b_Newsبا وزیر دولت تدبیر و امید راحت تر از تاج صحبت کردم و گویا نمی خواهد جواب ما را بدهد

عیسی زاده: با حمایت استاندار و مدیرکل ورزش استان دور از انصاف بود جا بزنم

b_News آقای اصفهانیان با این وضعیت چطور می خواهید در داوری سرمایه گذاری کنید
تاریخ: 1396/06/22
زمان: 19: 14
نوع: خبر
مالک استقلال اهواز گفت: نمی دانم چرا با وزیر دولت تدبیر و امید راحت تر از تاج می توان صحبت کرد و او جوابگوی تماس های من نیست.

به گزارش سایت روزنامه گل، ایمان عیسی زاده، مالک باشگاه استقلال اهواز در جریان باخت این تیم در هفته دوم لیگ دسته دوم مقابل بابلسر با گلایه از شرایط داوری، کمیته داوران و فدراسیون گفت: برد و باخت همیشه در فوتبال هست اما ما به فوتبال نباختیم و روی اشتباهات فردی از سوی داور نتجیه را واگذار کردیم. داور این بازی آقای عابدی از داوران جوان کشورمان است اما در این بازی سر ما را برید. واقعا آقای اصفهانیان با تمام احترامی که برای شما قائل هستم اما این چه آموزش و یادگیری است که برای داوران جوان در نظر گرفتید و چطور می خواهید به این نحو سرمایه گذاری کنید. آقای تاج هم که الان پیدا کردن شان سخت تر از آقای سلطانی فر، وزیر ورزش است و هرچه پیغام هم می گذاریم به هیچ عنوان جوابگو نیستند و تلفن شان هم که از دسترس خارج کردند که این رفتارها با آن تاجی که من از او شناخت دارم و کاملا مردمی بود زمین تا آسمان تفاوت دارد. در تهران با یکی از وزرای محترم دولت تدبیر و امید صحبت کردم، با استاندار صحبت کردم اما آقای تاج پاسخگو نیست و نمی خواهد پاسخگو باشد. من سالهاست که با آقای تاج آشنا هستم اما نمی دانم چرا نمی خواهید جوابگوی ما باشید در حالی که در فدراسیون شما اشتباهات بزرگ و سلیقه ای در حال انجام است. در مورد داور این بازی به آقای اصفهانیان هم گفتم بابت خطای بازیکن حریف باید کارت قرمز نشان می داد اما ترسید و چند دقیقه بعد همان بازیکن به ما گل زد. بازیکن آنها در محوطه جریمه بازیکن ما را می زند و به سینه او می کوبد اما فقط کارت زرد می دهد. واقعا آقای تاج، آقای اصفهانیان اگر نتوانیم شرایط داوری را دست کنیم و فضای امنی برای تیم ها از این حیث درست نکنیم چطور می توانیم فوتبال و داوری خوبی داشته باشیم.
مالک استقلال اهواز با تاکید بر اینکه این صحبت ها را بارها انجام داده اما گوش شنوایی در فدراسیون وجود ندارد، ادامه داد: من زمان آقای کفاشیان بارها این مسایل را گفتم اما گوش ندادند و بعد سه ماه خودشان آن را فریاد زدند. حالا هم به شما قول می دهم این صحبت های من که در آرشیو ها وجود دارد سه ماه آینده از سوی خود آقای تاج اعلام خواهد شد و فریاد خواهد زد اما آقای تاج آن موقع دیگر دیر است. چطور می شود که با استعلام ما سرمربی تیم حریف که دوره مربیگری نداشته کارت مربیگری اش صادر می شود. این تبعیض ها از چه چهت است؟ تیم ما رفته جام جهانی به دنبال صعود آن از مرحله بعد هستیم اما باید عدل و انصاف را رعایت کنیم و بقیه مسایل را فراموش کرد. پشتوانه داوری نداریم، کمیته داوران سلیقه ای و بدون تفکر داورها را انتخاب می کند و سرپرست بازی ها هم که اصلا هیچ دوره ای ندیده  اند و این ها همه لطمه به فوتبال و سرمایه گذاری های انجام شده است. شرایطی که باعث فرار شده و باور کنید اگر قول و قراری نگذاشته بودم من هم پا به فرار می گذاشتم.
ایمان عیسی زاده در مورد شائبه به راه افتاده در استان خوزستان مبنی بر اینکه دیگر حاضر به هزینه کردن در این تیم نبوده و قصد کار ندارد، گفت: در جلسه ای که با آقای دکتر شریعتی استاندار استان داشتم ایشان همه جوره قول همراهی و همکاری را به من داد و صحبت های زیادی با هم داشتیم. از سوی دیگر مدیرکل ورزش استان هم در این مسیر همراه ما هستند و واقعا باید از آنها تشکر کنم. با این شرایط دیدم دور از انصاف است با این همه همراهی و رغبت جا بزنم و ماندم. تا زمانی که استقلال اهواز به آرامش برسد در کنار تیم خواهم بود و شاید آن موقع حرف از جدایی را مطرح کنم چون واقعا صدات ندیدم و این عدم صداقت است که همه سرمایه گذاران را فراری می دهد.
مالک باشگاه استقلال اهواز در پایان با تاکید بر اینکه به یکسری از هوادارنماها اجازه رفتارهای مغرضانه را نخواهد داد با گلایه از برخی رفتارهای اهالی فدراسیون گفت: من و همه همکارانم با جان و دل شنوای همه انتقادها هستیم اما به هیچ وجه اجازه نمی دهیم نگاه های مغرضانه و رفتارهای غرض دار به استقلال اهواز که یک امانت در دست ماست آسیب برساند. ماموریت ما تمام شود به راحتی کنار می رویم و مثل یک طرفدار بازهم از این تیم مثل سال های قبل که در سایه بودیم و دنبال اسم و رسم هم نبودیم حمایت خواهیم کرد. با این حال یکسری افراد با راه انداختتن یکسری مسایل در فضای مجازی به دنبال خواسته های خود هستند و احتیاجی به معرفی ما نیستند و خودشان با این رفتارها به هواداران معرفی خواهند شد. از سوی دیگر برخی رفتارها در فدراسیون باعث شده به اعتبار ما لطمه بخورد و باعث شود به موقع صحبت هایی را انجام دهیم. صحبت هایی که قابل گفتن نیست اما حتما با دوستان در مورد این مسایل و کم لطفی ها حرف خواهم زد. رفتارهایی در فدراسیون می بینیم واقعا ناراحت کننده است و با این شرایط پیشرفتی نمی بینیم. احساس من این است که با این نفرات سلیقه ای که چیده شده اند کار به جایی نمی بریم. نگاه سلیقه ای است و فدراسیون جزیره ای اداره می شود و این مساله قطعا مشکل ساز است و باید برطرف شود. ما به نظمی که شما آقای تاج گذاشتید گردن گذاشتیم و پرداخت ها را انجام و رضایت ها را گرفتیم اما تیم های دیگر با وعده وعید وارد مسابقات شدند و هیچ پولی پرداخت نکردند و علت این تبعیض را نمی دانم. آقای تاج باید متوجه باشد که در مورد باشگاه استقلال اهواز باید صحبت کند نه تیم های تازه شکل گرفته چون استقلال اهواز یک عقبه یک میلیون نفری هوادار دارد. من کاری به شائبه های گذشته در مورد استقلال اهواز ندارم چون این تیم یک حیات جدید شروع کرده و نباید کاری کنند این شرایط خوب رقم نخورد.