تراکتورسازی – پدیده / وضعیت معکوس

تاریخ: 1396/06/31
زمان: 14: 09
نوع: خبر
آخرین دیدار لیگ برتری دو تیم با برتری تراکتورسازی به پایان رسید.

به گزارش سایت روزنامه گل، آخرین دیدار لیگ برتری دو تیم با برتری تراکتورسازی به پایان رسید. 25 فروردین ماه گذشته و در چارچوب دور برگشت لیگ شانزدهم، تراکتورسازان موفق شدند با تک گل دقیقه 9 محمد ابراهیمی میزبان خود را در ورزشگاه ثامن مشهد برده و نوبرانه برد خود را برابر این تیم جشن بگیرند. با احتساب آن بازی دو تیم تاکنون شش بار در تاریخ لیگ برتر با هم بازی کرده‌اند که چهار بار پدیده و تنها یک بار تراکتورسازی برنده شده و یک بازی هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. باید دید آیا تراکتوری ها می‌توانند این وضعیت معکوس نتایج خود برابر پدیده را حفظ کنند یا نه.


انتقام
همان بازی دور برگشت لیگ شانزدهم و برد تراکتوری ها در مشهد هم برای داشتن انگیزه مضاعف پدیده‌ای ها کفایت می‌کرد ولی حالا آنها انگیزه مضاعف دارند چون همین دو هفته پیش بود که بازهم در خانه و در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام‌حذفی برابر تراکتوری ها ناکام ماندند. در آن بازی پدیده با گل دقیقه 70 معین عباسیان در آستانه برد و صعود بود که مهدی شریفی در دقیقه 87 و محمد ایران پوریان در دقیقه 90، دو گل دیرهنگام زده و ضمن نقره داغ کردن پدیده و حذف این تیم، دومین برد متوالی خود در بازی های رسمی را در خانه حریف جشن گرفتند.


آتشبار ترسناک
پدیده در این فصل هرچند رکورد قاطع‌ترین برد را در اختیار ندارد ولی دو پیروزی پرگل این تیم برابر سپاهان (چهار بر صفر) و سایپا (سه بر صفر) به حدکافی می‌تواند موجبات نگرانی هرحریفی را فراهم کند. به هرحال نباید فراموش کنیم که غیر از بازی هفته سوم در آبادان برابر صنعت نفت، در سایر بازی‌های خود در این فصل موفق به گلزنی شده و با به ثمر رساندن 12 گل، بعد از پارس جنوبی و ذوب آهن که 13 گل زده‌اند، سومین خط حمله برتر فصل را در اختیار دارند. آیا سازمان دفاعی تراکتوری ها قابلیت کنترل این آتشبار ترسناک مشهدی ها را خواهد داشت؟

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.