بگو بگوهای منصوریان، ملکی، افتخاری و رحمتی / منصوریان: آقای افتخاری راستش را نگویید فردا سر تمرین نمی روم

تاریخ: 1396/06/28
زمان: 02: 42
نوع: خبر
ماجرای استقلال پیچیده تر از قبل شد.

مساله خیلی مهمی نیست. آقای رحمتی گفتند من جواب ندادم. من نمی خواستم این مساله بیشتر از این باز شود. ما چهارشنبه مسابقه حساسی داریم. باید به تیم آرامش بدهیم. این بحث هایی که می شود بازیکنان دیگر هم ببینند و ذهن شان درگیر می شود به این سمت کشیده می شود. در حاشیه می روند و این بحث ها می شود در تمرین ادامه پیدا می کند. در اردو ادمه پیدا می کند. این بحث را خاتمه بدهیم. ما بازی چهارشنبه را برگزار کنیم و شفاف تر و واضح تر صحبت کنیم. الان باز کنم به نفع تیم من نیست. ممنونم از شما...

ملکی: آقای افتخاری حضور دارند و کفایت مذاکرات را کردند بسیار خوب است و تیم هم امیدوارم موفق باشد هوادار راضی باشد.

رحمتی: آقای افتخاری به جای تشکیل جلسه دو نفره یک جلسه چهار نفره تشکیل می دادند و با آبروی دو کاپیتان تیم بازی نمی کردند. منصوریان مربی من است و می تواند هر تصمیمی بگیرد. تکلیف این خندیدن من بعد از گل مشخص بشود که در جلسه هیات مدیره دو نفره برای من تعیین تکلیف کردند. آقای زمانی می گویند مصوبه نکردیم. قراب می گوید گزارشی نبوده است. آقای ملکی تصمیم گرفته و باید تکلیف من را روشن کنند. نمی شود با آبروی من صحبت کنند.

افتخاری: آقای رحمتی توجه کنید هیچکس آبروی شما را نبرده است. نه محرومیتی و نه صحبتی نبوده است. ان شاء ا... جلسه تشکیل شد آقایان از شما سوال می کنند این طور نیست که در مورد شما تصمیمی گرفته شده باشد که با آبروی ما بازی شده باشد.

رحمتی: می گویند خندیدم با آبروی من بازی کنید.

منصوریان: آقای افتخاری اگر تکلیف را روشن نکنید فردا سر تمرین نمی روم. سر جدت آقای ملکی گفت که ما از رحمتی عکس داریم گفت یا نگفت. احتیاجی به قسم خوردن نیست. ایشان نقل قول کرد از کس دیگری که به ایشان گفته بود. خب آقای افتخاری، رییس من... من از بهمن 73 در این تیم است اگر نقل قول از کسی کرده... مگر من با بازیکنم خرده برده دارم. مهدی گفتم بعد گل می خندیده ... تو رو خدا نکنید.

افتخاری: نه شما نگفتید و فقط در جلسه کادرفنی نبوده است...

منصوریان: اگر یک روز خدا نکنه شأن بازیکنان را پایین بیاورم... آبروی و حیثیت باشگاه را بردم. یک چیزی بگویم آقا من با چه مشکلاتی در این استقلال دست و پنجه نرم می کنم. چطوری باید 10 نفر بجنگم این افتخاری پشت من ایستاد... عالم و آدم و عضو هیات مدیره زمانی منصوریان باخت ان شاء ا... مربی خارجی می آوریم... واقعا به حال فوتبالیست ایران گریست آدما یک پست هر حرفی می زنند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.