ترکش‌های محرومیت 4 ماهه طارمی / نیمه نهایی، داربی، آقای گلی و شاید جام جهانی!

تاریخ: 1396/07/02
زمان: 11: 59
نوع: خبر
مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس، این روزها یکی از ملتهب‌ترین روزهای دوران فوتبال خود را سپری مي‌کند.

حامد جیرودی / مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس، این روزها یکی از ملتهب‌ترین روزهای دوران فوتبال خود را سپری مي‌کند. مهدی طارمی در حالی به احتمال زیاد و پس از شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه باید دوران محرومیت چهار ماهه خود از فوتبال را سپری کند و غرامت سنگینی هم بپردازد که در این مدت از اتفاق‌هاي فوتبالی زیادی محروم خواهد شد!

 

محرومیت در نیمه نهایی
پرسپولیس سه‌شنبه بازی رفت خود در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در ابوظبی برابر الهلال عربستان برگزار خواهد کرد که به طور قطع اعلام شده است که این بازیکن، این بازی را از دست خواهد داد. طارمی به احتمال زیاد در بازی برگشت نیز محروم خواهد بود و در صورت فینالیست شدن پرسپولیس، به احتمال زیاد این بازی را هم از دست خواهد داد.

 

از دست دادن آقای گلی آسیا
طارمی در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا، هفت گل وارد دروازه حریفان پرسپولیس کرده بود و شانس زیادی داشت تا آقای این فصل از رقابت‌ها شود اما حالا این عنوان را هم از دست خواهد داد.

 

فاصله برای رسیدن به محمدخانی
طارمی با گلی که در بازی با سپاهان از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، در رده بندی بهترین گلزنان تاریخ باشگاه پرسپولیس 55 گله شد و فاصله خود را با ناصر محمدخانی که 59 گل برای سرخپوشان در دوران فوتبالش به ثمر رساند کمتر کرد اما حالا باید چهار ماه صبر کند تا دوباره کارش را برای گلزنی برای پرسپولیس آغاز کند.

 

پریدن آقای گلی
این بازیکن بوشهری هم اکنون در لیگ برتر چهار گله است و به همراه محمد قاضی ازپدیده، مرتضی آقاخان از پیکان و مرتضی تبریزی از ذوب‌آهن در صدر جدول گلزنان قراردارد. او که در لیگ پانزدهم با 16 گل و در لیگ شانزدهم با 18 گل آقای گل شده بود، این شانس را داشت که در رسیدن به عنوان آقای گلی هت‌تریک کند و بازیکنی باشد که برای اولین بار سه بار پیاپی آقای گل مي‌شود اما احتمالا این شانس را از دست خواهد داد.

 

13 بازی لیگ
این مهاجم 26‌ساله تا هفته هفتم لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان رفت اما در این چهار ماه، 13 بازی لیگ برتر را از دست خواهد داد و مي‌تواند در بازی هفته بیست و یکم برابر پیکان که تاریخ آن چهارم بهمن ماه اعلام شده است به میدان برود.

 

از دست دادن داربی
پس از صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تاریخ داربی پایتخت، پنجم آبان ماه اعلام شد که این تاریخ در زمان ماه دوم محرومیت طارمی است و این بازیکن داربی 85 را هم از دست خواهد داد.

 

دو بازی تیم ملی
تیم ملی در تاریخ پنجم اکتبر 2017 مطابق با 13 مهر سال جاری در دیداری دوستانه در کازان به مصاف توگو مي‌رود و پنج روز بعد، یعنی 18 مهر ماه با روسیه دیدار مي‌کند. دو دیداری که طارمی به دلیل محرومیت از حضور در آن‌ها محروم است.

 

از دست دادن جام جهانی!
در حالت بعدی، طارمی ممکن است شانس حضور در جام جهانی 2018 روسیه را هم از دست بدهد. اگر محرومیت فعلی طارمی برداشته شود، ممکن است پس از بررسی دادگاه عالی ورزش، محرومیت او در ماه‌هاي آینده اعمال شود و در این صورت ممکن است موقعیت او در تیم ملی نیز به مخاطره بیفتد و او نتواند دوباره جایگاه خوبی را در تیم کارلوس کی روش کسب کند!