسپانیایی چلسی در صورت پیوستن به الهلال عربستان نمی‌تواند برابر نماینده ایران به میدان برود.

به گزارش سایت روزنامه گل؛  باشگاه الهلال بدنبال جذب مهاجم مغضوب آنتونیو کونته و باشگاه چلسی است تا در دیدار نیمه نهایی در برابر پرسپولیس با شرایط بهتری به میدان برود. کاستا قصد دارد تا پنجره نقل و انتقالات زمستانی به باشگاهی در باشگاهی غیر از چلسی بازی کند و با پایان محرومیت اتلتیکو مادرید از جذب بازیکن به باشگاه سابق و محبوب خود باز گردد.

در صورتی که دیگو کاستا به الهلال بپیوندد، طبق قوانین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2017، نمی‌تواند نماینده عربستان را در بازی برابر پرسپولیس همراهی کند.  

بر اساس قوانین وضع شده از سوی AFC، سه پنجره برای ثبت بازیکنان در فصل جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مشخص شده که اولین آن برای مرحله مقدماتی و پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیاست و باشگاه‌ها تا 15 روز پیش از انجام اولین بازی خود در این مرحله باید لیست بازیکنان مدنظر خود را به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند.

در مرحله دوم که مربوط به مرحله گروهی و مرحله یک‌هشتم نهایی می‌شود تیم‌های حاضر در این مرحله باید اسامی نهایی بازیکنان مدنظر خود را 30 روز پیش از انجام اولین بازی‌شان در مرحله گروهی به AFC تسلیم کنند.

مرحله سوم و پایانی ثبت لیست بازیکنان هم مربوط به مرحله یک‌چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و فینال می‌شود و باشگاه‌ها باید تا 15 روز پیش از انجام اولین بازی‌شان در مرحله یک‌چهارم نهایی لیست بازیکنان مورد نظر خود را به AFC ارسال کنند، مرحله‌ای که شب گذشته به اتمام رسید.
 

قوانین AFC

قوانین AFCبر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.