جانشین گادوین داخلی شد / سبقت آقاخان از منشا

تاریخ: 1396/07/02
زمان: 11: 46
نوع: خبر
روزهای خوب مجید جلالی در لیگ هفدهم با شکست پرسپولیس گویا استارت خورده و ادامه مسیر خوشبختی‌هاي آقامعلم بعد از لیگ شانزدهم و گادوین منشا حالا با مرتضی آقاخان ادامه پیدا مي‌کند.


کسری پارسا / روزهای خوب مجید جلالی در لیگ هفدهم با شکست پرسپولیس گویا استارت خورده و ادامه مسیر خوشبختی‌هاي آقامعلم بعد از لیگ شانزدهم و گادوین منشا حالا با مرتضی آقاخان ادامه پیدا مي‌کند. بازیکن جوانی که آنقدر خوب و تاثیرگذار بازي کرده که جدا از زدن چهار گل و قرار گرفتن در ردیف صدرنشینان جدول گلزنان لیگ، سرمربی تیمش را مجاب کرد تا در کنفرانس خبری بعد از بازی با نفت تهران او را مستعد دعوت به تیم ملی از سوی کی‌روش بداند.


آقاخان بهتر از منشا استارت زد
گادوین منشا در لیگ شانزدهم موتور گلزنی‌اش از هفته هفتم و بازی با استقلال خوزستان روشن شد که توانست نقش بسزایی در برد سه بر دو تیم جلالی مقابل آبی‌های خوزستانی داشته باشد. با این حال آمدن منشا به پرسپولیس و رویای زوج طلایی او با مهدی طارمی به واسطه درخشش علی علیپور محقق نشده و این بازیکن که اغلب نیمکت نشین است تنها در یک بازی آن هم مقابل تراکتورسازی توانست تا پایان هفته هفتم تک گل خودش را در این فصل به ثمر برساند. در سوی دیگر جانشین منشا در پیکان حسابی روزهای خوب و پرگلی را تجربه مي‌کند. آقاخان که فصل گذشته به عنوان وینگر راست با دو گل و یک پاس گل تقریبا پا به پای منشا پیش مي‌رفت در لیگ هفدهم شرایطی متفاوت دارد. آقاخان تا اینجای لیگ با زدن چهار گل که یک گل زیبایش به پرسپولیس و بیرانوند حسابی به چشم آمد از مهاجم نیجریه‌ای فصل پیش پیکان پیش افتاده است.


جانشین منشا داخلی شد
با رفتن گادوین منشا از پیکان و پیوستنش به پرسپولیس همه از مجید جلالی سراغ جانشین این بازیکن را مي‌گرفتند. مساله‌اي که بارها با واکنش آقامعلم روبه‌رو شد و پیدا کردن یک جانشین خوب خارجی برای منشا به یکی از دغدغه‌هاي او و پیکان تبدیل شد. پیکان کنت را به خدمت گرفت اما این بازیکن هم با مصدومیتی که با آن روبه‌رو شد نتوانست نشانه‌اي از جانشین منشا را به نمایش بگذارد. با این حال آقاخان به نظر مي‌رسد این دغدغه را از بین برده است و حالا مجید جلالی که فصل پیش این مهاجم را در مقطعی نیمکت‌نشین و او را بازی نداد حالا به ساق‌هاي پای این بازیکن جوان اعتماد ویژه‌اي در خط حمله خود دارد. آقاخان حالا نشان داده که یک جانشین خوب برای منشا در پیکان اما از جنس داخلی است و به نظر مي‌رسد با این روند از این مهاجم نیجریه‌اي سبقت خواهد گرفت.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.