فولاد – سپاهان / تاریخ زرد

تاریخ: 1396/06/23
زمان: 13: 19
نوع: خبر
آخرین دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسید.


به گزارش سایت روزنامه گل، آخرین دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسید. در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ شانزدهم و در ورزشگاه غدیر اهواز، ابتدا بختیار رحمانی در دقیقه 3 میزبان را پیش انداخت ولی مهرداد محمدی در دقیقه 29 کار را به تساوی کشاند. با احتساب آن بازی دو تیم مجموعا 30 بار در تاریخ لیگ برتر برابر هم ایستاده اند که 11 بار سپاهان و تنها 5 بار فولاد برنده شده اند و 14 بازی هم با تساوی به پایان رسیده است. در این تعداد بازی سپاهانی ها 38 و فولادی ها 26 گل به ثمر رسانده اند. البته سپاهانی ها در 4 بازی اخیر خود نتوانسته اند برنده باشند و یک باخت و 3 تساوی داشته اند.


مردان ویژه
از بین 4 بازیکن دو تیم که سابقه بازی در تیم مقابل را دارند، تنها ساسان انصاری است که ویژگی بازگشتی ندارد و برای نخستین بار است که با لباس سپاهان مقابل تیم فصل گذشته اش قرار می گیرد چون ابوالحسن جعفری هم تیمی وی که او هم سابقه بازی در فولاد را دارد، ابتدا با سپاهان به سطح اول فوبال ایرانی معرفی شده و پس از بازی در ملوان، فولاد و پدیده دوباره به سپاهان برگشته است. عبدالله کرمی و آرش افشین هم ابتدا در فولاد بودند و با این تیم قهرمان لیگ سیزدهم نیز شدند و بعد به سپاهان رفتند و حالا دوباره با لباس فولاد برابر تیم اسبق خود قرار می گیرند.


آرامش و استرس
هرچند زلاتکو کرانچار اعتقاددارد که تیمش تغییرات زیادی داشته و برای هماهنگی باید فرصت داشته باشد و نغمه مخالفی هم از سوی مدیران باشگاه شنیده نشده ولی اعتراضات هواداران این تیم بعد از ناکامی خانگی در جام حذفی برابر صنعت نفت آبادان در حال اوج گیری است و مرد کروات که سابقه قهرمانی در لیگ برتر با سپاهان را دارد باید برای خروج از این وضعیت تدبیری بیاندیشد. در آن سوی میدان فولادی که هزینه های خود را تقلیل داده و از لژیونر و اردوی خارجی هم صرف نظر کرده، بابت ایستادن در رده ششم و کسب 7 امتیاز آرامش خوبی دارد.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.