تراکتورسازی – سیاه جامگان / تاریخ سرخ

تاریخ: 1396/06/23
زمان: 11: 01
نوع: خبر
بازی آخر دو تیم با برتری تراکتورسازی به پایان رسید.

به گزارش سایت روزنامه گل، بازی آخر دو تیم با برتری تراکتورسازی به پایان رسید. در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ شانزدهم و در ورزشگاه ثامن مشهد ابتدا سیاه جامگان با گل دقیقه 27 کاپیتان خود حسین بادامکی پیش افتاد ولی محمدرضا مهدی زاده در دقیقه 45 کار را به تساوی کشاند و فرزاد حاتمی با گل دقیقه 89 خود باعث پیروزی تراکتورسازی و برتری این تیم در تقابل های رودرور شد چون در مجموع 4 بازی لیگ برتری دو تیم حالا تراکتور 2 و سیاه جامگان تنها یک برد دارند و یک بازی هم با تساوی به پایان رسیده است. در این 4 بازی تراکتوری ها 6 و مشهدی ها تنها 2 گل زده اند.


شادکامان
دو تیم حاضر در این میدان جزو سرحال های این روزهای فوتبال ایران از بابت وضعیت روحی هستند. تراکتوری ها جدا از پیروزی در دو بازی آخر خود در لیگ برتر، در جام حذفی هم توانستند بیرون از خانه دیگر تیم مشهدی یعنی پدیده را از پیش رو بردارند و با روحیه ای خوب به فکر تداوم شکست ناپذیری خانگی خود برابر سیاه جامگان باشند.  در آن سوی میدان تیم مشهدی هم دو بازی آخر خود در لیگ برتر را بدون شکست پشت سر گذاشته و در مرحله یک شانزدهم جام حذفی هم که خیلی از لیگ برتری ها حذف شدند، با برد برابر برق جدید شیراز راهی دور بعد شد.


میهمان ترسناک
تراکتوری ها تا به حال دوبار در این دوره در خانه بازی کرده اند که باخت برابر پرسپولیس و برد مقابل نفت تهران و مجموع 3 امتیاز حاصل آن بوده است. اما در طرف دیگر میدان سیاه جامگان روی کاغذ یک میهمان ترسناک است. شاگردان اکبر میثاقیان با برتری مقابل سپیدرود در رشت و متوقف کردن پرسپولیس در تهران، با 4 امتیاز بیرون از خانه شکست ناپذیر بوده اند. کلا اکبر آقا راه بازی با تیم های پرطرفدار و به دردسر انداختن آنها را خوب می داند وباید دید آیا در این بازی هم می تواند موفق شود یا تراکتور روی دور افتاده، سد مشهدی ها را در لیگ برتر هم می شکند؟ 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.