b_Newsسمتی که خواهان ندارد

تقویت شائبه اختلاف نظر قدیمی

تاریخ: 1396/07/02
زمان: 13: 09
نوع: خبر
در شرایطی که تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال ایران باید نزدیک به ۲ ماه دیگر در رقابت های جهانی شرکت کند، چند گزینه پیشنهاد سرمربیگری این تیم را رد کردند.

در شرایطی که تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال ایران باید نزدیک به ۲ ماه دیگر در رقابت های جهانی این رده سنی شرکت کند، چند گزینه پیشنهاد سرمربیگری این تیم را رد کردند. طبق اعلام اعضای شورای فنی یکی از آنها علیرضا رضایی، قهرمان سابق سنگین وزن جهان و المپیک و نایب رییس سابق فدراسیون کشتی بود.این اتفاق شائبه اختلاف بین رضایی که قبل از المپیک از فدراسیون جدا شد، با رسول خادم را هم تقویت کرد.

علیرضا رضایی در این باره گفت: این پیشنهاد به من شد و من هم اعلام کردم مسوولیت این تیم باید به عهده سرمربی جدید تیم ملی بزرگسالان باشد.کشتی گیرانی که قرار است در این مسابقات حاضر شوند، در واقع در رده سنی جوانان نیستند و جزیی از تیم ملی بزرگسالان محسوب می شوند به همین خاطر سرمربی جدید تیم ملی در آغاز کار خود می تواند نفرات جوان تیم ملی را یک محک خوب بزند.

نایب قهرمان المپیک ۲۰۰۴ همچنین در واکنش به شایعه اختلاف او با فدراسیون تصریح کرد: من هیچ اختلافی با فدراسیون ندارم. این مسایل درست نیست.