b_Newsغرور نه، پرسپولیسی‌ها مقابل پیکان خسته بودند

شیری: پرسپولیس صددرصد فینالیست آسیا می‌شود

تاریخ: 1396/06/29
زمان: 13: 01
نوع: خبر
هافبک سابق پرسپولیس معتقد است که شاگردان برانکو مقابل پیکان دچار غرور نشده بودند چون غرور وقتی می‌آید که بازیکنان تلاش نکنند و بی‌خیال باشند.


رضا نجاتی / مهدی شیری هافبک سابق پرسپولیس معتقد است که شاگردان برانکو مقابل پیکان دچار غرور نشده بودند چون غرور وقتی می‌آید که بازیکنان تلاش نکنند و بی‌خیال باشند اما پرسپولیسی‌ها در این بازی تلاش زیادی از خودشان نشان دادند و بدشانس بودند که به گل نرسیدند.


بازی پرسپولیس – پیکان چطور بود؟
من فقط نیمه دوم را دیدم و به خاطر خستگی بازیکنان این اتفاقات افتاد و نتوانستند نتیجه بگیرند. از نظر فوتبالی، بازیکنان پرسپولیس تلاش خودشان را کردند اما به هدف‌شان نرسیدند.


اینکه عده‌ای می‌گویند پرسپولیسی‌ها مقابل پیکان دچار غرور شده بودند را قبول دارید؟
نه، غرور وقتی است که بازیکنان تلاش نکنند و بی‌خیال باشند اما همه بازیکنان پرسپولیس تلاش خودشان را کردند و نشد. در فوتبال از این اتفاقات می‌افتد و طبیعی است. فکر می‌کنم این باخت بدموقع بود و ممکن است برای بازی با الهلال روی تیم تاثیر بگذارد اما برانکو آنقدر حرفه‌ای است که تیم را جمع و جور کند.


چه تصوری از بازی با سپاهان داری؟
فکر می‌کنم بازی سختی است. سپاهان دچار افت شده و می‌توانند ببرند و برای بازی آسیایی روحیه بگیرند. درست است سپاهان نتیجه نگرفته اما جزو تیم‌های خوب است. پرسپولیس بعد از باخت به پیکان، با تلاش و انگیزه مضاعف به مصاف سپاهان می‌رود.


باخت به پیکان روی کار پرسپولیس مقابل سپاهان تاثیر می‌گذارد؟
تاثیر مثبت خواهد داشت که بچه‌ها به خودشان بیایند و تلاش مضاعف کنند. شرایط سخت است چون پرسپولیس در آسیا هم هست و استراحت نداشته‌اند و سفر به شهرهای مختلف روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و با یک ریکاوری خوب ان‌شاءا... سپاهان را ببریم تا هواداران شاد شوند.


پرسپولیس در آسیا باید با الهلال عربستان بازی کند. این بازی را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
واقعا سخت‌ترین بازی پرسپولیس است و حتی از فینال هم سخت‌تر. الهلال تیم خوبی است و حساسیت بین ایران و عربستان هم وجود دارد و اگر میزبانی ما در امارات هم تایید شود و هر دو بازی در امارات باشد مثل این است که خودمان میزبان هستیم و خیلی کمک می‌کند.


به نظر تو الهلال قوی‌تر از الاهلی است؟
بله، خیلی قوی‌تر از الاهلی است. برانکو و بازیکنان باید تمرکز کنند تا با یک بازی هوشمندانه و غیرتی ببرند.


محرومیت کمال کامیابی‌نیا در بازی رفت مقابل الهلال برای پرسپولیس مشکل‌ساز نمی‌شود؟
کمال جزو هافبک دفاع‌های خوب ایران است و حیف شد. به هر حال یک اتفاق بود و بازیکن الاهلی زرنگی کرد و کمال هم بی‌احتیاطی کرد. اگر نوراللهی برسد خیلی خوب است و کمک زیادی خواهد کرد. ربیع‌خواه هم هست و امیدوارم بتوانند جای کمال را پر کنند و کمال هم در بازی برگشت به تیم کمک کند.


چقدر شانس صعود به فینال برای پرسپولیس قایل هستی؟
صددرصد فینالیست هستیم. نیم درصد هم شانس صعود به الهلال نمی‌دهم و فقط شانس کمی برای مساوی در یکی از این دو بازی به الهلال می‌دهم اما پرسپولیس صددرصد فینالیست آسیا خواهد بود.