جلالی: سعی کردیم بیشتر به تیم انرژی بدهیم

تاریخ: 1396/06/26
زمان: 22: 37
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: در بازی مقابل پرسپولیس سعی کردیم بیشتر به تیم انرژی بدهیم و از بازیکنان جوان استفاده کنیم.


به گزارش سایت روزنامه گل، مجید جلالی در نشست خبری پس از بازی پرسپولیس و پیکان اظهار داشت: وقتی در این شرایط به پرسپولیس رسیدیم، می‌توانیم بگوییم آنها تیمی بی‌رقیب هستند و ما سعی کردیم بیشتر به تیم انرژی بدهیم و از بازیکنان جوان استفاده کنیم.

بازیکنانم بازی باشکوهی انجام دادند
وی در ادامه افزود: به بازیکنان‌مان روحیه دادیم و از طرفی نقاط قوت و ضعف پرسپولیس را در نظر گرفتیم. بازیکنانم بازی باشکوهی انجام دادند.

متوجه اعتراض رحمانی نشدم
سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص اعتراض بختیار رحمانی به تعویضش و اینکه بعد از تعویض به رختکن رفت، اظهار داشت: من متوجه نشدم و بعداً این موضوع را بررسی می‌کنم.

نیازمند نشان داد اعتماد بی‌موردی به او نکرده‌ایم
جلالی در واکنش به این مسئله که ریسک کرد و پیام نیازمند را درون دروازه قرار داد، گفت: به‌هر حال این تصمیمی بود که مجموعه ما گرفت و داود فنایی، مربی دروازه‌بان‌های ما نقش زیادی در این تصمیم داشت. ما دوست داریم بازیکنان جوان را به ترکیب تیم اضافه کنیم و این کار را انجام دادیم. حتی روی نیمکت ما پنج بازیکن جوان نشسته بودند و پیام نیازمند هم نشان داد اعتماد بی‌موردی به او نکرده‌ایم. می‌توانم بگویم یک دروازه‌بان جوان خوب به مجموعه دروازه‌بانی کشور اضافه شده است.

این نگاه را که ما 80 دقیقه دفاع کرده باشیم، نمی‌پذیرم
وی در خصوص اینکه تیمش 80 دقیقه در لاک دفاعی فرو رفته بود و آیا این مسئله را قبول دارد یا نه، خاطرنشان کرد: این نگاه را که ما 80 دقیقه دفاع کرده باشیم، نمی‌پذیرم. من با مجموعه بضاعت خودم مقابل تیمی بازی می‌کنم که از بهترین تیم‌های آسیاست. با نیمکتی که هیچ تیمی در آسیا هم نیمکت آنها را ندارد. ما سعی کردیم با هر دو حمله آنها یک حمله داشته باشیم. این هم به بضاعت ما بستگی داشت و اگر ما مهاجم سرعتی داشتیم، شاید بیشتر آنها را تحت‌تأثیر می‌گذاشتیم.

با روحیات رحمانی آشنا هستم
سرمربی تیم فوتبال پیکان سپس در خصوص ناراحتی بختیار رحمانی از تعویضش توضیح داد: مشکلی خاصی وجود ندارد. این بازیکن 17 سال سن داشت که او را به رده بزرگسالان فولاد آوردم و مشکلی نبود. با روحیات او آشنا هستم.

حرکت آخاقان بعد از گلزنی را نمی‌پسندم
جلالی در خصوص نوع شادی گل مرتضی آقاخان تصریح کرد: حرکت او اصلاً خوب نبود و به هیچ وجه کار خوبی انجام نداد. همان موقع که نزدیک من شد به او گفتم و بین دو نیمه هم گفتم. این بازیکنان به‌هرحال جوان هستند و تحت تأثیر قرار می‌گیرند. این بازیکن بعد از بازی هم از من عذرخواهی کرد. به نظرم دلیلی ندارد وقتی گل زده‌ایم بخواهیم چنین کارهایی کنیم و هواداران حریف را هم احساسی کنیم. من این مسائل را نمی‌پسندم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.